Jump to content

Prologic Illuminated Eva Marker


Recommended Posts

Novitet za 2014 ProLogic Illuminated EVA Marker Float Kit Distance. Cena u Nemačkoj 14€.

Interesuje me da li je neko koristio nešto sličnoi i kako se pokazalo. Najpre koliko daleko se zabaci i daljina na kojoj se lepo vidi noću.

Ovako u promociji izgleda super.

 

Link to comment
Share on other sites

Novitet za 2014 ProLogic Illuminated EVA Marker Float Kit Distance. Cena u Nemačkoj 14€.

Interesuje me da li je neko koristio nešto sličnoi i kako se pokazalo. Najpre koliko daleko se zabaci i daljina na kojoj se lepo vidi noću.

Ovako u promociji izgleda super.

 

Imao sam priliku da vidim uzivo pomenuti marker i mislim da je pun pogodak,moj favorit od Prologicovih noviteta za narednu god. Vidi se dosta daleko i sto je takodje bitno baterije dosta dugo drze.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam priliku da vidim uzivo pomenuti marker i mislim da je pun pogodak,moj favorit od Prologicovih noviteta za narednu god. Vidi se dosta daleko i sto je takodje bitno baterije dosta dugo drze.

a koliko tacno drzi baterija?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

 

Testirali smo dosta dugo ovaj marker, sto kao marker a dosta je radio i kao svetlo za obelezavanje camca  na plovnom putu :crazy:

 

Baterija traje sigurnih 5 noci.

 

Vidljivost po noci je bas,bas velika i vise nego sto trazi bilo koja situacija u saranskom ribolovu.

 

Koristi jednu pljosnatu bateriju, a u setu se dobijaju dve.

 

 

 

Pravi se u dve opcije

1.Margin-Deblji model namenjen kod terena sa travom tj model sa jacom izlaznom silom.

http://s16.postimg.org/mlfys9k0l/exyu1.jpg

 

 

 

2.Long Distance - Tanji i namenjen daljim izbacajima

http://s13.postimg.org/ta4vc2pt3/exyu2.jpg

 

Margin(Deblji model) je skuplji 10tak posto od tankog, a cena ce za oba modela  biti izmedju 13 i 15e.

Ocekivano kod nas do kraja februara.

Link to comment
Share on other sites

Pa moze i kao bova,nego mora da se pliva malo da se zameni baterija ako se ostaje duze,ili da se pliva da se ugasi preko dana pa nocu upli ponovo,ili tako nekako,u svakom slucaju dobra stvarcica,sigurno ce biti od koristi,uklipuju se dobro stapovi,dobar pravac prema svetlecem plovku,sigurno ce da padne preciznije nego da se baca nocu u klip na marker ili bovu  koja ne svetli,..ja cu sigurno da ga probam naredne sezone :smile:

Samo me zanima dali se vidi i preko 100m,naravno u normalnim vremenskim uslovima?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...