Jump to content

Century G3 Ltd - Ogranicena Serija


Recommended Posts

http://zaslike.com/files/k2h7phk1f0gbima309ev.jpg

Century za koju sedmicu izbacuje jednu unikatnu - ogranicenu seriju stapova.
Stap ce se zvati Century G3 LTD black
Proizvest ce se samo 150 stapova sve ukupno u citavom svijetu (za svo trziste) i samo Premium dileri (distributeri) ce dobiti po par setova koji zele da naruce, ovako ga u prodaji nece biti.
Tj. nece ga moci nabaviti obicni trgovci niti trgovine.
Samo ce se moci kupiti od premium zastupnika.

Proizvest ce se samo u:
12ft 3lb
12ft 3,5lb

- Crna boja
- Prvi ring 50mm
- Sva oka crne boje
- Nosac rolne: FUJI D-NPS
- Mekane i moderne crne rucke
- Laserski gravirana zavrsna kapa na dnu
- Brza akcija: Fast Taper

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jel ovo informacija koja je poslata samo distributerima ili mozemo negde to procitati,videti o cemu se radi pa ako je neko zainteresovan da naruci !

Ja nisam uspeo da nadjem nista novo na oficijalnom sajtu firme !

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran ali mislim da ih Erich Unger imao na sajmu u becu  1dec.  Inace on i testira sve proizvode od Century  pre  nego sto se pustu u prodaju.

 

Inace tip je velika ljudina i moze se razgovarati sa covekom o svim temama sto se tice ribolova i stapova, poznajem ga nekih 10 godina i odradio je dosta toga meni i mojim prijateljima

Za mene licno nema trenutno  boljeg majstora za rucno radjene stapove.

Link to comment
Share on other sites

Nisu poslali postom vec su se uskladjivale cene i dodatno termin za dostavu stapova.

Ponavljam, to je ogranicena serija i nece biti ovako u prodaji pa je sve malo drugacije od uobicajene procedure.

 

Ko je zainteresovan neka se obrati nasoj firmi u sto kracem roku i dobit ce cenu za odredjeni model.

Mi cemo imati samo 3 seta na raspolaganju, a 2 seta vec imamo rezervisano unapred.

 

Izgleda da su englezi tu informaciju ovamo poslali postom, nema veze , sacekacemo pismo :help:

Link to comment
Share on other sites

Nisu poslali postom vec su se uskladjivale cene i dodatno termin za dostavu stapova.

Ponavljam, to je ogranicena serija i nece biti ovako u prodaji pa je sve malo drugacije od uobicajene procedure.

 

Ko je zainteresovan neka se obrati nasoj firmi u sto kracem roku i dobit ce cenu za odredjeni model.

Mi cemo imati samo 3 seta na raspolaganju, a 2 seta vec imamo rezervisano unapred.

"Mi cemo imati samo 3 seta na raspolaganju" Boze koliko ste skromni.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A moze li mi neko reci koja je razlika izmedju ova limitirana i one koje se prodaju pod nazivom finkele centuri stapovi????

 

Jane Limited - ogranicena (unikatna) serija koje nema ovako u prodaji, nit je ko ima.

 

Century takodje prodaje blankove, ringove itd. pa mozes i ti sam da sklopis ili da ti oni sklope stap JaneMk ako to zelis.

Sve je Century, a ti mu jos dodao svoje ime ili nick itd.

Tako da se ne cudis ako naidjes na npr. bubamara Century, ali to nije serija firme Century vec custom za druge.

 

G3 Ltd. radi samo Century, sad i nikad vise, zato i jeste "limited".

Link to comment
Share on other sites

 

G3 Ltd. radi samo Century, sad i nikad vise, zato i jeste "limited".

.

Moze li fotografija posto ovi iz Century salju informacije samo odabranim distributerima !

Covece ne okolisi kao kisa oko Kragujevca, napisao si da nudis odredjeni model stapova - dokazi to argumentovano !

PS. moj drug ovde koji prodaje Century mnogo prije nego sto ste Vi mozda i culi za tu firmu na moj zahtev je poslao mejl firmi , nema odgovora da ima novi model .

Jednom sam te pitao evo opet cu ponoviti pitanje : napisi mi pod kojom ste adresom registrovani na oficijalnom sajtu Centuriya !

Ono sa postom ocigledno nisi shvatio , nema veze !

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moze li fotografija posto ovi iz Century salju informacije samo odabranim distributerima !

Covece ne okolisi kao kisa oko Kragujevca, napisao si da nudis odredjeni model stapova - dokazi to argumentovano !

PS. moj drug ovde koji prodaje Century mnogo prije nego sto ste Vi mozda i culi za tu firmu na moj zahtev je poslao mejl firmi , nema odgovora da ima novi model .

Jednom sam te pitao evo opet cu ponoviti pitanje : napisi mi pod kojom ste adresom registrovani na oficijalnom sajtu Centuriya !

Ono sa postom ocigledno nisi shvatio , nema veze !

 

Slike trenutno jos nema jer nismo dobili stapove, takodje nema ni u Century jer se ceka da ih odradi profesionalni fotograf.

Posto su praznici sad, dostava ce vjerovatno kasniti ka nama, tj. nemozemo sa sigurnoscu reci kad ce nam stici stapovi pa da ih ja uslikam amaterski kod sebe, ali cim stignu odradit cu to ili ako ovi u Century odrade ranije, ubacit cu njihove slike.

 

Sta zelis da dokazujem, nije mi jasno?

Imas sajt i kontakte na:  http://www.century.gb.com

Slobodno ih kontaktiraj i pitaj za nasu firmu ako ne vjerujes da distribuiramo Century, barem je to lako.

 

S duzinim postovanjem tebi i tvom prijatelju, ali ocigledno da on nije premium distributer i samo je obicni trgovac u maloprodaji pa iz tog razloga i nema ovakve informacije.

Ovo je ekskluzivna informacija pa sam to i podijelio sa clanovima foruma u ovom dijelu "noviteti".

Sto se tice prodaje, ako ih budem nudio na aukciju itd. to ce biti u nasem dijelu foruma (Masterbih) na exyucarp, a ne u temama poput ove.

 

Ime nase firme je "Masterbih Fishing", i pod tim imenom smo registrovani, mene znaju pod (Boris Ostojic), ali na sajtu od Century nema takvih podataka osim za Engleske trgovine - shopove.

Moras ih kontaktirati i provjeriti slicne informacije za europu itd., ako je to bitno jer nasa firma je legalna i registrovana pod internacionalnim poreznim brojem DE815341692.

http://masterbih.com/impressum/

Firma je registrovana u Njemackoj, a ne u Zimbabveu, tako da se s takvim stvarima ovdje nesmije zezati i lazirati nekakve informacije da prodajes i distribuiras nesto, a ne radis to ili nedaj boze da valjas kopije itd.. ako ciljas na to!?

 

Ne, ocigledno da nisam shvatio ovo sa postom :unknw:

Link to comment
Share on other sites

 

masterbih,on 20 Dec 2013-5;48 PM.said

 

S duzinim postovanjem tebi i tvom prijatelju, ali ocigledno da on nije premium distributer i samo je obicni trgovac u maloprodaji pa iz tog razloga i nema ovakve informacije.


 

Ime nase firme je "Masterbih Fishing", i pod tim imenom smo registrovani, mene znaju pod (Boris Ostojic), ali na sajtu od Century nema takvih podataka osim za Engleske trgovine - shopove.

=====================================================================================

 

Posto vidim da neke stvari ocigledno ti nisu jasne evo potrudicu se da te malo prosvetlim.

http://www.century.gb.com/distributors/
Ovo ti je oficijalni sajt Century , klikni na link i kada se otvori ides na distributors kliknes tamo i onda tamo gde pise enter the city upisi Sofija, onda desno imas search for a dealer . Na tvoje iznenadjenje izaci ce ovo :

HRISTO CARP LIMITED18 AKADEMIK METODI POPOV,SOFIA,BULGARIA,1113+359 ** **0 64 83
Ovaj ti je taj sto Ti kazes sitni trgovac koji se neznam kako nasao na sajtu Century-ja i ne silazi sa te strane evo 5-6 godina.

Jos ako ovde kolegama objasnis zaso kao distributer za Nemacku stoji samo Offenloch a tebe nema nigde.

PS. telefon sam malo obrisao da ne izgleda kao reklama, samo sto ovom tipu to netreba, znaju ga dosta kolega iz Srbije koji dolaze kod njega da kupuju.

I posto i ovde kod nas kao i kod tebe nadolaze bozicni praznici, lepo se provedi!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prosvetlio si me :angel:

 

Vasile to nije updejtovano na sajtu godinama i apsolutno nije nikakva validna informacija za sad.

Samo u Njemackoj postoji 87 prodavnica koje drze Century, a njih nigdje takodje nema :good:

Takodje postoji 12 premium distributera kojih tu nema.

 

Ja nisam rekao da je neko sitni trgovac, vec obicni sto znaci maloprodaja, tj. da nema veleprodaju marke Century (ja mislim da se kaze veleprodaja na nasem) te tako automatski nema sanse da ima informacije koje ja imam, poput ove sto sam iznio ovde na forum..

 

Izbrisao si telefon zbog reklame, a ostavio sve ostalo?

Bolje da nisi nista brisao, u drugom slucaju niti spominjao reklamu jer ovako je bas ispalo bezveze (ako mislis da moderatori ne dozvoljavaju takvu reklamu ili se pravis fin pa ne reklamiras samo brojeve telefona).

Sto se tice mene, apsolutno mi ne smeta reklama jer ja promovisem Century (prodajem i reklamiram svoj obrt u dijelu foruma koji je namijenjen za to), a ako zelis, najmanji problem je reklamirati kao ti, izbacit cu na stotine trgovina koje prodaju ovu marku kao ti ovog u Bugarskoj.

 

Po tvom pisanju ja ispadam salabajzer koji laze da je zastupnik Century, koji apsolutno nije registrovan sa firmom itd.?

Opet kazem, imas sajt i kontaktiraj ih, nazovi itd. i provjeri me.

Takodje me mozes i iskusati pa naruciti nesto od Century preko mene ili preporuciti trgovcima da me iskusaju i naruce nesto od Century za export :pardon:

Ako sam laznjak koji ne izdaje racun, valja kopiju itd., mozes me opako tuziti i zaraditi velike novce (ako ti uvalim fuseraj), a dodatno da me Century tuzi ogromnom cifrom za odstetu.

 

Evo ti samo jedna ovogodisnja tura iz Masterbih (pre utovara) koja je otisla u Srbiju kupcima.

Mozda su kopije ili sam ih sam pravio? :acute:

Al cudno, svaki stap ima serijski broj koji se slaze pri registraciji kod Century za garanciju :prijatelji:

http://zaslike.com/files/psab0srwzrck5neil64q.jpg

 

 

Kolege - kupci su prezadovoljni.

:pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Sto li se Ja zamaram stobom ???

Tvoj jedini umor je u tome da dokazes nedokazivo i jos sto ne znas koristit internet pretrazivac pa se ti smori sa tim, a znam, zna to nekad biti i frustrirajuce.

U prevodu, ne znas guglat!

 

Da ti pokazem vec kad ne znas sam....

 

Odes tu http://www.oh-fishing.de/

 

Pa ocito posto ne znas ni njemacki jezik (pretpostavka na osnovu ovog svega jer da znas nasao bi)  onda kliknes na händler opciju pa ima padajuci meni gdje izadje lista za distributere za: Njemacku, Austriju, Luxemburg i Belgiju ali ima i na dnu lista premijum dilera za Century.

 

Posto ocito imas poteskoca sa snalazenjem na stranicama evo ja i slikovito pripremio za tebe .....

 

http://zaslike.com/files/xlkmu3h4v289qvf4dzse.jpg

 

Nakon sto kliknes tu otvori ti dio gdje pise 12 Premium dilera za Century.....

 

Evo ja pripremio i to za tvoje okice posto je evidentno da se ti ne snalazis dovoljno u najvecoj biblioteci i zapisniku na svijetu.

 

http://www.zaslike.com/files/1ede2y6oh9r4oeupr5jc.jpg

 

Eh hajd sad na glas procitaj sta pise tu. Evo na slogove: MAAAAAAA STTTEEEEE RRRR BIIIIHH FIII SHHHHIIIII NNG

 

Mozes slobodno da kliknes i tu na to sto pise, pa ce da ti izadje tacna adresa firme.

 

Kako ti je covjek vec objasnio da glavna stranica Century firme nije updejtovana sa nekim dilerima ja sam provjerio i to.

 

Neki od ovih 12 dilera na listi nisu u bazi a neki jesu. Sta cemo sad? Nazvati i njih lazovima? Hocemo li ih prijaviti Century-u ili cemo tuziti Engleze jer tamo neki Vasil iz Bugarske sumnja da je Masterbih Fishing Premium diler za Century jer bezobrazni Englezi ga ostavise bez informacije ne radeci svoj posao kako treba????

 

 

 

PS: da ne bi neko sad pomislio da ja ovo radim zato sto sam dio testerskog tima ili tako nesto, reci cu da sam citao ovu temu od pocetka od kad je krenula i ove nebuloze od pitanja bivsih testera tima Masterbih (Limara i Vasila) jednostavno covjeka natjeraju na sumnju, ali gle cuda ipak google je tu da nam olaksa samo sto ga neki bukvalno ne znaju koristiti.

 

 

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Sto li se Ja zamaram stobom ???

 

Mnogi se zamaraju samnom, al navikao sam i ujedno porucujem da ce se duuugo, duuugo zamarati.

Neke stvari se ljudima i ne isplati objasnjavati jer to ne zele ili nemogu da shvate.

Za dobrim konjem, prasina se dize, a pojedinci u toj prasini, izgubljeni u prostoru i sa tuznim okicama pokusavaju da prikazu kako je 2+2=6.

Umjesto da budete ponosni sto imate ovakvu informaciju, vi se uhvatite palamudjenja (ne o stapovima navedenim u temi) vec o tome dali sam ja ovlasten da prodajem to.

Znam, tesko se pomiriti s tim da ja imam ovakvu informaciju koju nemaju neki vasi pajdasi, ali eto zivi bili pa vidjeli.

Exyucarp forum ima ekskluzivu koju nemaju svjetski forumi, a ti naso da trazis dlaku u jajetu.

Ne zamjeram ti uopste, ali sagledaj sve smireno, a ne frustrirano i u afektu.

Stariji si, postujem te i budi mi pozdravljen.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nesto si se mnogo narogusio jojice, tebe ama bas nigde i ni u jednom postu nisam spomenuo pa nevidim i smisao ovog tvog posta, nevidim i smisao da tebi bilo sta odgovaram ali evo ukratko:

- Neznam nemacki zato sto nikada nisam imao potrebe da naucim taj jezik , dovoljno je meni i ovo nekoliko koje znam

- Gugal koristim amaterski, iz zabave. Ipak sam Ja covek u godinama i zadovoljan sam i ovim sto znam.

- U vezi tamo nekoh testera, pa Ja to i nikada nisam uzimao za ozbiljno.

PS. Ti kao veliki poznavalac internet komunikacije treba da znas da pisanje velikim slovima nije bas omiljeno. Zato tako ces da pises svojima kod kuce i da ih ucis kako se to cita.

Da ne polemisemo ovde u temi ako imas sta da mi kazes izvoli na PP ili evo ti moj broj telefona pa se javi 00359889008156 !

 

Masterbihu : korekno je kada objavljujes vec neku novinu u programu bilo kog proizvodjaca da budes spreman da to prikazes bar fotografijom !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...