Jump to content

Shimano Aero Cast 12 Ft, 3 Lb


Recommended Posts

Ja dodjoh u posed 2 komada, novih stapova. Stapovi vizuelno extra, fuji karike na njima, gledam cenu na netu pa vidim da je to neka visa srednja klasa shimana. Jel ko imao iskustva sa ovim stapovima?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste verujte da je istina sto limar pise, drugar peca sa aerocastovima 13ft 3.5lb 2 sezonu popucao lak i skoro da se na sva tri stapa mrda prva karika ispo laka, on ih je uzeo preko tako da neznam,inace stapovi kojima nemozes nista teske batine 

Link to comment
Share on other sites

Alivio oni prvi,Alivio spod,Spid masteri,sad kederaskih se ne secam imena,match Hiperlup,od Sport comerca nekada pa do sada Madjara,uvek ista prica....pomalo su i karike u djoki,inace su dobri za pecanje :)
Link to comment
Share on other sites

Imao sam crvene beast mastere 13  3,5 preko 4 godine, tribale A 12 ft 3 lb imam od 2007, imao beast master spod crni i crveni, Nexave bolonjez imam vec 7 godina i nikad nikakv problem ni sa jednim od stapova nisam imao.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako izgleda ljuskanje laka na Shimanu iz mog iskustva,ostao samo ovaj plovkaroski tako da ostale ne mogu uslikati.....da ne bude zabune,moje kritike su na zavrsnu obradu,inace su stapovi jako dobri za pecanje :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...