Jump to content

Keen Carp


Recommended Posts

Изузетне ароме, чак шта више никада до сада нисам приметио било какву разлику као што се дешавало на већини других светски брендова, од налепнице до мириса, а о ловности ... хммм, јел још увек кријемо ,,ноге,,?! :crazy: Лично и из искуства бих препоручио Јагоду јер по произвођачу је и прављена за текуће воде (обраћам се ,,некомерцијалистима), као и FishWich чији састав када прочитате све ће вам бити јасно, што се тиче концентрације НИЈЕ ЗАЈЕБАНЦИЈА, минимум и само минимум!!!

Link to comment
Share on other sites

Изузетне ароме, чак шта више никада до сада нисам приметио било какву разлику као што се дешавало на већини других светски брендова, од налепнице до мириса, а о ловности ... хммм, јел још увек кријемо ,,ноге,,?! :crazy: Лично и из искуства бих препоручио Јагоду јер по произвођачу је и прављена за текуће воде (обраћам се ,,некомерцијалистима), као и FishWich чији састав када прочитате све ће вам бити јасно, што се тиче концентрације НИЈЕ ЗАЈЕБАНЦИЈА, минимум и само минимум!!!

Vitomire hvala na iskrenom odgovoru. :good:

Link to comment
Share on other sites

Koristim vise aroma te firme i koncetracije su poput torpa a nabavljam iz nemacke inace preko ruku iz madjarske nebi jer je pitanje sta moze da stigne. A moja preporuka je ne vise od 1ml na 500gr mixa. To jevza divlje vode .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nemam poverenja na ovome sto stize preko ruke , jednostavno sto to neko nebi razblazio jer taj proizvod hermeticki nije zatvoren niti ima kontra zastitu kao kod flasa za kiselu vodu ili sl. vec samo zatvarac i imam stimulin amino iz engleske koji nije isti kao i jos dosta proizvoda koji se razlikuju od ovih preko ruku iz madjarske ili cak i neke firme . najsigurniji sam kad mi stigne iz uk

Link to comment
Share on other sites

Ok,ganic-u za nepoverenje....slazem se sa tobom,jedino je bitno ko ti donosi od preko.....

A,jesi li koristio gore navedenu firmu,posto je tema o istoj,a ne o poverenju ili ti o sastavu hemije...msm dal je ista ili ne....nemoj da se ljutis ili me pogresno shvatis,samo kazem da ne bi opet otisli u aut sa temom,kao sa sa dosta njih na forumu....

Bitno je dal je i koliko ko koristio,i kakva su im iskustva sa istom.

Dobili smo vec par dobrih odgovora i hvala ljudima na tome.

Nadam se da cemo dobiti odgovore ako je neko koristio na dunavu,i koje sve arome....

Link to comment
Share on other sites

A gde kupujes u engleskoj Ken Karpa?

keen uzimam u austriju a sve ostalo uglavnom uk , a malopre sam napisao da uglavnom iz uk jer sam vec porucio nesto juce iz uk pa sam zato  i napisao a posto pitas video sam i janeta odakle fluocarboni pa preko iste linije ide i to za mene osim iz aistrije a za kvalitet i razliku garantujem a i janeta mozes upitati video je i on, ali sto se uk tice cekamo po 15-20 dana 

Link to comment
Share on other sites

Ok,ganic-u za nepoverenje....slazem se sa tobom,jedino je bitno ko ti donosi od preko.....

A,jesi li koristio gore navedenu firmu,posto je tema o istoj,a ne o poverenju ili ti o sastavu hemije...msm dal je ista ili ne....nemoj da se ljutis ili me pogresno shvatis,samo kazem da ne bi opet otisli u aut sa temom,kao sa sa dosta njih na forumu....

Bitno je dal je i koliko ko koristio,i kakva su im iskustva sa istom.

Dobili smo vec par dobrih odgovora i hvala ljudima na tome.

Nadam se da cemo dobiti odgovore ako je neko koristio na dunavu,i koje sve arome....

druze ja se nikad neljutim jedino ako neko meni tvrdi druhgo a nije ni isprobao a da je izneo samo svoje misljenje kao ja to postujem i to je to, a kolko znam da sam izneo sta konkretno od ove arome koristim na dunavu a onda je repac pitao gde ima da se kupi ili nema i moj odgovor je bio na to da iam ali nemam poverenja . a u predhodnom postu sam napisao da iz uk porucujem preko prijatelja iz makedopnije a iz austrije isto od pobratima koji je svake nedelje u austriji vozac autobusa . i da reko sam da koristim skoljku i evo dopuna plum isto 

Link to comment
Share on other sites

Odlicno,eto napredujemo.....znaci skoljka,plum,jagoda....su sve ok arome i ocigledno je da rade na nasim vodama.....to mi je jako bitno jer hocu da je koristim...a sta bi sa bananom,jel ko isprobao?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...