Jump to content

Prologic Tri Sky V2 Rod Pod


Recommended Posts

E ti milnce kao da si pao sa kruske... nemoj i ti da me zajebavas...

Popucace mu plastifikacija...rasklimace se...nije u pitanju prohrom ili neki cvesci materijal i zato toliko i kosta. Idealan je za nekog ko ne peca puno u toku godine

Link to comment
Share on other sites

ne zajebavam te, lepo sam te pitao... mnogo kvalitetnih podova nije uradjeno od prohroma... nemaju svi lovu za ugo 2

 

davidgrujic@

 

...nece popucati plastifikacija i nece se lako rasklimati... drugar koristi vec duzi period bez ikakvih problema... vise nego korektan rod pod...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ovaj prologic je od plastificiranog aliminijuma koji ne moze da se poredi sa prohromom...mesas babe i zabe! Zato sam i rekao koliko para toliko i muzike. A za tvoju informaciju moj tripod od prohroma koji ima oko 8kg sam platio 90e. Cik da uspes da za zatreses! ;)
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ovaj prologic je od plastificiranog aliminijuma koji ne moze da se poredi sa prohromom...mesas babe i zabe! Zato sam i rekao koliko para toliko i muzike. A za tvoju informaciju moj tripod od prohroma koji ima oko 8kg sam platio 90e. Cik da uspes da za zatreses! ;)

Daj leba ti ne lupaj vise kad moram tako da ti kazem...Kupio sam onaj pro logic tri sky pod samo sto ima 2 napred 2 nazad a ovaj je tripod...rod pod izuva koliko je dobar...ako si citao ili cuo na dnevniku kad je u indjiji letos padao grad kao pomorandza pecao sam na jarkovcima sa njim i nije se ni iskrivio ni pao ni nista...a i na dunavu sam ga stavljao i u sky varijantu i opet je stojao i to dosta dobro :) na miki na platformi stoji super ne klima se mozes mu raditi sta hoces...pecao sam i u blatu sa njim opet mu nista nije bilo... ko je koristio rod pod takve vrste neka i komentarise a  ne ovako...

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ovaj prologic je od plastificiranog aliminijuma koji ne moze da se poredi sa prohromom...mesas babe i zabe!

 

Zato sam i rekao koliko para toliko i muzike.

 

A za tvoju informaciju moj tripod od prohroma koji ima oko 8kg sam platio 90e. Cik da uspes da za zatreses! ;)

 

ja ga nisam ni poredio... ti si... dakle ti mesas babe i zabe... 

 

reko si mu i da ce popucati plastifikacija, sto je cista nebuloza...

 

sto si onda kupovao uga kad imas tako dobar tripod?

 

rekli smo 60e,nemoj sad da me vacaris za jos 30e  :D

Link to comment
Share on other sites

ljudi svakakvi komentari su dati,pa se otislo i do uga ,fox a,sta znam mislim da je 60e jako povoljno za ovakav pod,a za tih 5,6 pecanja godisnje koliko uvatim mislim da se isplati kupiti,javicu sta sam odlucio,hvala na komentarima

Za 5,6 pecanja ti ne treba nista bolje

Link to comment
Share on other sites

Imam rod pod koji je me služi dve godine i još se nije raspao mada je od plastike. Za to vreme je mnogo bio na vodi i suncu.

Birao sam što lakši zbog nošenja. Ovaj o kom se priča izgleda kvalitetniji, nemora svaki da bude od prohroma, a da je dobar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...