Jump to content

Stapovi 13' 3.5 Lbs Tri Komada Do 450E.


Recommended Posts

Kolege treba mi pomoc! :help: 

Ima brdo stapova pogotovo u ovoj ceni, a jako malo iskustva sa moje strane o njima :unknw: Pa ako mozete da mi preporucite neke naravno uz obrazlozenje zato bas njih da kupim. Pecam komercijale, divlje vode a u junu i izlet u Rumuniju planiram :yahoo:
Unapred Hvala! :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

Evo kolega Nebojsa(drug Tito) prodaje 3 greys prodigy-a bas tih dimenzija i za tacno toliko para! Ok stapovi skroz!
Moj savet ti je da pogledas:
- Prologic C3(sa njim mozes da pecas i komercijale), CC30(ljuta guja...krut stap)
- Fox eXtreme po mom misljenjunajbolji stap za Sarulesti i teze divlje vode!

Znam da nije u ovom cenovnom rangu ali pogledaj i Maver Genesis...on je 63e komad i naravno Spro Royalty....

Toliko za sada...nadam se da sam pomogao. Pozdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za jos malo odozgo mozda 50-ak eura sacekaj pa ce biti vervatno neki century fg koji ce ti raditi poso svuda i na vecinu voda koje pecas. Stap koji ima dusu,mozes da potegnes njime dobro i da ga opreretis. Ja za te pare druge stapove nebi trazio naravno polovne
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Evo kolega Nebojsa(drug Tito) prodaje 3 greys prodigy-a bas tih dimenzija i za tacno toliko para! Ok stapovi skroz!

 

Pecao sam sa takvim gore pomenutim stapovima i mogu ti reci da su za taj novac izuzetno dobri stapovi..e sad da li ce se nesto pojaviti i kada i za kakve pare to je pitanje...trenutno su ovi stapovi u ponudi i moja preporuka za njih

Link to comment
Share on other sites

Ja moje FG ne bi dao ni za te, a ni za vece pare!!!  :-)

to je nesto drugo sto ih nebi dao ali to je njihova cena i vrede te pare pa i vise kad uporedis druge koji se prodaju u toj ili pribliznoj ceni a za vise para pa recimo 100-150 e imas dosta bolje. ali vrede stvarno i po meni u tom cenovnom rangu nema bolje. Opet se ogradjujem to je po mom misljenju.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

                                                                                                                                                                    Evo u drugom delu snimka se vidi šta radi Fg sa okačenom pva kesom-Bata Kule se igra malo sa sajlom! :crazy:         
Link to comment
Share on other sites

Zar je sinonim za daljinu sajla na Miki Alasu?

Kad je u pitanju zabacivanje sa pva kesom mislim da jeste, pogotovo boksovi na sredini jezera gde je sajla preko 100. metara od obale, nemoze se sa bilo kojim štapom dobaciti  pogotovo ako malo vetar duva! Naveo sam kao primer Miku zbog daljine a verujem da  dosta ljudi sa ovog foruma zna o čemu govorim.

Link to comment
Share on other sites

Jeste Vlado. Jane samo sam se nadovezao na priču o Fg. stapovima što slučajno imam taj snimak sa tim štapovima-šta mogu da izdrze,ništa više. Ako ti imaš snimak nekog boljeg štapa  da baca pva na 100.metara slobodno stavi,nećemo se ljutiti!

Link to comment
Share on other sites

Stap za cenu je odlican I nisam rekao nista o stapu medjutim meni za divlju vodu dovoljan I 2,75

osim na miki gde ces da bacas tolike pomarande na 100 I plus metara.na divljoj vodi?????????

U ruminiji se razvlaci kao I na vecina divlje vode, onaj ko peca zna zasto

 

to mi je bila poenta.reper za stap postala sajla

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam na jednom jezeru upravo pored ovog busena trke koji je na 20ak metara od obale uhvatio dosta riba na dubini od 80ak cm...ne mora uvek da se peca na 100+...ne kazem da nema potrebe za dalekim zabacivanijma ali nije parametar koji govori o kvalitetu stapa....

 

">http://http://i60.tinypic.com/2jccape.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Stap za cenu je odlican I nisam rekao nista o stapu medjutim meni za divlju vodu dovoljan I 2,75

osim na miki gde ces da bacas tolike pomarande na 100 I plus metara.na divljoj vodi?????????

U ruminiji se razvlaci kao I na vecina divlje vode, onaj ko peca zna zasto

 

to mi je bila poenta.reper za stap postala sajla

Fg nije sajla,stap ima kako kazu dušu ,a čovek je pitao za stapove 3,5 lb. 13.fita.Sajlu sam pomenuo zbog daljine na Miki.pisao sam na osnovu teme a ništa nemam ni protiv 2.75.lb., niti daljine na kojoj se peca!  :hi:

Link to comment
Share on other sites

Covek je pitao za stapove 13 3,5 lb sa kojima ce da peca komercijale kao I divlje vode I rumuniju, verovatno misli na surulesti..

odma su poceli komentari za pomarande I sajlu.za to mu netreba stap.nek uzme 3 spoda od 4,5 lb koji su oko70 eur I nek zabacije na sajlu.

 

komercijale nisu jedno jezero vec puno I tako treba I dati coveku savet.

Link to comment
Share on other sites

Covek je pitao za stapove 13 3,5 lb sa kojima ce da peca komercijale kao I divlje vode I rumuniju, verovatno misli na surulesti..

odma su poceli komentari za pomarande I sajlu.za to mu netreba stap.nek uzme 3 spoda od 4,5 lb koji su oko70 eur I nek zabacije na sajlu.

 

komercijale nisu jedno jezero vec puno I tako treba I dati coveku savet.

Dobro Jane uredu je, ne treba ni da prave štapove od 3.5 lb kome još to treba-bolje su germine!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krle,pecao si na top poziciji :-D

A sto se tice te 'sajle' famozne ja bio jednom na Miki,citajuci ovde sta se pise spremio se na naj teze uslove,kad smo stigli na vodu smejali smo se sami sebi i toj daljini sto svi pricaju,ko tamo nije u stanju da podbaci neka ostavi pecaljke jer nije za to!

Link to comment
Share on other sites

Krle,pecao si na top poziciji :-D

A sto se tice te 'sajle' famozne ja bio jednom na Miki,citajuci ovde sta se pise spremio se na naj teze uslove,kad smo stigli na vodu smejali smo se sami sebi i toj daljini sto svi pricaju,ko tamo nije u stanju da podbaci neka ostavi pecaljke jer nije za to!

Sa pva,po vetru,kojim štapom-mozda ako vetar briše u ledja???A mozda je bilo 20.metara od sajle i ono kao dobro je,to je to! 8P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...