Jump to content

Spod Masinice


Recommended Posts

Uvek ima bolje naravno i skuplje ,sve zavisi od mogucnosti , ali  Spro Super Long Cast spod 3600 ekstra odnos kvalitet cena . Ja sam licno zadovoljan kvalitetom i mogucnostima spod masinice. Moja preporuka .

Link to comment
Share on other sites

Za taj Spro ne znam, cuo sam i vidio je uzivo. Medjutim nisam imao priliku da je koristim.

Posjedujem Daiwin ''traktor'' Emblem Spod, masinu namjenjenu bas spodiranju i mogu da kazem sve u superlativu o njoj. Jaka ko zemlja, velika spulna, prenos joj je 1:5.1, sto u prevodu znaci da u jednom namotaju kupi puno najlona - oko 120 cm, dva klipa na spulni za klipanje razlicitih duzina i jos puno pozitivnih stvari.

Definitivno preporuka za onog kome pare nisu problem i da naglasim da jos nisam sreo nekog ko je bilo gdje napisao bilo sta lose o ovoj masinici za spodiranje.

Bistroooo  :hi:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kad neko nevoli nesto pa to ti je , verovatno losa iskustva a pogotovo ako je kupovana polovna pa jos sa nedostatkom nekim skrivenim . Ja licno sam zadovaljan i nemam potrebe da kupujem skuplju jer i Spro Super Long Cast spod 3600 odlicno radi svoj posao . Uvek ima bolje !

Link to comment
Share on other sites

Vidi uporedan test prave masine Emblem polovne 50e i Spro nova 50ak evra...pakovanje na pecanje,zurba,izvadim kantu u koju sam upakovao spombove i te dve masine i stavim na krov od auta,spakujemo se i gas sa sve kantom na krovu i u centru Pazove na semaforu samo cujemo traaas,rekoh Cigani neki a ono burazeru prestizu nas masinice pa bar 20m i odose u kontra traku i bla bla bla.....posledice,Emblem se tek iskrzala rucica kod onog dugmeta a Spro....umro!savila se osovina,spulna nestalo parce,pukla zica preklopnik,sva se izubijala,ukratko,gotova.....uglavnom svaka masina moze da posluzi ali ako zelis maksimum bolje je kupiti pa i polovno alda je kako Bog zapoveda!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spro sam potopio u vodu da nakvasim strunu,5 dana kasnije na pecanju bukvalno nisam mogao da pomerim rucicu masine koliko je zardjao onaj lezaj gore,Emblem tih problema nema predpostavljam zbog kvalitetnih lezajeva,mozda gresim ali sam na svojim greskama naucio lekciju....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...