Jump to content

Delkim


Recommended Posts

Prosle godine smo krajem Septembra bili na 6-o dnevnom pecanju imali 32 poteza od kojih su 4 bila na pomenti nacin.Srecom sva 4 su bila po danu pa smo ih videli. Obzirom da je ovo jedan od najskupljih signalizatora, ovo ne bi smelo da se desava

@Nebojsa

Ni meni se nikada nije desilo i nisam verovao,rasklopis kuci postavis indikator postavis na ostljivost na max,provuci najlon i jako polako pomeraj necuje se jbg tako je,e sad druga je stvar da li ces biti u situaciji da riba tako uzima

Link to comment
Share on other sites

@Nebojsa

Ni meni se nikada nije desilo i nisam verovao,rasklopis kuci postavis indikator postavis na ostljivost na max,provuci najlon i jako polako pomeraj necuje se jbg tako je,e sad druga je stvar da li ces biti u situaciji da riba tako uzima

 

Meni se desavalo i na vodi par puta kada kilavo uzima , digne henger skroz do stapa a DELKIM CUTI , a i kuci sam testirao X puta ista situacija , da se razumemo nedesava se stalno ali SE DESI !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ni meni se nikada nije desilo i nisam verovao,rasklopis kuci postavis indikator postavis na ostljivost na max,provuci najlon i jako polako pomeraj necuje se jbg tako je,e sad druga je stvar da li ces biti u situaciji da riba tako uzima

 

Meni se desavalo i na vodi par puta kada kilavo uzima , digne henger skroz do stapa a DELKIM CUTI , a i kuci sam testirao X puta ista situacija , da se razumemo nedesava se stalno ali SE DESI !!!!

 

Ne kazem da se ne desava, ali meni nije do sada!

A bas cu da probam!

Link to comment
Share on other sites

Pecamo takmicenje na Debeljaci,sedimo gledamo u stapove svinger se lagano podize a delkim cuti.Gledamo se i pitamo sto ne svira,mislimo da se pokvario ali nije,probamo rucno on radi.I tako cetiri puta,naravno onda pocinje psovanje/jb te konstruktor,ko te napravio ko te sastavio i druge psovke iz bogatog Srpskog recnika.To za ovu cenu signalizatora NE SME DA se desava a desava se
Link to comment
Share on other sites

sta mislite dali ta mana moze da se iskoriguje ako onaj Y senzor vibracije malkice "ishrapavimo" ili ti malom turpijicom ili smirglicom skinemo ravninu da bude malo hrapava? Probao i ja u sobi danas od 10 puta mozda 2 puta nije javio na najosetljivijem nivou tek nakon nekih 5-6 cm provlacenja, probao i sa nekim papircicem koji je hrapav i u momentu javlja svaki put, sad jbg neznam mislim da nije strasno da se to iskorigovati
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je tamo gde pecas koliko ce ti puta riba udariti na taj nacin,meni konkretno je to potpuno ne bitno jer nisam bio na pecanju da mi se tako nesto desilo,moram da napomenem da ne pecam komercijale na divljoj vodi sam a tamo mi se ne desava da tako uzima
Link to comment
Share on other sites

Probao sam pisao sam tamo malo ranije, al to je extremno polako pomeranje najlona,stvarno cuti al vidis kad sam uzeo papircic i sa njime iste pokrete vrzio milimetar po milimetar onda radi, znaci da je problem u onom Y senzoru treba ga isturpijati da bude hrapav :)
Link to comment
Share on other sites

a sta cemo kad se peca na 120 + metara pa pojacas senz. na max ? ima da crvci li cvrci ... a ako smanjis sta onda ? kad ti u sobi na 2 metra ne pisti na max senz , a ne na 120 m na srednji senz . desilo mi se to xx puta da ne pisti . pogotovo kada ti najloni stoje pravo sa vrhom stapa . dal to samo ja vidim iz razoga sto 70 % vremena dok pecam gledam u svingere pa primetim sve sta se desava , sta svira a sta ne ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a sta cemo kad se peca na 120 + metara pa pojacas senz. na max ? ima da crvci li cvrci ... a ako smanjis sta onda ? kad ti u sobi na 2 metra ne pisti na max senz , a ne na 120 m na srednji senz . desilo mi se to xx puta da ne pisti . pogotovo kada ti najloni stoje pravo sa vrhom stapa . dal to samo ja vidim iz razoga sto 70 % vremena dok pecam gledam u svingere pa primetim sve sta se desava , sta svira a sta ne ...

 

Ma nemoj Maxonja tako da pricas to se delkimima nedesava , nema sanse da se nejave !!! :db: :db:

Link to comment
Share on other sites

a sta cemo kad se peca na 120 + metara pa pojacas senz. na max ? ima da crvci li cvrci ... a ako smanjis sta onda ? kad ti u sobi na 2 metra ne pisti na max senz , a ne na 120 m na srednji senz . desilo mi se to xx puta da ne pisti . pogotovo kada ti najloni stoje pravo sa vrhom stapa . dal to samo ja vidim iz razoga sto 70 % vremena dok pecam gledam u svingere pa primetim sve sta se desava , sta svira a sta ne ...

70 posto vremena spavas na pecanju, normalno da ti ne piste :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj Maxonja tako da pricas to se delkimima nedesava , nema sanse da se nejave !!! :db: :db:

Filipe,Filipe sa prezimenom Cepter,pusti ljude da uzivaju u Delkimima nije sve u prokronu :rofl: :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...