Jump to content

Gde Pecati?


Recommended Posts

Ova tema nam je nedostajala na forumu u njoj bi mogli da razmenjujemo savete gde riba radi....

Sto se tice tvog pitanja  Conoplja moze jako lepo da te nagradi pogotovo po ovom promenjivom vremenu ;) Puno velikih sarana pliva u tom jezeru!

Link to comment
Share on other sites

I mi na jugu imamo problema trenutno i zadnjih mesec dana sa ulovima.i ja razmisljao i zvao poznanike i po centralnoj srbiji ista stvar jedino ostaje vojvodina pa ako neko ima info gde moze da se odpeca lepo a da nije neka kada nek napise da se prosetamo jer kako mi se cine do kraja avgusta ce biti ovako lose.
Link to comment
Share on other sites

Imam slicnu dilemu isto planiram 3,4 dana..u opticaju su mi joca,maradik i del sol...maradik skup,del sol daleko..a za jocu sam cuo da riba radi extra p 2,3 dana i onda zatisje dugo,navodno riba radi kada gazda upumpava vodu iz tise pa riba prilazi obali,kada to prestane riba bezi daleko u trsku i tesko je doci do nje i opet posle nekog vremena u krug..tako sam cuo sad da li je istina..

Link to comment
Share on other sites

Maradik,definitivno dobijas uzivanje i neizvesnost za sve pare,nikad ne znas sta ce udariti niti znas kolika je dok je ne dovuces ...za cenu dozvole postoje korekcije za visednevno pecanje...
Link to comment
Share on other sites

Ukljucicemo lokatore, nema toga koga ne mozemo pronaci...

 

Jedno pitanje za Maradik:
Moze li se ocekivati neki ulov ako se ode samo na dnevno pecanje, obzirom na to da je jezero prakticno divlja voda, ili je neohodno provesti malo vise vremena? Konkretno mislim na sarana ili amura.

Link to comment
Share on other sites

Kako ne,malo se uozbiljis i mora doci,jezero je krcato ozbiljnom ribom...

 

Od kad je jezero u privatnim rukama bio sam preko nekoliko puta, i uvek bilo krcato saranom, al' onim sitnim, besnim, koji je udarao i na golu udicu! Zato sam odustao...

Ako je to sad drugacije, rado cu otici! Hvala na odgovoru.

 

PS Ja sam uvek ozbiljan, osim na avataru...

Link to comment
Share on other sites

Druze Nebojsa,koliko sam mogao videti vise nema tih sitnih od pre nekoliko godina...po meni mamac i nije toliko bitan koliko prihrana jer bele ribe ima u nenormalnim kolicinama,deverike i babuske po par kilograma tezine :-D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...