Jump to content

Savet,sta ciniti


Recommended Posts

Bobane pogledaj u Germany na Ebay ovaj sator!Dimenzije su kao i Trakker Slx a poseduje sve kompletno od winterskina pa do klincica i to sve za 260€ ali biga dobio i za 250 :db: Ako imas nekog kobiti za Srbiju mogao doneti na tvom mestu priliku nebih propustao :hi:

 

http://cgi.ebay.de/ANGEL-ZELT-KARPFEN-ZELT-BIVVY-CARP-DOME-WINTERSKIN-/280576605407?pt=DE_Sport_Camping_Outdoor_Zelte&hash=item4153ab3cdf

Link to comment
Share on other sites

Ma ovde su i jedan i drugi kriminalni,pogledaj samo te ozbiljne face, ja se sa njima nebi kacio :D

Sva sreca da ih dobro poznajem i dugo pecam sa njima inace bih se zapitao :X ..

 

A sto se tice za sator,i raznoraznih kolibica sto mi preporucujete,bolje kazite sta i kako dok se joka nepredomisli za kes inace su stvarno tavu da pravim :D

Link to comment
Share on other sites

Evo da ti ja odgovorim kako imam vec dugo trakkera mk2 za dvojicu.Bez wintera nije nikakav problem i dovoljno jeostaviti vrata otvorena il mreza i po najvecoj kishi nema kondenzacije.Sa grejalicom unutra nisam imo ni u decembru kondenzacije.Ali treba winter jer nemozesh spakovati sator ako je mokar to je problem kod aquatexa tako da trazim wintera najvishe zbog toga.

novi V2 ti je bolji jer je u kompletu sa svima a potpuno isti je kao i trakker po obliku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...