Jump to content

Savet,sta ciniti


Recommended Posts

posto sam prodao stari sator bacio sam se u jurnjavu drugog kvalitetnijeg,boljeg,pa su mi ispale par sema koje su me totalno zbunile i bacile u nedoumicu,dobio sam ponudu za traker mk 2 1 men za 200 evra bez winter skina, u dobrom stanju star par sezona,i gledao sam traker slx v2 2 men ali je on po ceni za mene 350 evrica,kao sto se zna uz njega ide i winter skin,sad sta uzeti,mk2 je kvalitetnija i bolja klasa od slx v2,ali slxv2 je nov i ima winterskin.

Naravno takvo je vreme kako jeste da se gleda svaki evric,pa se dvoumim sta ciniti

Tako da cu rado prihvatiti svaki vas savet i misljenje

pozz :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

haha sajmone ti tvoga druga prc prc malo :D

Dr raso,uzecu trakera definitivno samo da se jos odlucim izmedju ova dva mk2 model je jedan od najboljih po meni na trzistu,jedina stvar koja me odbija sto nema overwrap ili winterskin,naravno ima ali opciono i kosta oko 150 evrica,a slx v2 je novi model i za 350 evra ima i winter skin dimenzije su mu ok 2.9,2.3,i visina 140cm

dok je za mk2 1 men koji imam za 200 glave 2.8,2.3,i 1.30 naravno polovan jer je cena mk2 2 men oko 45000 dindzi :D

Tako da cu uzeti slx v2 nov ,iako je mk2 bar 2 klase bolji

jbga da bar moze i jare i pare

Link to comment
Share on other sites

Druze ja imam JRC sti defender 2 man biwy i veruj mi da sam pregurao u njemu stvarno teske noci. Za njega nemam winter skin i bas zbog toga zelim da ti kazem da, ako u satoru ne planiras da provodis zimske noci vec ostala tri godisnja doba winter skin ti i nije potreban.
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja mogu da vidim iz ovih tvojih postova razlika u dimenzijama izmedju ova dva satora je 10 cm i tu ne mislim na visinu.

To mi je malo neverovatno

u svakom slucaju pre bih uzeo sator za dve osobe bez obzira da li ima skin ili ne

Pre ili kasnije doci ces u situaciju da u taj za jednu osobu guzis dva kreveta,znas ono,ma moze da stane,malo je knap ali jebi ga..e onda trpe savovi i platno i kada bude negde popustio i zinuo onda ces da popizdis...

Veoma bitna stvar je i da li ima prozor(e) na zadnjem zidu

Nema veze koji je sator i koliko je skup,bez dobre ventilacije u svakom je vruce

Link to comment
Share on other sites

Druze , dimenzije SLX-a V2 2 man su 3,05 x 2,5 m kao i svih ostalih Trakerovih 2 man satora (osim Colossus).Sto se tice MK II 1 man po meni svakako jedan od najboljih satora (aquatex platno, prozori napred i pozadi, frame support, debela patosnica....), ali ako je par godina star nije aquatex i to sto je koriscen svakako mu nije plus.V2 je od 4oz najlona (losiji od aquatexa i ima frame support, debelu patosnicu i naravno winter skin od takodje 4oz najlona) ceo prednji deo se moze skinuti i ostaje komarnik, ali nema prozore pozadi.Sve u svemu izmedju polovnog MK2 i novog SLX moj glas za SLX iako mi je MK2 omiljeni sator.
Link to comment
Share on other sites

Boki samo da ti kazem da znas da sator bez vinter skina zna da kondenzuje jako mnogo,ja na prvih par pecanja dok mi nije stigao skin nisam bio svestan sta mi se dogodilo kada se ujutru probudim a u satoru voda sa unutrasnje strane.Ja imam JRS Quad2man platno je 10.000 mozda se kod nekog drugog to ne desava ali bez skina u satoru je kao u palsteniku pakleno je i na suncu...
Link to comment
Share on other sites

Boki samo da ti kazem da znas da sator bez vinter skina zna da kondenzuje jako mnogo,ja na prvih par pecanja dok mi nije stigao skin nisam bio svestan sta mi se dogodilo kada se ujutru probudim a u satoru voda sa unutrasnje strane.Ja imam JRS Quad2man platno je 10.000 mozda se kod nekog drugog to ne desava ali bez skina u satoru je kao u palsteniku pakleno je i na suncu...

Krle kakav kondez o cemu ti pricas. To je TRAKER. Pozdravlja te tvoj drug Srecko

Link to comment
Share on other sites

a mozes da probas da nabavis i nesto ovako da se ne bacas u veliki trosak,jeste da deluje malo retro ali nije lose a i treba da kupis samo sekiricu za 20e :p

gallery_1274_10_144125.jpg

gallery_1274_10_24450.jpg

Vladice kucice su super nas drug za bolje i nije. Ali ako naidje vuk pa dune nasem drugu ce srusiti kucu zato bi bilo bolje da ima vinter skin ha. ha. ha

Link to comment
Share on other sites

haha sajmone pazi samo da neispades na kraju los ucitelj :D

a i kad pecamo,nekad mi zao bude starijeg coveka uvek teram da mi podmece meredov :D

Sa tobom mogu da pecam sa jednom rukom a sto se meredova tice tebi to ne treba

Link to comment
Share on other sites

Krle kakav kondez o cemu ti pricas. To je TRAKER. Pozdravlja te tvoj drug Srecko

 

Prijtelju moj evo tebe da divanis sa nama dobro nam dosao :friends: :drinks: ,sto se tice kondenza ogradio sam sa da je to slucaj kod mene sa JRC mada su mi se mnogi zalili da im sator bez skina kondenzuje tako da sigurno to nije slucaj samo kod mene,sad da li kondenzuje ili ne kod trekera ne znam ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...