Jump to content

Prologic Noviteti Za 2015


Recommended Posts

Tri boje istog najlona.Sve je objasnjeno u Prologic filmu Ekspedicija balkan.

 

Prvi na slici je Visual Xp.Prelep najlon zuckaste boje.Jako se lepo vidi i pomoci ce vam ako pecate na malom prostoru.npr.na takmicenju.Vidljiv je i pomoci ce vam ako vam riba udje u stapove,da se odpetljate ili ako zabacite stap preko stapa....

 

Drugi na slici je Mirage Xp.Po meni najlepsi najlon koji sam ikada video.Za sve situacije i sve vode

 

Treci na slici je Wather Ghost Xp.Najlon napravljen za bistru vodu.Kad upadne u vodu stopi se sa okolinom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Jel i dalje mimicry vazi za dobar najlon?Nisam koristio nikako,a mozda ne bi bilo lose probati...Ili da se drzim G-line flex-a?

Moja iskustva, drz se ti G-line. Mimicry jeste dobar najlon, ne krza se, istezanje i nisam nesto mnogo primetio, ali bato kad zapnes u krs neki pitanje je gde ce da pukne. 3 puta mi je pucao ispod nogu, skoro na vrh stapa, odmah otislo 300m najlona. Ni jednom na predvezu, na cvoru, upucao me u pojam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na info.Vidim da je cena tu negde po spulni,a ovde Gamakatsu program gotovo da ne postoji,pa da ne moram da jurim nekoga da mi donosi,jedino sto na flexu imam gotovo 300-500 metara vise u istoj debljini...Koliko sam primetio mimicry je svaka debljina 1000 metara u onoj konzervi,ispravite me ako gresim...Verujem da je dobar,ali reko da pitam iskusnije jer apsolutno nisam imao dodir ni sa jednim drugim u poslednje vreme,osim sa gore pomenutim.Prodao sam masinice pa sam dao i najlon,gotovo nov,pa sad gledam sta da radim...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...