Jump to content

Prodaje Covek Jezero


rott

Recommended Posts

plac 0.22 ha + jezero 2.3 ha = 2.52 ha = 252 ara x 100 eur = 25.200 eur

Puno para trazi za baru od 2,5 hektara. Malo je to jezero za toliko novca. Znam jezero u BiH koje je kupljeno za 30ak hiljada eura, a ima ribe, sve pozicije sredjene, uveden internet, infrastruktura za normalan rad jezera vec napravljena, i da, dosta je vece od ovoga.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidi druze, nit' ga prodajem, nit' ga kupujem, nit' posredujem!

Samo sam pokusao da pojasnim zta znaci 100eur/ar, i koliko je to para u ukupnom iznosu...

ja sam se samo osvrnuo na cijenu.... nista vise... zivio :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Svako kome treba wifi na vodi mora da se zapita da li je ovo sport za njega.

Nemam fensi smensi telefon, a i ne treba mi, pa se stoga slazem sa Tobom da ribolovcu ne treba internet. Ali ima to i svojih drugih prednosti.

 

Internet na vodi moze biti od koristi kada su recimo u pitanju takmicenja. Izvjestaje je puno lakse i brze slati odmah internetom nego ispitivati nekoga telefonom pa da Ti on to izdeklamuje na uho ko je sta i kako pecao.

 

Ili naprimjer dosta je ljudi danas poslovno i njima jednostavno treba konekcija gdje god da krenu, a ne mozes im zabranti da kao takvi dodju na vodu i da otpecaju, fino plate dozvolu i jos odu zadovoljni sa vode jer su u svakom momentu mogli da budu sa klijentima na vezi.

Stranci se mogu kacati na viber i ne biti u romingu npr.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Matori, ja imam fensi telefon. Sve se slazem, uopste nisam protivnik tehnologije, omogucava mi da vidim slike pecanja dok sam na poslu, te lakse preguram dan. Omogucava mi da u radnji sta god da kupujem mogu odmah da vidim koliko to realno kosta, pa me niko ne moze praviti budalom. Za izvestaje se slazem, ali to treba da radi neko ko ne peca (sudija organizator ili sta vec).

 

Ali ne mogu da pojmim sebe koji sedim na internetu na pecanju. Doduse ja sebe ne mogu da pronadjem ni u pecanju na ribnjaku. Jel moguce da je toliko sve izgubilo draz da se ne moze ostaviti SVA komunikacija na par sati ?

Link to comment
Share on other sites

Matori, ja imam fensi telefon. Sve se slazem, uopste nisam protivnik tehnologije, omogucava mi da vidim slike pecanja dok sam na poslu, te lakse preguram dan. Omogucava mi da u radnji sta god da kupujem mogu odmah da vidim koliko to realno kosta, pa me niko ne moze praviti budalom. Za izvestaje se slazem, ali to treba da radi neko ko ne peca (sudija organizator ili sta vec).

 

Ali ne mogu da pojmim sebe koji sedim na internetu na pecanju. Doduse ja sebe ne mogu da pronadjem ni u pecanju na ribnjaku. Jel moguce da je toliko sve izgubilo draz da se ne moze ostaviti SVA komunikacija na par sati ?

Matori, probudi se.... zivis u 21. vijeku, nisi u 80im i 90im vise. ;)

 

Danas ljudi hoce sve da imaju na vodi pa tako i internet. A to sto si se ti upalio na tu moju opasku vezano za drugo jezero to je tvoj licni problem.

 

PS: ja licno ne volim da se javljam na telefon na pecanju a kamoli da koristim internet. Jednom sam bio u prilici da to radim, takve su okolnosti bile, pa ajde radio sam .... ali licno ne volim kao sto rekoh ni da se javim na telefon. Ovo za internet sam samo dakle spomenuo onako, usputno, nisam nigdje rekao da to tako mora da bude i da je Bogom dano tako.

 

iskuliraj nekad.... :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

plac 0.22 ha + jezero 2.3 ha = 2.52 ha = 252 ara x 100 eur = 25.200 eur

Hvala Neso, nisam poljoprivrednik pa ne znam te mjere.

Pogotovo sto se Ar kao mjera kod nas ne koristi.

 

@Limar

Hvala sremac (iliti Laloooo hahaha)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...