Jump to content

Fox Ntxr


Recommended Posts

Boki,

Imam garnituru tih signalizatora. Da, skidao se taj gumirani sloj pa sam ih presvukao folijom, termografickim postupkom. Sada su super i nista im ne fali.

 

Mozes li da okacis neku sliku ili posalji na pp, cisto da vidim kako sada izgledaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boki,

Imam garnituru tih signalizatora. Da, skidao se taj gumirani sloj pa sam ih presvukao folijom, termografickim postupkom. Sada su super i nista im ne fali.

Aj okaci sliku i mene interesuje kako je to ispalo

Link to comment
Share on other sites

Jbg...okacio bih da mogu.

Boki poslao sam ti PP, sve ce ti biti jasno.

Sto se tice termograficke folije, ukucajte na yotube i videcete postupak.

Siguran sam da nemoze ni da se ogrebe. Ja sam izabrao mat crnu foliju.

Ako Vas intereseuje, niko, ama bas niko nije primetio da su presvuceni folijom ni kad se drze u ruci.

Jedini problem je sto moraju da se rasklope potpuno, a to mi je radio covek sa foruma, al da ne bude da ga reklamiram.....Ustvari ko ga ....on je ljudi tapetar, al voli elektroniku.....to ga opusta....

Uradio mi je za cistu desetku, jos svasta on moze, tako mi je foxove black label prepravio da mi svetle kako namestim boju na signalizatoru.....opasan tapetar, al skroman....

Ako neko nezna ko je tapetar, to je Nesa.

 

Nadam se da mi administratori, pa i Nesa, nece zameriti sto sam ovo napisao, jer nije reklama neke firme, nego zaista zelja da se pomogne ljudima. E sad, da li ce Nesa biti voljan...to neznam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Video sam u zadnjih mesec-dva vise verzija, od gumiranih do negumiranih - svi su bili novi. Sad ih navodno ne gumiraju, jer bi taj sloj svakako spao?! Ma ajde. Medjutim na foxovom sajtu i svuda po netu su samo slike gumirane verzije. Pa budi pametan. Opcija sa naknadnim stavljanjem neke folije svakako postoji, ali pitanje je da li treba dati toliko para za indikatore koje ces svakako za nekoliko meseci ili godinu dana najvise, morati da prepravljas i budzis?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za toliko novaca nema veceg smeca,Fox je uprsko sa signalizatorime i sefa i stanicu!!!Fox je od kako postoji napravio samo jedne signalizatore koji su se pokazali dobro i dugotrajno,a ovo sto izbacuju svake godine nove modele i bubaju cjenu je stvarno smjesno i zalosno za takvu firmu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za toliko novaca nema veceg smeca,Fox je uprsko sa signalizatorime i sefa i stanicu!!!Fox je od kako postoji napravio samo jedne signalizatore koji su se pokazali dobro i dugotrajno,a ovo sto izbacuju svake godine nove modele i bubaju cjenu je stvarno smjesno i zalosno za takvu firmu

koji je model to u pitanju sto je napravio fox?
Link to comment
Share on other sites

Nije Nešo, greška..... ;)

NTXr - je najbolji signalizator što je ikada napravljen, ali iz pravog izvora.

Na mojima se smenjuju kiša i led po 10 dana, pa sunce od preko 40 stepeni i tako dve godine. U dosadašnjoj eksploataciji su bili nekoliko puta potpuno zaleđeni.

Ni jednom se nije desilo da zakažu, da krče ili da ispuštaju neke čudne zvukove....Kada im se aktivira opcija rada na 4 magneta, onda točkić radi na pritisak kao kod Delkima, a kada rade sa 2 magneta, signal ide preko okretanja točkića.

Domet nekima nije bitan.....ali kada se peca na ukopanoj poziciji sa do 2 metra visine zemlje, odlazeći kod komšije ne možete primiti signal sa drugim renomiranim signalizatorima - provereno.

Na primer, pecajući na Pelagićevu na poz.11, dobijao sam signal u Jovinoj kućici unutra, a pecajući na poziciji 19 (prilično ukopana mesta), dobijao sam signal na poz.14 (isto dosta ukopana), koji to drugi signalizator može?

 

Na pitanje, šta će ti toliki domet. odgovaram, mogu slobodno da se krećem i družim, pa da na dobijanje signala odem na mesto i pomognem onom koga sam tamo ostavio.

Sličnost sa pojavama koje se opisuju je samo u obliku i natpisu, ali u suštini jedni sa drugim nemaju veze.

Tako je isto i sa ovim novim setovima RX.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Evo odgovora na moj post. Pricao sam na pontyshow-u sa Scott Day-om iz Foxa (on je brand manager ili tako nesto) i kaze da problem sa skidanjem gumiranog sloja nisu uspeli da rese, pa zbog toga celu N seriju sada prave negumiranu. Ako neko ima indikator sa kog je poceo da se skida gumirani sloj, moze da ga vrati u radnju gde je kupljen, onda to oni posalju u Fox i ovi ti vrate novi indikator - negumiran naravno. Sad, da li stvarno posalju nov ili samo skinu sloj sa onog koji si poslao, ne znam, ali poenta je da se sada proizvode samo negumirani.
Link to comment
Share on other sites

To je lepa vest, drago mi je ybog toga.

Ja bi dodao nešto, po meni važno, što neverujem da će Foksov menadžer da kaže;

Bez obzira na gumifikaciju, postoje na tržištu po raznim prodavnicama u evropi dve vrste, koje nemaju veze jedna sa drugom.

 

Ovo su jedni;

pre_1415697982__image.jpg

 

A ovo drugi

pre_1415698003__image.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...