Jump to content

Savet Oko Masinice


Blackcarp

Recommended Posts

Pitenje ti je u fazonu- imam Opel i koje bi gume bile dobre ili imam kupatilo pa koje bi bile dobre plocice? Daj nesto vise u svom pitanju, kolike bi ti masinice na te stapove, sa bajtom ili bez, za sta ti sve to treba, do koliko para bi dao za njih, nove ili polovne... 100 ljudi 100 cudi-100 zena-200.... ?!!!! Malo me nervira sto se pita nesto tek da bi se pitalo! Nisi cak napisao ni koji su Nesh-stapovi! Bez ljutnje! Pozz
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako da ne se ljutim kad sam napisao 12ft 3lb. A ostale postove necu da komentarisem ocigledno je ovaj forum samo za prodaju i kupovinu i imperativ je imati basiu sve naj naj i onda niklovano a i udice od 100e a najlon moze i od 200e. U sta se za godinu dana promenio ovaj forum to je cudo jedno. Bez ikakvog smisla vise. Budi pozdravljeni trgovci
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cao drustvo..koja masinica se pokazala najbolja da se upari sa nesh stapovima 12.3lbs

 

nemas razloga za ljutnju jer si clan vise od godinu dana i trebas malo shvatiti ovo kao i salu a drugo pitanje ti nije nimalo za neki kankretan odgovor , clan si duze vremena i citao si da je dosta bitno koji model stapova imas ili sa kojim bi da uparis a ne samo 13 ft 3,5 lb i tme nisi nista reko. jbg koji model , koja karika za koja pecanja sve trebas navesti i naravno do koliko para ti se treba da  predlozi masina. bez ljutnje ovo ti je dobronamerno. poz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bi ti preporucio Shimano BBLC...Ali stare!...Za mene najbolje masinice na svetu sta se kvaliteta i cene tice!!! Imam ih 8 godina...Svasta sam izvuko sa njima i jos su kao nove!!!! Traktor izmedju masinica..

 

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...