Jump to content

Pro Logic Commander Vx2 Bivy


PredragUE

Recommended Posts

Drago mi je da imamo ocenu iz prve ruke za goliath xxl....moze jos neka rec ili ovde ili na pm....a ovaj pro logic je brutalan...sve sto jedan sarandzija moze zatraziti od jednog satora....je jednostavno TO....po  duzini i sirini, po visini....da ga jedan covek postavi...da ima i predsoblje gde moze skinuti mokru odecu po kisi, gde se moze skloniti a da bude tu blizu.....da ima mesta za dva kreveta i jos koliko hoces mesta za torbe i jos sto sta.....ma pravi pravi... 

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da imamo ocenu iz prve ruke za goliath xxl....moze jos neka rec ili ovde ili na pm....a ovaj pro logic je brutalan...sve sto jedan sarandzija moze zatraziti od jednog satora....je jednostavno TO....po  duzini i sirini, po visini....da ga jedan covek postavi...da ima i predsoblje gde moze skinuti mokru odecu po kisi, gde se moze skloniti a da bude tu blizu.....da ima mesta za dva kreveta i jos koliko hoces mesta za torbe i jos sto sta.....ma pravi pravi... 

Mislim da su sirina i duzina satora jako slicni ali ovaj prologic je visi za 15cm (mislim da rece 185 a goliath je 170)  Sto se tice Goliatha stvarno je izuzetan i ima mesta koliko hoces i za stvari i za krevete i stolice, kvalitetan je materijal a posebno pod koji je dosta debeo i naravno na zip a cena mu je oko 250 evra. Ovaj Commander je negde u rangu sa Fox Royale XXL pa cemo videti da li ce biti jeftiniji od njega

Link to comment
Share on other sites

Tesko da ce biti jeftiniji od foxa. Mozda cenom bude izmedju royala i euro dome royala koji je skuplji zato sto ima baldahin i kopcanje patosa rajsfeshlusom. Po meni najbolesniji sator je Pelzer Home bivvy.

Ogroman je ali to je vec bivi za petoricu. Nije praktican za dvojicu niti zgodan za transport. Dobar je za duga takmicenja gde pecaju 5-6 ljudi. A i treba ono cudo nocu zagrejati. Mada bi ja pored mog bas taj dokupio  :good:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

 

Cena ovom satoru trenutno bi trebala da bude 410-430e + overwrap 230e. Ocekivano da stigne u februaru.

http://s28.postimg.org/4e3cro9ql/Clip_70.png

 

 

 

P.S. Kada je izasao cenovnik polovinom 2014te ovaj sator je trebao da bude oko 370e, medjutim na trzistu sve cene rastu u eurima, jer je dolar u nenormalnom porastu zadnjih meseci, a sve se placa u dolarima. Ako amerikanac ne krene na dole, ocekujte da sva roba koji dolazi iz Azije, Amerike od 2015te poskupi za 20%. :Megashock :Megashock :Megashock

Link to comment
Share on other sites

Za ovakav sator, to je neka ajmo reci normalna cijena. Ipak je to kvalitetan sator koji siguran sam moze hladno rame uz rame i Foxu i sa svima ostalima.
Ovaj sator kao da je dizajniran na nacin da je dizajner uzeo od par firmi neke cake i sklopio ih u jednu jebeno dobru cijelinu.
 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je kvalitetom ( ne tvrdim ali verujem ) u rangu sa foxom ali po ceni je 100 evra skuplji od Royal-a npr. koji je malo vecih dimenzija. C line Goliath xxl je takodje vecih dimenzija mada malo nizi a kosta 235 evra. Mislim da bi se svako ko trazi toliki sator pre odlucio za fox royale xxl bivvy jer zna sta kupuje i jos za 100 evra manje ili za goliath koji je bas povoljan za svoju velicinu a ni kvalitet mu nije za potcenjivanje.

Link to comment
Share on other sites

Licno mi se svidja sto ima pretsoblje koje je prostrano, u koje staju dve stolice sa stocicem sto je prednost jer u slucaju losih vremenskih uslova se ne unosi prljavstina sa obuce u sator, i sto posle nekih aktivnosti napolju ne mora uopste da se ulazi unutra osim kada treba da se odmori ili spava....cak i po kisi je udobno sedeti u pretsoblju i pratiti sta se napolju desava...jedino sto sam primetio da je mozda mana, je da se vrata rolaju na dole i ostaje kao prag za koji se u slucaju hitnog izlaska moze zapeti nogom...e sada ne znam da li ta vrata mogu da se nameste da ne budu pricvrscena dole obzirom da ima snir sa obe strane...mozda i nije neka mana ali eto, to mi je privuklo paznju...volim da je slobodan ulaz/izlaz iz satora po potrebi....

Link to comment
Share on other sites

Nije ni FOX royal XXL bio u toj cijeni u kojoj je sada. Siguran sam da ce i ovom satoru pasti cijena u neko dogledno vrijeme. Ipak je ovo novitet.

@PredragUE, na slikama se vidi da se moze napraviti i opcija da se ta vrata zarolaju prema gore dole i bude to neki minimalni prag, dok kod skina ide to skroz nagore i ne ostaje nikakav prag.

Link to comment
Share on other sites

Licno mi se svidja sto ima pretsoblje koje je prostrano, u koje staju dve stolice sa stocicem sto je prednost jer u slucaju losih vremenskih uslova se ne unosi prljavstina sa obuce u sator, i sto posle nekih aktivnosti napolju ne mora uopste da se ulazi unutra osim kada treba da se odmori ili spava....cak i po kisi je udobno sedeti u pretsoblju i pratiti sta se napolju desava...jedino sto sam primetio da je mozda mana, je da se vrata rolaju na dole i ostaje kao prag za koji se u slucaju hitnog izlaska moze zapeti nogom...e sada ne znam da li ta vrata mogu da se nameste da ne budu pricvrscena dole obzirom da ima snir sa obe strane...mozda i nije neka mana ali eto, to mi je privuklo paznju...volim da je slobodan ulaz/izlaz iz satora po potrebi....

To je samo kabina koja se moze dokupiti i prikaciti u skoro svaki bivi a nije ni skupa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pozdrav! 

Da li je neko pazario ovo cudo? Zanimaju me utisci i posebno kolika je transportna duzina?

Pogledaj video, na njemu mozes vidjeti odmah na pocetku kolike su dvije torbe u kojim dodje ovaj sator.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Transpostrtna duzina je 130cm

Jesi li merio Milance? Ovaj decko sto pita kaze da je zvao Carpologiju i trazio da izmere i da mu je neko rekao da je duzina 160 cm. Meni na ovom videu ne izgleda toliko dugacak

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...