Jump to content

Nutrabaits 3D


Carper 96

Recommended Posts

da cujemo!!!:D :D

 

 

3 DEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D

 

 

"pretvorio sam se u uvo"

 

Burazeru ruzno ti uvo :p

Znaci - Ovo Ono i To u mix i eto boile .

 

S manje shale, duuugo sam pecao na v(n)utricu i bilo nam je lepo dok je trajalo. Sada peckarim na domace mikseve i da vidish opet nam lepo. Od kupovnih mixeva rangiram ga jako

visoko tj. kao "ultimativni" mamac. Ali, kao i u svemu, treba imati potpuno poverenje u svoj proizvod - boilu i onda rezultati skoro uvek budu vishe nego zadovoljavajuci.

Zagovornik sam NE meshanja (ne mixovanja) mixeva i zato - ziveo 3D !Shto jednostavnije - to efikasnije. Mix je tezak za rolanje i "jede" rolere. Meni se pokazalo kao najefikasnije kad ga mutim, mesim, rolam po pola kilograma. Zashto? - Zato. Probaj - videcesh, a mozda neko ima i drugacija iskustva. Hmmm.., kad smo kod iskustava drugih, evo kako ce mo...

Ja sam zapoceo, a gore pomenuta iskustva dugih mogu itekako da pomognu da smutimo, s mesimo,

s rolamo jedan zajednicki 3D .

Zato - izvolite. Sve predloge, pitanja, razloge koliko cega i zashto, pishi pa da vidimo G-de ce nas diskusija odvesti. Ja se nadam jednom leeepom receptu, al ajde da vidimo

Link to comment
Share on other sites

Po meni koliko sam ja peco na 3d,definitivno nije boila za divlju vodu suvishe je jaka.Kao i Vlada i ja nisam imo nikakve rezultate na divljoj vodi ali je zato mama za komercijale-pogotovo u kombinacii ;)
Link to comment
Share on other sites

Podaci o sastavu

 

 

Short and long-term attraction, nutritional balance and a unique crunchy texture are all taken care of in this stunning combination of

Salmon Protein Meal,

Low Fat Oceanic Protein,

Yeast Protein,

Milk and Whey Protein,

Crushed Hard and Soft Marine Shells,

Sluis CLO,

Mixed Mesh Dried Seaweed

and Betaine HC1.

 

No additional additives are required apart from the suggested level of Liquid 3D, which has been specifically designed to be used in conjunction with this superb base mix.

 

It would be no exaggeration to describe the overall 3D concept as the end result of almost twenty years of experimentation with a wide variety of both powdered and liquid nutritional extracts and additives... DIY production really is simplicity itself. Break five eggs into a bowl, add the required level of Liquid 3D and then gradually add the required quantity of base mix until a satisfactory consistency is achieved.

 

Despite the amount of coarse and crunchy bits and pieces that are included in the mix, you will still find 3D very easy to roll and that the finished baits will boil hard without any need for excessive cooking times.

 

Prepare to be amazed at just what is possible with the carp world's first three-dimensional bait!

Link to comment
Share on other sites

Pravio letos 3d 1,5kg + aroma nutra sljiva srednja vrednost od istaknute na bocici + 3d liquid 125ml + nutra betain 6gr + nutra glm extract 25gr.

Pecao na pelagicevu 2 puta,nisam mnogo ribe imao ali sve na ovaj boili,i sarani i amuri,rolao 16 i 20 mm,roler izgleda kao da sam rolao malter :(

Probao ovu boilu i na divljim vodama ali bez rezultata

Link to comment
Share on other sites

sto bi moj bruder Pera rekao KOLIKO 3D-A TOLIKO I SARANA

gde god sam pecao na komercijali sem na Backom Jarku imao sam ribu . a pogotovo na Adi .

slicne sastojke ja imam u svom miksu mlevene skoljke alge i ostale tvrde sastojke . skup jeste u startu vam treba 8000 da bi poceli ali posle peca ko lud.

na Basijani pre dve nedelje sam pecao na 3d koji mi je ostao jos pre dve godine i na 5 boila imao sam 4 ribe . bitno je kako ga spremis ....a ja be bi da odajem svoju tajnu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...