Jump to content

Nutrabaits 3D


Carper 96

Recommended Posts

Nakon pročitanog sastava zaista se treba upitati kako takva boila može zakazati. A da zakaže znam puno slučajeva, i to ne da zakaže nego ju potuče domaća puno jednostavnija boila do nogu, i to na komercijalama. Radi se jednostavno o boljki koju nosi svaka kupovna boila a ta je boljka preveliki upliv stručnjaka koji razmišljaju o što boljem rolanju boile, njemoj konzistenciji i kozna koječemu.

Bez obzira što se dodaju i najkvalitetniji dodaci pri završnom koncipiranju mixa očito su udjeli komponenti za vezanja i stvrdnjavanja preveliki.

Drugog obrazloženja nema. Mada kako je netko napisao konkrtni mix se i teško rola.

Dali je netko probao loviti na taj mix upotrebljavajući sasvim druge tekuće komponente? Kakvi su tada bili rezultati?

Na kraju krajeva, kakvu bi mi tu tajnu uopče trebali otkriti :)

Link to comment
Share on other sites

cuo sam ali samo sam cuo nisam probao sto ne znaci da necu za vikend .

da miks red hering (solar)i 3d likvid bolje rade nego orginal miks .

sad probacu pa cu da se javim

 

a za recept za 3d ...samo sa iskustvom mozes da napravis dobar 3d jel ako ne znas sta je sta i sta koliko dzaba si krecio . tako da ne moze se sve uzivotu cuti nesto se mora i nauciti preko ledja . stavis sve sto vole mladi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Po meni jedan od najboljih mixeva,malo sporiji ali top boila za duze kampanje.

Ne mora da se kuva!A kada se dobro osushi moze da stoji van zamrzivaca koliko hoces.

Odlicno mu lezi veca kolicina GLM-a.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

jel ima neko ko hoce da otkrije neku tajnu pa da se pmerimo sa mrtve tacke ili tema opusteno moze da se zakljuca i obrise da ne stoji dzabe....

ne otkrivamo tajnu ko je ubio kenedija ili ukrao enigmu nemcima nego recept za boili

tebi ce tvoj dru dati prave i proverene recepte nemoj vise da kukas.

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko ko hoce da otkrije neku tajnu pa da se pmerimo sa mrtve tacke ili tema opusteno moze da se zakljuca i obrise da ne stoji dzabe....

ne otkrivamo tajnu ko je ubio kenedija ili ukrao enigmu nemcima nego recept za boili

tebi ce dati tvoj drug one prave proverene a za sve ostale NUTRA JE ZAKON .https://www.exyucarp.com/forum/public/style_emoticons/default/saran.gif

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko ko hoce da otkrije neku tajnu pa da se pmerimo sa mrtve tacke ili tema opusteno moze da se zakljuca i obrise da ne stoji dzabe....

ne otkrivamo tajnu ko je ubio kenedija ili ukrao enigmu nemcima nego recept za boili

tebi ce dati tvoj drug one prave proverene a za sve ostale NUTRA JE ZAKON .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlican mix. Riblje brasno, mnogo mrvljenih ljuski od skoljki i ko zna jos cega.

Sam likvid i mix na divljoj vodi daju odlicne rezultate bez dodatne hemije. Sto rece Kiza ko moze da ceka, ne treba je kuvati i sto duze susiti.

Slobodna pecanja Pelagicevo sa obiljem GLM ekstrakta i nutrinom visnjom su bila pravo uzivanje.

Takodje 3D u kombinaciji sa Trigga mixom je fenomenalna stvar, a mozete ga seci i mixom koji ste sami pravili. Sve je stvar koliko vremena ulazete da dodjete do svog savrsenog mamca.

 

I da na kraju mogu da dodam da kupovni 3D nije i ne moze biti ni priblizan pravljenom. Brasnasti kamencici koji u vodi mogu stajati mesecima svakako nisu ono sto zelimo u vodi osim kod komshije :rofl:

Link to comment
Share on other sites

da je muka izrolati ga jeste burazer je skroz u pravu....

moja iskustva su blago govoreci katastrofalna sa 3 godine konstantnog pecanja uhvatio sam jednu da kazem ponovo slovom i brojem jednu 1. ribu

a probao sam 3 kombinacije

1 1kg mixa i 30ml likvida 3d

2.1kg mixa 30ml likvida 3d i 15 caviara

3.1kg mixa 40ml likvida 3d i 15+5ml crambery -ja

da sam pogresio negde sigurno jesam a gde ne znam... :(:( 3godine na 2 vode jedna riba malo je :)

Samo za mog druga i sve koji hoce da probaju=

 

kesa 3D,

70ml likvida

15gr.liver pudera

15gr liver atrakta

15gr GLM-ekstrata

15gr betaina

30ml.pur salmon oila

4 ml spajs kajuzera

8ml. kavijar 8ml.

kikiriki 650gr jaja dosta od mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo za mog druga i sve koji hoce da probaju=

 

kesa 3D,

70ml likvida

15gr.liver pudera

15gr liver atrakta

15gr GLM-ekstrata

15gr betaina

30ml.pur salmon oila

4 ml spajs kajuzera

8ml. kavijar 8ml.

kikiriki 650gr jaja dosta od mene.

 

oooooooooooooo cika sajmone,svaka cast ,pohvalno jos ako te nemrzi objasni za gde je ova boila, kako radi i koliko se moze tovariti,tvoj recept:D pa bi voleo da stavis par objasnjena.. ipak je srele sajmon pecao drzavno,stara lisica :D

Link to comment
Share on other sites

oooooooooooooo cika sajmone,svaka cast ,pohvalno jos ako te nemrzi objasni za gde je ova boila, kako radi i koliko se moze tovariti,tvoj recept:D pa bi voleo da stavis par objasnjena.. ipak je srele sajmon pecao drzavno,stara lisica :D

za vodu na kojoj si bio prosle godine umix stavis 100gr egaloblumina ajaja pojacas za 20 gr

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 years later...
Nazalost ne prave ga vise... Jedan od najboljih mikseva od nutre. Ovo je vec pocelo da mi ide na zivce, potrosis mnogo vremena i novca da bi dosao do dobitne kombinacije, i samo eto tako ne proizvodi se vise. Nije samo 3d u pitanju, vec i mnoge druge komponente. I sad opet ispocetka, trazi alternativu, pa testiraj, testiraj, testiraj.....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...