Jump to content

Ada Ciganlija - USR Ada Ciganlija klub


yucarp

Recommended Posts

znaci moci ce da se peca i nocu u ogradjenom delu?

to je lepa vest za neku kampanju proslih godina je to bio najveci problem treba pakovati opremu i doneti ponovo na vodu pod uslovom da neko vec nije stao na mesto....

A jel imate neki kontakt sto se tice kupovine dozvole i tih stvari? :clapping:

Link to comment
Share on other sites

znaci moci ce da se peca i nocu u ogradjenom delu?

to je lepa vest za neku kampanju proslih godina je to bio najveci problem treba pakovati opremu i doneti ponovo na vodu pod uslovom da neko vec nije stao na mesto....

A jel imate neki kontakt sto se tice kupovine dozvole i tih stvari? :clapping:

 

vladice, imas gore na prvom post-u br telefona. 064/9427238 Nikola

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
ovo smo svi jedva cekali.Ja sam kupio obe dozvole i pristalica sam pokreta uhvati i pusti.Sve je to lepo i divno,samo neznam zasto u dodatnoj dozvoli i u usmenom predanju je bio dozvoljen ribolov u ogradjenom delu 24h a na terenu vas cuvari teraju u21h.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

da li je moguce da je doplatna dozvola za adu ciganliju 2000din.?

 

oderu te i posle ti ne daju da pecas nigde... tj daju ti da pecas u kavezu koji cesto nije otljucan nego moras da preskaces sa sve opremom... teraju te sa vode kad im dune, iz samo njima znanog razloga... i to malo vremena koje mozes da otpecas u kavezu moras da pazis da ne pogodis nekoga na pedalinu kojih ima najvise u ogradjenom delu koji je kao odvojen za pecarose...

Link to comment
Share on other sites

da li je moguce da je doplatna dozvola za adu ciganliju 2000din.?

 

oderu te i posle ti ne daju da pecas nigde... tj daju ti da pecas u kavezu koji cesto nije otljucan nego moras da preskaces sa sve opremom... teraju te sa vode kad im dune, iz samo njima znanog razloga... i to malo vremena koje mozes da otpecas u kavezu moras da pazis da ne pogodis nekoga na pedalinu kojih ima najvise u ogradjenom delu koji je kao odvojen za pecarose...

 

100% se slazem sa tobom doplatna 2000 din stvarno je mnogo jer na vodi vaze neka druga pravila a ne ona po kojoj kupujemo doplatnu jer je gazda JP Ada Ciganlija i pri tom ne mozes da pecas gde hoces :diablo:

Link to comment
Share on other sites

predivna voda na kojoj provodim dosta vremena zato sto mi je u komsiluku i u kojoj ima mnogo lepih riba kapitalnih ali je tuzno sto se ovo jezero ne poribljava i malo vise cuva od hijena koji dolaze na to jezero i kradu ribu a ova voda kada bi se cuvala i poribljavala po meni bi bila jedna od najacih takmicarskih voda u evropi
Link to comment
Share on other sites

predivna voda na kojoj provodim dosta vremena zato sto mi je u komsiluku i u kojoj ima mnogo lepih riba kapitalnih ali je tuzno sto se ovo jezero ne poribljava i malo vise cuva od hijena koji dolaze na to jezero i kradu ribu a ova voda kada bi se cuvala i poribljavala po meni bi bila jedna od najacih takmicarskih voda u evropi

Na svetu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...