Jump to content

Slicnost(Dilema)


Recommended Posts

posto sam se odlucio za kupovinu novih signalizatora zanima me vase misljenje sto se tice ovih signalizatora...meni se cini da su potpuno isti samo sto je drugo ime na njima...mada ovi kogha su skoro 3 puta jeftiniji od pro logic...radi se o 3+1 da nekog ne zabuni ova prva slika..

 

PRO LOGIC

http://img.haldorado.hu/foto/articles/tn/00034717_0400_0301.jpg

 

KOGHA

http://img27.olx.pl/images_tablicapl/174149847_2_644x461_sygnalizator-bran-dodaj-zdjecia_rev002.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Slicnost je velika stim sto kao i vecinu stvari proizvodi ista fabrika ali pod drugim imenom ali ima jedna bitna stvar .GARANCIJA!! Kad je prologic u pitanju imam iskustvo da kad nesto nije u redu mozes da vratis i da ti zamene ili vrate novac ili uzmes bilo sta . To bi mi bila vodilja pri kupovini.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je nesto eftinije tri puta treba svaki signalizator tri puta da se kvari pa da budes u gubitku u nedostatak garancije :) a to je nemoguce.Zato ti i Prologic daje takvu garanciju,zna da ima mesta jer te pre toga dobro odradijo.

Jel bi signalizatori koji kostaju 200e smeli da se kvare u to ne ubrajam ljudske greske to smo mi krivi :D Hvala ti yo yo imam neku ponudu videcu :) 

Link to comment
Share on other sites

Bozo skoro si prodavao neke no name signalizatore koliko se secam i sad hoces opet da kupis isto s...e samo upakovano u kofer...?!

Ako nisi u mogucnosti da izdvojis jos para i kupis Delkime....moj savet ti je da kupis Prologic...ne znam kakvi su ali znam da ako se ne daj Boze nesto desi imas garanciju...(naravno ako ih kupujes u Carpologiji itd)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kupi ove crvene idu ti uz flizuru komsija ...batali to i kupi delkime ......mada koliko ti pecas mozes i bera da kupis nije se lose pokazao nije skup novi model

Od tebe sa prošle sezone išao više sigurno :-D Hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Oba su Kina...samo je pitanje da li je elektronika ista.....plastika identicna...e sada obicno za skuplje varijante i za renomiranije "proizvodjace" ide kvalitetnija i skuplja elektronika....ja bih verovatno uzeo skuplje...tj orginal....

Link to comment
Share on other sites

Bozo dobio si savete ako biras od ova dva svakako prologic ali posto ti daju savete da skupis jos koji dinar onda nemoj ni delkime vec uzmi bilo koji fox najjeftiniju varijantu i neces pogresiti a delkima nikako jeftinije varijante . To ti je moj savet . Mozes i starog foxa mx i novog mx naci za te pare a neces naci zamerku u radu i nema glava da te boli
Link to comment
Share on other sites

Bozo care evo ga delkim na - 19 C i radi ;)

To ne moze ni jedan drugi signalizator jer ima takve dijelove koji se zamrznu i onda "pare" koje si ulozio sute ko zalivene.
Istina ovo jest txi model, ali i osnovni model EV isto ovako se ponasa.

http://i.imgur.com/CK1JBTG.jpg

Naravno, ovo ti govorim ako budes nekada htio da pecas po kijametu :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...