Jump to content

Spro Za Power 7000


Recommended Posts

Masinica koja je ostavila veoma lep utisak na mene . Robusna ,velika spulna ,metalno kuciste,veoma jaka osovina . Pokrenuo sam temu o ovoj masinici iz razloga sto ona ima da kazem ’’sve’’ a nije shimano,daiva,pen i da nenabrajam renomirane proizvodjace . Svidela mi se pogotovo sto je metalno kuciste doduse jeste teza 730 gr.valjda. drzao sam je u radnji vrteo malo i stekao lep utisak o njoj . E sad da li njena cena opravdava kvalitet ne znam .. koliko sam nacuo ponavljam nacuo to je odradjeno u korporaciji sa Ryobi-em. Da je ryobi pod spro brendom ... (slike ne znam preko tel da ubacim al izguglajte pa pogledajte ).ako je neko vec ima moze da baci nekakav komentar ,iskusta ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam je drzao u rukama i takodje sam zadovoljan radom masine NA SUVO radi perfektno bez cangrljanja i kao po ,sto se kaze ,LOJU. Ni izgled nije uopste los mozda drveni rukohvat na rucici bolje lezi po meni.  Zamerka moja je tezina i mozda cena ako me pamcenje dobro sluzi mislim da je nekih 110-120e. Kazem mozda zamerka cena jer ja iskreno nesto i nemam poverenja u SPRO ali....nikad ne reci nikad

Link to comment
Share on other sites

Dizajner izgleda mashinica je izgleda na prethodnom radnom mestu bio zaduzen za "polititicki marketing na bilbordima"

Samo josh fali da zaokruzi ono "za"  pa da lici i na glasacki listic. Shteta.

Link to comment
Share on other sites

Koristim ovu masinu od prosle sezone i ja sam prezadovoljan , nisam joj nasao ni jednu manu . Cak sam i nove stapove preradio kako bi ih mogao i dalje koristiti . U drsci nema uvijanja , spulna se ne klima , rucka se ne uvija , teret ne oseti itd . I mislim da je cena i vise nego opravdana za ovaj model . Znam da ce neko reci bolje za te pare da uzmem polovan bblc itd , ali za onoga koji voli da experimentise nece se pokajati garant . Za ovaj model masinice tek vreme dolazi , relativno je nova na trzistu i vreme ce pokazati svoje . Topla preporuka !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

4 godine sam koristio i masine i stapove marke SPRO i mogu reci da sam bio prezadovoljan.Sto se tice ove masine nisam je imao u rukama ali drugar ju gledao i kaze da mnogo dobro i izgleda i radi.Sad sto se tice cene uzeti njih ili dodati jos  30 do 50 evra po komadu pa uzeti ultegre ili neku daiwu to je stvar izbora 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...