Jump to content

fox lxr indikatori


Recommended Posts

Brate ja imam Delkime EV+ i zadovoljan sam sa njima.Imaju sve shto treba-senzibilitet,boju,jachinu a i na kishi su se pokazali dobro.Ne znam sad poshto su ali ako si za kvalitet,izruchi se i to je to :drinks:

 

kupio sam ove fox vrlo povoljno u nemackoj jako malo su korisceni izgledaju kao novi ali ih nisam koristio pa zato pitam iskljucivo za njih ako neko zna....

Link to comment
Share on other sites

sone imash link

 

ako neznash engleski jedan od najboljih ikada uradjenih foxovih alarma.Pored podeshavanja tona,volume i senzitivitet ima josh i podeshavanje senzitiviteta vibracije.Shto nijedan nema drugi alarm.Znaci on je kombinacija vibracije i tocka.Jedina mana mu je tinjalica il mala lampica koja se nevidi bash najbolje.Domet mu nije jaka strana oko 200 metara ipak je od starijih modela koji nisu imali toliko jak transmiter.

Link to comment
Share on other sites

sone imash link

 

ako neznash engleski jedan od najboljih ikada uradjenih foxovih alarma.Pored podeshavanja tona,volume i senzitivitet ima josh i podeshavanje senzitiviteta vibracije.Shto nijedan nema drugi alarm.Znaci on je kombinacija vibracije i tocka.Jedina mana mu je tinjalica il mala lampica koja se nevidi bash najbolje.Domet mu nije jaka strana oko 200 metara ipak je od starijih modela koji nisu imali toliko jak transmiter.

 

Moram da priznam i ovaj put je u pravu,mnoooogo su dobri!!!!!!:friends:

Link to comment
Share on other sites

sone imash link

 

ako neznash engleski jedan od najboljih ikada uradjenih foxovih alarma.Pored podeshavanja tona,volume i senzitivitet ima josh i podeshavanje senzitiviteta vibracije.Shto nijedan nema drugi alarm.Znaci on je kombinacija vibracije i tocka.Jedina mana mu je tinjalica il mala lampica koja se nevidi bash najbolje.Domet mu nije jaka strana oko 200 metara ipak je od starijih modela koji nisu imali toliko jak transmiter.

 

 

 

citao sam o njima na netu ali sam hteo da ovako cujem jos koje misljenje o njima..jane hvala na informacijama

Link to comment
Share on other sites

a sta ce mu vibracija??

ili ja nesto nisam razumeo jel vibrira signalizator ili baza?

Ne vibrira nit signalizator niti baza. Osim sto signalizator signalizira na povlacenje najlona mozete regulirati i vibracije po najlonu(u slucaju plasljive ribe, udarac ribe ili granja u najlon i sl.)

Inace Jane ovo nije jedini signalizator koji to ima. ACE u ovom modelu ima tu opciju mnogo prije FOX-a

http://img822.imageshack.us/img822/2350/acei3alarm.jpg

Link to comment
Share on other sites

E moj Vasile lxr je izasho u prodaji pre 10 godina i vec nekoliko godina se neproizvodi.Vi bracije je prvi uvjeo Delkim ali kombinaciju tocka i vibracije je uvjeo fox i to bash kod ovih modela kao i kod josh manje poznatog SXV daleko bolji nego svi danashnji.Nazalost imo sam na starom forumu opshirnije oko ovih alarma i josh nekoliko nama nepoznatih iz foxa (poput fox micron e) Shto se tice Ace je izasho pre dve godine i vec je imo reklamaciju i to od mog dobrog druga.Alarmi stari dva mjeseca riknula prvo baza(dali mu novu) onda riknuli dva kom(tacnije transmiteri) shto bi za cenu od 150 eur i vishe nebi se smjelo desiti i odma ih prodo
Link to comment
Share on other sites

Pa sve se moze pokvariti , cak i Fox!

Inace pisao sam najvise zbog ovog tvog komentara

 

Shto nijedan nema drugi alarm.

 

Kao sto vidis imaju i drugi taj sistem

Svaka cast Foxu ali ima i drugih sisnalizatora vrednih paznje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...