Jump to content

Top 3 Rod Poda


Recommended Posts

Kategorizacija u ovom slucaju je nemoguca,vecina od navedenih podova je namenjena za razlicite terene,nemoguce se opredeliti za jedan ako se peca na razlicitim terenima.Idalna kombinacija je da se ima dva ako naravno novcane mogucnosti to dopustaju.Npr daiwa infiniti kao najstabilniji(ne tako skup)i recimo neki tripod.Odprilike sa ovim se pokriva 99%terena.
Link to comment
Share on other sites

Da li se nekom fizicki svidja ili ne u to ne ulazim,ali definitivno Ugo pod II inox pokriva apsolutno sve situacije na vodi,a o stabilnosti je suvisno pricati. Tu se prica zavrsava... ????

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A kako se postavlja ugo pod inox na kamenu koji je i pritom na kosoj obali i nemas mesta ni za tripod...neosporavam ugo pod i meni se licno svidja ali ne moze ni on svuda da se postavi

Lako i jednostavno ????????????

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Ja ne bih kupio Mercedes pa taman isao zamnom ceo zivot,samo kad bi se zezali.Nisam ni ja nesto bio odusevljen Nick-om sve dok ga nisam video uzivo,to je sprava van svih kategorija,ne spada u ovu temu,tema je best buy rod pod sto nick svakako nije zbog velike cene.Nije bas za poredjenje sa bilo kojim rod pod-om jer su sve drugo igracke naspram njega,best buy je sky pod ili renger po meni.Tu je i Ugo,zaista dobra sprava ko moze da preboli njegovu nesvakidasnju ruznocu.

Nigdje nisam rekao da je Nick nekvalitetan i los, vec mi se jednostavno ne svidja.

I da, vidio sam ga uzivo-jos ruzniji nego na slikama.

Zar je toliki problem shvatiti da neko ima drugaciji ukus od tebe?

Isto vazi i za Mercedes, i da mi ga neko pokloni odmah bih ga prodao i kupio nesto drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...