Jump to content

Kako to rade Englezi


IlijaCTS

Recommended Posts

da, da naspram onoga što sam video kod Ilije na Čonoplji jesenas, ovo mu dođe kao ciganska čerga :bow: :bow:

 

Nemojte da preterujete,ja još nemam zeleni tepih ni prostirku za papuče (mada imam bolje papuče nego Englez - maslinasto zelene). :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to je naj noviji model za 2011godinu jos je u izradi pa ne sme da se lepo vidi,zato i deluje ko najlon.Ko kad izvezu novog ferarija na probnu voznju zamotanog u novine i folije da ga ne vide novinari....

ovo je univerzalni skin pravi se za sve vrste satora i oko 50e je m2 sa klinovima.... vodopropusnost 100.000ml/gh.ok2.m2-1x3 na sat

 

Ma prekrivke su fancy,nego ona crvena kanta se nikako ne uklapa - bode oči. :D

Link to comment
Share on other sites

nemam slike da vidite kako izgleda kada Dusko dodje na vodu . sve poredjano po boji velicini po ukusima , krpa zategnuta za ruke . u satoru ko apoteci . i nedaj boze da ne vratis nesto na mesto!ukrali nam tanjire na backom jarku kada nije pobio po jezera! ja mu kupim obecne bele da ne kuka , kaze nisu isti ko prethodni . kod njega u njegov senik duplo vise stane opreme nego kod baneta u njegov a razlika je sasmo u boji! :drinks:
Link to comment
Share on other sites

jel moguce da neko ide po jezeru i krade tanjire??? e kakav smo mi narod,svasta...

neces verovati dosli do cesme da operemo sudove , oprali ostavili na cesmi da uzmemo u restoranu ladno pice i dok smo se orenuli nema ih . a znas kako samo se lepo javili ljudima iz kafane dok su odlazili !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...