Jump to content

2015 World Carp Angling Championships


Recommended Posts

Jos kad je prvi puta krenulo sa salvom pljuvanja po momcima ja sam rekao da cete biti u medalji i da treba da budete ponosni na njih. Nema komentara da se samocitiram jer je admin izbrisao sve.

 

Momcima svaka cast i kapa i naklon do poda, a ovi sto pljuju po njima neka se zapitaju.

Srpska posla :a034:

Link to comment
Share on other sites

Jos kad je prvi puta krenulo sa salvom pljuvanja po momcima ja sam rekao da cete biti u medalji i da treba da budete ponosni na njih. Nema komentara da se samocitiram jer je admin izbrisao sve.

 

Momcima svaka cast i kapa i naklon do poda, a ovi sto pljuju po njima neka se zapitaju.

Nisam siguran ali mislim da niko nije pljuvao nego su ljudi govorili da neko nije u reprezentaciji iako je to zasluzio plasmanom u ligi. Zavrseno je prvenstvo i sad bi mogao neko da se izjasni,da saznamo istinu. Takodje se svasta nagadjalo vezano za izmenu kada smo dobili ribu ili dve pa bi se i to moglo razjasniti.

Momcima u svakom slucaju naklon do poda!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pljuvali pljuvali nego sta i po Saranskoj asocijaciji , kapitenu, selektoru i pojedinim takmicarima koji su dokazali da su daleko iznad tih ljudi koji su to radili.Da nije administrator obrisao tacno bi se videlo ko je sta rekao ali jako mi je drago sto su se igraci digli iznad njih i posle par godina losijih rezultata doneli medalju u Srbiju.Svaka cast momci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na dva pitanja jos uvek nije odgovoreno iako je receno da ce se o tome pricati na kraju prvenstva:

1. Da li je tacno da neko nije bio clan reprezentacije iako je ostvario pravo na tom plasmanom u ligi?

2. Zasto je na prvenstvu napravljena izmena ako smo neposredno pre toga izvadili ribu?

Ponavljam da je receno da se ne pise o ovim pitanjima tokom prvenstva i da ce se sve razjasniti posle. Valjda je sad to posle.

Jos jednom ponavljam,nasima svaka cast na rezultatu,to je malo i 1000 puta da se napise!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zasto bi se neko tebi,meni ili bilo kome pravdao za izmenu. Taj sto je kukao (sa pravom) da nece pecati, iako je to plasmanom u ligi ostvario, je i zamenjen.

Samo malo strpljenja javice se on cim stignu kuci.

Bravo za celokupnu reprezentaciju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ili dal je tacno da ekipa koja je zavrsila treca ili usla u plasman da peca svecko prvenstvo stavlja u rezervnu a ekipa koje cetrvrta stavlja u startnu postavu ,sto se na pocetku tj prvih sati sveckog prvenstav i ispostavilo tacno momke Srdjana i Milosa zamenili i ako su uhvatili ribu ili dve ne znam tacno !!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Misljenja sam da smo mi vrlo skloni mesanju u tudji posao, a bez mogucnosti da preuzmemo odgovornost za to?!

 

Pravo izbora takmicara/reprezentativaca je samo na selektoru, i to je to! Ako Sale Djordjevic ima pravo da od 15-ak igraca koji su pozvani na pripreme reprezentacije, po svojoj volji/misljenju/iskustvu izabere njih 12 koji idu na neko prvenstvo, pa od njih izabere prvih 5 koji pocinju utakmicu, pa onda da vec u 2-om minutu napravi izmenu koja je nama nelogicna... I na kraju bude prvak Evrope, sveta...

Ili Radovan Curcic koji pozove 22 igraca na pripremni ciklus, pa od njih izabere 18 za protokol, i na kraju 11 koji pocinju utakmicu sa Jermenijom, pa drugih 11 za utakmicu sa Francuskom, pa trecih 11 koji pocinju utakmicu sa Albanijom... Njegovo pravo, njegova odgovornost! Ili Nikola Grbic sa odbojkasima, Dejan Savic sa vaterpolistima... Itd...

 

Elem, posao selektora je da od izabranih ili izborenim prasmanom odredjenih clanova nacionalne selekcije SAM odredi koji su ti clanovi koji pocinju takmicenje a ko su rezerve, kao i da SAM odluci koga ce, da li ce i kada ce da menja! I u taj posao mu se ne treba mesati, dok se ne ustanovi da je donosio pogresne odluke! A on je, bar na ovom takmicenju, donosio ispravne odluke, jer rezultat to pokazuje!!!

P.S. Zelim da napomenem da apsolutno nikoga iz saranse asocijacije Srbije, kao ni bilo koga od takmicara ne poznajem, da neko ne pomisli da stajem na bilo ciju stranu. Jednostavno, pokusavam da napisem kako to funkcionise u svakom sportu, pa mi je nekako logicno da tako funkcionise i u ovom nama omiljenom "sportu"!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast momcima na medalji  :hi:

Drago mi je sto su ostvarili tako veliki uspeh ali da nesto skiri,skripi u asocijaciji. 8)

 

Valjda ce biti bolje a sto da ne,ako ima zelje i volje! :good:

 

Neko misli da se pljuje,ne samo se kritikovalo a uzvisena demokratija to dozvoljava!!! :help:  :help:  :help:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Želeo bih od sveg srca da našoj reprezentaciji čestitam osvojeno treće mesto, mada bih im čestitao i da nisu u plasmanu ono bar zbog truda uloženog, koji nije uopšte mali u ovom sportu.

Ne bih komentarisao odluku selektora oko zamene ekipe nakon samo par sati pecanja, jer su se mnogi složili da rezultat opravdava ovo.

Ali se ne bih složio stobom Nebojša, jer po tvome selektor je mogao da pozove bilo koju ekipu od onih 12 koje su pecale kvalifikacije, ali to ne može jer se pravo odlaska ostvaruje kroz kvalifikacije i ostvarenih rezultata.

Tako da rezervna ekipa ili ti četvrtoplasirana u ligi ide radi nedaj bože bolesti, povrede ne mogućnosti ostvarivanja zadatih zadataka od strane selektora umora itd.. od nekih takmičara koji počinju prvenstvo.

Zato si skroz pogrešne sportove izabrao radi poređenja, pre si trebao uporediti sa plivanjem ili atletikom jer se tu ide na prvenstvu po ostvarenim rezultatima u kvalifikacijama, a ne dali selektor nekog voli ili ne.

Ne verujem daće nam neko uopšte i objašnjavati šta se sve desilo na prvenstvu jer ko smo uopšte mi da nam neko polaže račune.

Još jedanput svaka vam čast momci na rezultatu pored toliko ekipa i moćnih država.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Misljenja sam da smo mi vrlo skloni mesanju u tudji posao, a bez mogucnosti da preuzmemo odgovornost za to?!

 

Pravo izbora takmicara/reprezentativaca je samo na selektoru, i to je to! Ako Sale Djordjevic ima pravo da od 15-ak igraca koji su pozvani na pripreme reprezentacije, po svojoj volji/misljenju/iskustvu izabere njih 12 koji idu na neko prvenstvo, pa od njih izabere prvih 5 koji pocinju utakmicu, pa onda da vec u 2-om minutu napravi izmenu koja je nama nelogicna... I na kraju bude prvak Evrope, sveta...

Ili Radovan Curcic koji pozove 22 igraca na pripremni ciklus, pa od njih izabere 18 za protokol, i na kraju 11 koji pocinju utakmicu sa Jermenijom, pa drugih 11 za utakmicu sa Francuskom, pa trecih 11 koji pocinju utakmicu sa Albanijom... Njegovo pravo, njegova odgovornost! Ili Nikola Grbic sa odbojkasima, Dejan Savic sa vaterpolistima... Itd...

 

Elem, posao selektora je da od izabranih ili izborenim prasmanom odredjenih clanova nacionalne selekcije SAM odredi koji su ti clanovi koji pocinju takmicenje a ko su rezerve, kao i da SAM odluci koga ce, da li ce i kada ce da menja! I u taj posao mu se ne treba mesati, dok se ne ustanovi da je donosio pogresne odluke! A on je, bar na ovom takmicenju, donosio ispravne odluke, jer rezultat to pokazuje!!!

 

P.S. Zelim da napomenem da apsolutno nikoga iz saranse asocijacije Srbije, kao ni bilo koga od takmicara ne poznajem, da neko ne pomisli da stajem na bilo ciju stranu. Jednostavno, pokusavam da napisem kako to funkcionise u svakom sportu, pa mi je nekako logicno da tako funkcionise i u ovom nama omiljenom "sportu"!

mesate nebojsa babe i zabe.zasto se onda odrzavaju kvalifikacije  nije mi jasno .onda ce mo ko evrovizija da dajemo svake godine predloge  ove peca zrenjanin one beograd pa indjija .

u svakom slucaju cestitke 

Link to comment
Share on other sites

Ali se ne bih složio stobom Nebojša, jer po tvome selektor je mogao da pozove bilo koju ekipu od onih 12 koje su pecale kvalifikacije, ali to ne može jer se pravo odlaska ostvaruje kroz kvalifikacije i ostvarenih rezultata.

Tako da rezervna ekipa ili ti četvrtoplasirana u ligi ide radi nedaj bože bolesti, povrede ne mogućnosti ostvarivanja zadatih zadataka od strane selektora umora itd.. od nekih takmičara koji počinju prvenstvo.

Zato si skroz pogrešne sportove izabrao radi poređenja, pre si trebao uporediti sa plivanjem ili atletikom jer se tu ide na prvenstvu po ostvarenim rezultatima u kvalifikacijama, a ne dali selektor nekog voli ili ne.

 

Kao sto napisah:

...posao selektora je da od izabranih ili izborenim plasmanom odredjenih clanova...

Sam si objasnio cemu sluzi rezervna ekipa! A to je na procenu ostavljeno selektoru!!!

A poredjenje sam napravio namerno sa kolektivnim sportovima, a ne sa individualnim (kao sto su plivanje ili atletika jer su tu norme JEDINO merilo), jer je i saransko pecanje (pogotovo svetsko prvenstvo) kolektivan sport! Tako se i boduje, tako se i odredjuje plasman!!!

 

mesate nebojsa babe i zabe.zasto se onda odrzavaju kvalifikacije  nije mi jasno .

 

Trudim se da ne mesam... Pa iz tog razloga i napisah:

Jednostavno, pokusavam da napisem kako to funkcionise u svakom sportu, pa mi je nekako logicno da tako funkcionise i u ovom nama omiljenom "sportu"!

Samo treba pazljivo procitati post do kraja!

 

U svakom slucaju, ako neko ima tu mogucnost ili privilegiju da dodje do pravilnika Saranske asocijacije o izboru clanova reprezentacije, njihovom ucescu na takmicenjima, pravima i obavezama selektora, neka ga okaci ovde i onda nece biti potrebe za ovakvim prepiskama!

 

Ja sve ovo gore napisah iz razloga sto smo osvojili medalju, sto smo na neki nacin popravili svoj status u svetu saranskog ribolova i sto na to treba da budemo ponosni, a ne da od toga sad pravimo bojno polje i (kao i obicno) omalovazimo i pljunemo po tome...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvo opet da cestiam majstorima na fenomenalnom uspehu!!!!!!!! Drugo,svaka kritika je dobra ako ima osnova za to a i bitno je ko to govori.Jer nije isto ako ljudi koji se bave ovim  godinama i imaju odredjenog  iskustva na velikim takmicenjima i slicno iznesu svoj stav kao posmatraci sa strane pa kazu da nesto , nego neko ko nema ama bas nikakvog isjustva pa sedne za racunar i pise. Narvano svi imaju prava na svoje misljenje i to treba postovati.

Kao i u svemu kod nas su uvek problem finansije i to se uvek negde spominje,ali kada pogledam za koliko se para organizuju neka takmicenja po nasim jezerima onda teza da ligu peca samo onaj ko ima para pada u vodu.

O odlukam selektora,kapitena itd...  to ostavljam ljudima koji su u tome vec dugi niz godina pa neka oni pricaju,ali verujem da su oni u datom trenutku doneli odluke koje su po njima najbolje moguce za kompletan rezultat,na sta i imaju pravo kao neko ko vodi ekipu i ko ima visegodisnja iskustva i rezultate i za sebe.

Naj gore od svega je sto se to kod nas sve shvata licno,da se razumemo ovde se radi reprezentaciji Srbije i o ljudima koji predstavljaju nasu zemlju u ovome a ne o pojedinacnom sportu gde je sve podredjeno na uspeh pojedinca.

Naravno da svuda postoje problemi da li to bio ribolov,tenis,itd.... Ali to neznaci da trebamo da se pljujemo,vredjamo ljude nego da sednemo i razgovaramo,svadjom nista ne postizemo. Samo malo pogledajte kako komsije o svojima govore hvalospeve i dizu ih u nebesa!!!! A mi smo pre  pocetka poceli da navijamo svako za svoje drugare,prijatelje....... pljuvali se po forumu itd.. a takmicenje nije ni pocelo?     A onda je usledio neverovatan obrt kad smo videli da imamo sanse za uspeh svi do jednog smo blejili po netu trazeci bilo kakvu informaciju i dava li podrsku nasima. E to je bilo fantasticno,a na kraju smo ostvarili svetski uspeh i na to treba biti ponosan!

U jeb...al sam oduzio.

Pozdrav svima i bistro!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sve ovo gore napisah iz razloga sto smo osvojili medalju, sto smo na neki nacin popravili svoj status u svetu saranskog ribolova i sto na to treba da budemo ponosni, a ne da od toga sad pravimo bojno polje i (kao i obicno) omalovazimo i pljunemo po tome...

Svi smo cestitali bar po dva puta i svi to iskreno mislimo i onda se nadje par pametnih koji konstantno spominju neko pljuje ili sta vec... To je gadan problem za njih jer stvarno ne vidim da je nekom nekog pljuvao (IZUZEV coveka koji je pljuvao ovaj forum i njegove clanove na drugom forumu,Nesa iz Zemuna je pisao o tome ali to nema veze sa ovom temom).

Svi i jesmo ponosni,probaj da odvojis rezultat od ovoga sto pisemo. Rezultat je stvarno sjajan. Ne pisemo sad o tome,sad pisemo o tome da ce sledeci put neko izboriti plasmanom u ligi mesto u reprezentaciji a nece biti deo nje?! I ste ce biti ako tada ne budemo teci nego deseti? Onda niko nece moci reci da cilj opravdava sredstvo. A sad moze.

Nikome ne trazimo da se polazu racuni samo nikome nije bilo jasno zasto je napravljena izmena iako su neposredno pre toga izvadili ribu?! Alo bre,nisu oni pecali samo za sebe nego i za mene i ceo nas forum i celu nasu drzavu! Valjda nam to daje za pravo da bar mozemo pitati. A ako su ONI toliko uzviseni (ne verujem,ima tamo dosta normalnih ljudi) onda ne moraju nista komentarisati.

Ligu ljudu ne pecaju delimicno zbog para a delimicno zbog drugih stvari. Druge stvari bi bile ove o kojima mi ovde diskutujemo i mnoge druge.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svi smo cestitali bar po dva puta i svi to iskreno mislimo i onda se nadje par pametnih koji konstantno spominju neko pljuje ili sta vec... To je gadan problem za njih jer stvarno ne vidim da je nekom nekog pljuvao (IZUZEV coveka koji je pljuvao ovaj forum i njegove clanove na drugom forumu,Nesa iz Zemuna je pisao o tome ali to nema veze sa ovom temom).

Svi i jesmo ponosni,probaj da odvojis rezultat od ovoga sto pisemo. Rezultat je stvarno sjajan. Ne pisemo sad o tome,sad pisemo o tome da ce sledeci put neko izboriti plasmanom u ligi mesto u reprezentaciji a nece biti deo nje?! I ste ce biti ako tada ne budemo teci nego deseti? Onda niko nece moci reci da cilj opravdava sredstvo. A sad moze.

Nikome ne trazimo da se polazu racuni samo nikome nije bilo jasno zasto je napravljena izmena iako su neposredno pre toga izvadili ribu?! Alo bre,nisu oni pecali samo za sebe nego i za mene i ceo nas forum i celu nasu drzavu! Valjda nam to daje za pravo da bar mozemo pitati. A ako su ONI toliko uzviseni (ne verujem,ima tamo dosta normalnih ljudi) onda ne moraju nista komentarisati.

Ligu ljudu ne pecaju delimicno zbog para a delimicno zbog drugih stvari. Druge stvari bi bile ove o kojima mi ovde diskutujemo i mnoge druge.

Necu ni da kometarisem,neka admin vrati sve postove koje je uklonio pa procitaj.

Toliko od mene,da nekvarim temu ajd pa bistro!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najiskrenije čestitke reprezentativcima na izuzetnom rezultatu.Čestitke i zahvalnost gospodinu Vladi Radoičiću na trudu,vremenu i ne malo uloženim ličnim  sretstvima.Veliko hvala selektoru Siraru na strpljenju i izdržljivosti bez obzira na sve kritike VISOKO STRUČNIH I POTVRDJENO USPEŠNIH RIBOLOVACA.

BRAVO MOMCI,BRAVO SRBIJA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni uopste nije jasno cemu uopste i sluzi selektor ovde ? Najveca glupost , svaka ekipa je prosla kvalifikacije i osvojila svoje mesto , ok je da ima rezervna ekipa zbog nepredvidjenih okolnosti ... Druga stvar svaka ekipa ima svoj stil i nacin pecanja i zbog toga je i stigla do tamo , a da ne pominjem novcana sredstva koja su izdvojena iz sopstvenih dzepova da bi stigli do tamo i onda se neko napravi pametan i kaze nisi podoban i slicno ....
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...