Jump to content

Predstavljanje Nebojša


Recommended Posts

Pozdrav društvo. Zovem se Nebojša, imam 43 godine, živim u NS-u i zavisnik sam o šaranskom ribolovu poslednjih dvadesetak godina. Koliko god mi žena želela pomoći oko ove moje zavisnosti i uništiti i otupeti onaj deo mozga koji upumpava adrenalin kad god čujem zvuk signalizatora izgleda da meni nema pomoći . Avaj, čist sam već deset dana od druženja u Kaću na Crnom Viru, i deluje da mi je bolje... Al danas moj bezobrazni mozak opet pravi probleme, groznica me tuče. Mora da je od toga što ću sutra ujutro osvanuti na Kasapskoj Adi sa ekipom!!!

Pozdrav svima.

Edited by shone-ns
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

ja sam Dragan i nov sam ovde! Pecam tek 5 godina sarana i nadam se da cu ga pecati dok sam ziv!!! Pecam sa drustvom iz komsiluka na Savi kod Sapca i ove godine smo promenili mesto na kom hranimo sarana i imamo jedan cudan problem. Na mestu na kom smo poceli da pecamo od ove godine hvatamo SAMO sitnog sarana u rasponu od 1-1.3kg po pravilu(za mesec ipo dana upecano i pusteno, naravno, 30-ak komada)!! Molim za predlog/savet/pomoc? 

Mesto je dubine od 3,5-4m, priobalje oko 2m, pecamo sa obale, na daljini od 15-25m, u tom pojasu koji hranimo ima granja na dnu na pocetku mesta i nizvodno na kraju. Pecali smo u skoro svakom dobu dana u rasponu od 17h pa sve do ujutru(5-6 noci nisam spavao u nadi da krupniji uzima kasnije). 

Voleo bih da cujem da li je neko imao neko slicno iskustvo! Unapred zahvalan! BIstro!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Zdravo kolegi ribari,  moeto ime e Daniel ziveam vo Skopje - Makedonija  vozrast 33 godini  i  20 god. aktiven ribolovec na reka i ezero sega Zaplivuvam vo KRAPSKI ribolovni  vodi i zalam za propustenoto vreme sto ne sum se posvetil na krapskiot ribolov :)

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Zdravo kolegi ribari,  moeto ime e Daniel ziveam vo Skopje - Makedonija  vozrast 33 godini  i  20 god. aktiven ribolovec na reka i ezero sega Zaplivuvam vo KRAPSKI ribolovni  vodi i zalam za propustenoto vreme sto ne sum se posvetil na krapskiot ribolov :)

 

Pozdrav

Dobro dosao Daniele. :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav društvo. Zovem se Nebojša, imam 43 godine, živim u NS-u i zavisnik sam o šaranskom ribolovu poslednjih dvadesetak godina. Koliko god mi žena želela pomoći oko ove moje zavisnosti i uništiti i otupeti onaj deo mozga koji upumpava adrenalin kad god čujem zvuk signalizatora izgleda da meni nema pomoći . Avaj, čist sam već deset dana od druženja u Kaću na Crnom Viru, i deluje da mi je bolje... Al danas moj bezobrazni mozak opet pravi probleme, groznica me tuče. Mora da je od toga što ću sutra ujutro osvanuti na Kasapskoj Adi sa ekipom!!!

Pozdrav svima.

Da li je to Nebojsa iz NS Carpologije ? Dobro dosao ^_^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...