Jump to content

Iii Exyucarp Druzenje Jezero Zabar 11-13.09.2015


Recommended Posts

Ako sam dobro razumeo jednog od organizatora ovog takmicenja, sto zbog losih internet veza, a vise zbog teskog izgovaranja suglasnika, trenutno stanje je:

 

1. Mjesto:Box.br.17.C.T.Životinjsko Carstvo

2. Mjesto:Box.br. 3.C.T.Dobar Loš Zao 

3. Mjesto:Box.br.10.C.T.Šaran Čonoplja

 

Za ostale nije ni pokusao da mi kaze...

 

Sampion je lociran negde izmedju pozicija 5 i 10, otezavajuce okolnosti u trazenju su mrak i gusto rastinje, ali se svi nadaju da ce ga do jutra pronaci?! Pod uslovom da nastavi da peva, kako bi olaksao svoje lociranje...

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji
Evo da i sampion kaze koju...
Na moju veliku zalost moram tuzna srca da se oprostim od sampionske titule,pehara,obozavateljki,sleve i ostalog....ali mislim da cu preci u grand zvezde
 ali  sampionski pehar je presao u prave ruke.
S obzirom da smo pecali na losem mestu,9mesto i nije lose,zatna sredina.... zamalo i najveca riba kao i obicno pred kraj riba 17.4kg... 

Sprdnja i zajebancija na najvisem nivou,bilo je bas extra.....  svima cestitke,narocito ekipama u plasmanu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posle sampiona bez portfelja da i ja kazem koju. Druzenje je bilo vrhunsko! Cestitao bih svima posebno ekipama u plasmanu! Velika zahvalnost vlasniku i zaposlenima  jezera Zabar na gostoprimstvu i organizaciji ovog skupa,veliki pozdrav i za naseg druga Mikija,kapitena CT Gerijatrija :good: .

Mislim da smo oborili rekord u kolicini popijenih piva! Ukratko mnogo smeha,dobrog raspolozenja gostoprimljivih ekipa ma pravo druzenje.

Ljudi hvala i vidimo se Boze zdravlja dogodine.

P-S Zamolio bih ekipe da okace fotke  kako bi docarali bar malo atmosferu koja je bila na vrhunskom nivou. :good:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Posle sampiona bez portfelja da i ja kazem koju. Druzenje je bilo vrhunsko! Cestitao bih svima posebno ekipama u plasmanu! Velika zahvalnost vlasniku i zaposlenima  jezera Zabar na gostoprimstvu i organizaciji ovog skupa,veliki pozdrav i za naseg druga Mikija,kapitena CT Gerijatrija :good: .

Mislim da smo oborili rekord u kolicini popijenih piva! Ukratko mnogo smeha,dobrog raspolozenja gostoprimljivih ekipa ma pravo druzenje.

Ljudi hvala i vidimo se Boze zdravlja dogodine.

P-S Zamolio bih ekipe da okace fotke  kako bi docarali bar malo atmosferu koja je bila na vrhunskom nivou. :good:

 

 

Hvala Gorane.Zaposleni na jezeru odaju priznanje organizaciji ovog lepg druzenja.Sve je besprekorno funkcionisalo.E, jedino je "sampion" svojom pesmo prekrio muziku iz kafica sa Pelagiceva.

A sto se tice popijenog piva Gorene vi ste "amateri" za one austrijance.Oni su za 2 sata/njin 7/popili 37 piva i litar rakije.Toliko o picu.Jos jednom HVALA za lepo druzenje."CT Gerijatrija"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ih, sunce ti...  :shok:

Pa gde ste ih sa'ranili?

Negde pored jezera ili ste ih pobacali u jezero?  8)

Oni su otisli na pozicije 16,15,i 13 posle zavrsenog druzenja, a stigli su oko 12 i dok su cekali da se zavrsi ubili su tu rakiju.Oni su ustvari pili rakiju,a pivo su pili umesto kisele vode.

 Otisao Misa oko 16 sat da vidi kako su se raspremili a oni izneli krevete i u ladovini odmaraju, :pivopija:

Link to comment
Share on other sites

 Sve pohvale za organizaciju.Što se tiče jezera i domaćina 10+.Biće ovojezero (ako nije već sada )broj 1 u regionu.Pozdrav za Ivana Čorkovića i ekipu  C.T.Lauš GO-Q iz Banjaluke(izvinjenje što smo morali da krenemo ranije zbog obaveza ali biće prilike da se vidimo opet.)Čestitke svima i jedan veliki pozdrav.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...