Jump to content

Jezero Kudosh u Pavlovcima


nesa

Recommended Posts

Nije fora Mijat ih je navatao sa čuvarem ali ja stvarno ne znam kako se glavni zove a pomocnik mu je mislim i meni poznat ali nisu sigurni pa ne bih da ga prozivam dok se nebude 100% znalo ko je a verujte mi ako se sazna da ćete svi znati jer to obavezno treba svi da znaju i to ne zato što je ta voda nego bilo koja DA SE ZNA KO NAM KRADE RIBU....

"DA SE ZNA KO NAM KRADE RIBU" hahahaha,pa druze,taj Mijat kojeg svi ljubite u dupe jer vam je dozvolio da pecate jednom mesecno je taj koji ti krade ribu. Svaki dan baca mreze,a lopov je onaj koji sa jednim stapicem ode u mrestiliste da uhvati koju ribu za rucak,kakvi ste vi pacijenti,strasno! Jezero je u sporu izmedju saveza i gazde,tako da je svako desavanje na vodi neregularno. Pecas ligu koja je ilegalna! Pecali ste dva takmicenja na toj vodi i glumite neko ludilo,kad sam sa 10 godina perajima razvlacio starim vukovima sa tog jezera sisteme,mnogi od vas nisu ni znali gde su Pavlovci! Gledajte svoja posla i uzivajte!

Link to comment
Share on other sites

Ovako uhvaceni lopovi na jezeru su tj Glavni akter jeKovacevic Bojan-Deda imenom i prezimenom

A zamenik Boza???jel ima ime i zamenik?

Kad pleve Pavlovce sta li tek rade na ostalim jezerima sunce ti poljubim?!

Link to comment
Share on other sites

Ne,sto bi mi pricali?......sta je bilo,nesme se biti radoznao?

Mnogi su upecali svoju ribu zivota na Pavlovcima,medju njima sam i ja (slika iz avatara) pa mi je malo razocaravajuce cuti tako nesto,razumes?

Inace ako si stvarno ti zamenik Boza nek ti je na cast...

Link to comment
Share on other sites

Ne,sto bi mi pricali?......sta je bilo,nesme se biti radoznao?

Mnogi su upecali svoju ribu zivota na Pavlovcima,medju njima sam i ja (slika iz avatara) pa mi je malo razocaravajuce cuti tako nesto,razumes?

Inace ako si stvarno ti zamenik Boza nek ti je na cast...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zamenik,hoces broj tel i adresu da popricamo??

a ti ne znas da se branis pa bi se tukao? :aggressive: :lol: :lol: ko god da to radi treba da ga bude sramota, kradja je kradja, bilo to 1, 10, 100 riba....

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se tukao,ali napali ljudi ko je,pa ko je,kao da ce da nas tuku. Ne stidim se sto sam krao,jer sam krao od lopova! Nikada nekom postenom ne bih ukrao,ali na ovom jezeru cu opet, a vi sto toliko volite da branite lopove na ovom jezeru i samo jezero,organizujte cuvare :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Ne bih se tukao,ali napali ljudi ko je,pa ko je,kao da ce da nas tuku. Ne stidim se sto sam krao,jer sam krao od lopova! Nikada nekom postenom ne bih ukrao,ali na ovom jezeru cu opet, a vi sto toliko volite da branite lopove na ovom jezeru i samo jezero,organizujte cuvare :pivopija1:

Alal ti K.......!.....sarandzija takmicar,organizator kupova,vrsni poznavalac modernog saranskog ribolova....

Ima u EU zakonu 2 mnogo dobre tacke..

1.svako nezakonito hvatanje ribe kazna do 50000e i 10g zatvora

2.uhvaceni u ponovljenom delu dozivotan zabran prilasku svim vodenim povrsinama i bla bla bla....

 

Link to comment
Share on other sites

kvarite temu a Pavlovci to ne zasluzuju dajte neke slike pa da svi uzivamo :good:

:good: :good: :clapping:

Bravo Neso. Evo i ja cu prijaviti ekipu za ligu,ne da kradem,nego da se takmicim. :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Alal ti K.......!.....sarandzija takmicar,organizator kupova,vrsni poznavalac modernog saranskog ribolova....

Ima u EU zakonu 2 mnogo dobre tacke..

1.svako nezakonito hvatanje ribe kazna do 50000e i 10g zatvora

2.uhvaceni u ponovljenom delu dozivotan zabran prilasku svim vodenim povrsinama i bla bla bla....

 

a moj druze , kad bi samo bilo tako i kod nas. broj sarandzija u ovoj zemlji bi se prepolovio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...