Jump to content

Jezero Kudosh u Pavlovcima


nesa

Recommended Posts

  • 11 months later...

Quote

Ne bih se tukao,ali napali ljudi ko je,pa ko je,kao da ce da nas tuku. Ne stidim se sto sam krao,jer sam krao od lopova! Nikada nekom postenom ne bih ukrao,ali na ovom jezeru cu opet, a vi sto toliko volite da branite lopove na ovom jezeru i samo jezero,organizujte cuvare :pivopija1:

Kakva drskost!!! Nije bitno dali su oni lopovi nego dali si ti lopov, ako želiš da se poistovećuješ sa lopovima ti nastavi da kradeš. Daće Bog da jednog dana i ovde zavlada zakon pa kad dobiješ doživotnu zabranu pecanja samo na odmor u inostranstvo  8P

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ima li vesti sa  ovog jezera? Dali se može pecati uz plaćenu 24 h dozvolu ili par dana  u normalnom  okruženju bez provokacija znači jedan odmor od par dana bez uznemiravanja ?

Koliko sam ja upucen (a pokusao vise puna na vise razlicitih nacina) ne moze da se peca u koliko niste prijatelji dobri sa nekim od gazda ili cuvara ili da iznajmite jezero :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zvanicna potvrda najavljene organizacije vikend pecanja na Kudoskom jezeru u Pavlovcima.

 

- svaka prijavljena ekipa ima mogucnost pecanja na devet stapova

- broj clanova ekipe nije ogranicen

- pecanje se izvodi po principu uhvati i pusti,sva ulovljena riba  mora biti vracena u vodu

- dozvoljeno je pecenje samo bele ribe na licu mesta

- svaki pokusaj odnosenja ribe povlaci za sobom momentalni prekid pecanja te ekipe i totalnu zabranu ribolova ubuduce

- svaka ekipa obavezna je da poseduje dusek za prihvat ribe

- dozvoljena je upotreba svih vidova camaca bez motornog pogona za razvlacenje i hranjenje

- kotizacija po ekipi iznosi 5000 din

- uplate se vrse pri dolasku na vodu kod Mijata

 

Kao sto je vec i nagovesteno, sve ekipe koje imaju zelju, moci ce u dogovoru sa Mijatom da odaberu

zeljenu poziciju na vodi, postave bovu i hrane istu pred svaki naredni skup.

Planirano je pecanje na istocnoj i zapadnoj strani jezera u plicem delu,naravno sve u zavisnosti

od prijavljenog broja ekipa.U dogovoru sa Mijatom postoji mogucnost i odabira neke od drugih zeljenih pozicija.

Isto tako u dogovoru sa njim,postoji mogucnost hranjenja istih tokom sezone.

 

Pecanja ce se odvijati od petka do nedelje.Skup ucesnika ce uvek biti na brani jezera u 12 h a pocetak pecanja ce biti u 13 h.

Zavrsetak pecanja bice u nedelju u 12 h .

 

Planirani termini :

 

- 1. - 2. - 3. - 4. maj

- 23. - 24. - 25. maj

- 6. - 7. - 8. jun

- 27. - 28. - 29. jun

- 11. - 12. - 13. jul

- 1. - 2. - 3. avgust

- 29. - 30. - 31. avgust

- 12. - 13. - 14. septembar

- 3. - 4. - 5. oktobar

- 24. - 25. - 26. oktobar

- 7. - 8. - 9. novembar

 

Sve dodatne informacije kod  Mijata - telefon 0648033831

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Danas obisli jezero malo nahranili poziciju koliko sam primetio vecina mesta na jezeru je popunjena bove postavljene a korisnik vode je sva mesta pokosio 

                             JOS JEDNOM DA NAPOMENEM SKUP EKIPA JE U CETVRTAK 1 MAJA  U 12 CASOVA KOD CUVAREVE KUCICE NA BRANI 

                                                  BISTRO SVIM EKIPAMA :good:

                                                             

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cuo sam se sa Nesom bosancem, kaze da je veoma interesantno i dinamicno pecanje,riba ekstra dobro radi.

Oko petnaestak ekipa se odazvalo,sto je sasvim solidan broj,peca se i istocna i zapadna obala,plici deo.

U prvih par sati pecanja izvadjeno oko 100 sarana, sto je zaista vise nego dobro.Uglavnom su ribe 3-4kg,

ne znam da li je bilo neki kapitalnji primerak .Babuska takodje jako lepo radi.

Ako stignem i ako vremenske prilike dozvole,pljuskovi i sunce se stalno smenjuju,navraticu da ih obidjem i uslikam

ponesto.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jel svaka ekipa ima svog cuvara...nesto procitah celu temu pa ko pomislih da ne bude biiiii u kola i sl....odakle znam ja sam se svega nagledao....

 

Zato sada se sve vise organizuju takmicenja na privatnim revirima 50x100m bez drvceta...da se moze pratiti i cuvati voda od postenih....

 

Svi posteni babu britve nema.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...