Jump to content

OVAKVE TREBA STRELJATI


caki

Recommended Posts

Kako je vukao ja mislio neka dobra komadina kad ono sarance 10kg :rolleyes:

 

Pa taj bise usro kad bi morao drilati 25+kg sarana!Iskreno kad vidim kako se ponasaju prema ribi nadam se da nece nikad imati priliku da ulove takvog kapitalca.

Link to comment
Share on other sites

Svakve sezone vidim kako ljudi uzimaju ribe da bi istu peceli kasnije etc...

 

moram priznati da imam i prijatelje koji ponekad uzimaju po neki saran od 2-3 kg (iako se to meni ne dopada i to im svaki put kazem)i ne razumem sta im se cini ukusno u svemu tome ali neka, svi imaju svoj ukus i nemozes reciti svima sta je dobro i sta nije...

 

Ali ovakvo ponasanje prema ribi niti sam ikad cuo ni video, uopste nepotrebno, a sta je naj strasnije je da onom liku izgleda sasvim prirodno da ubodi oci ribe :blink:

Link to comment
Share on other sites

Jako,jako lose ophodjenje,dali je riba ili ne treba postovati svaciji zivot.. ali ok valjda ce se skapirati humaniji nacin..

Nije sad da solim neke price,ali 1 ja bez obzira na sve volim nekad da spremim sarana na vodi,pogotovu sa divljih voda,predzadnji kamp smo imali preko 50 udaraca oko 30 smo izvukli,svi su uredno vraceni da plivaju i da jacaju za sledecu godinudrinks.gif

Sem jednog od oko 2,5 kg kojeg smo spremili uz par babuski po 500,600 grama,da li je to za osudu ili ne ...

neki ce prihvatiti da je to ok ,neki ce zameriti,ali poenta cele price je da sacuvamo ovo malo ribljeg fonda sto je ostalo u nasim vodama,nemoze se uvek ici po PS-U,ali ga se treba pridrzavati u svakom slucaju

poz

Link to comment
Share on other sites

Ocito da nisu edukovani i svesni onoga sto je uradjeno,njima je to sve prirodno i normalno cim su snimali i javno pustili snimak.Mislim da je streljati prejaka rec,sta onda treba urediti svima nama dilema je velika pogledajte ovo i sve ce vam biti jasno moralni arsini i standardi su promenjljiva kategorija

 

http://video.google....621349401144790

Link to comment
Share on other sites

Ocito da nisu edukovani i svesni onoga sto je uradjeno,njima je to sve prirodno i normalno cim su snimali i javno pustili snimak.Mislim da je streljati prejaka rec,sta onda treba urediti svima nama dilema je velika pogledajte ovo i sve ce vam biti jasno moralni arsini i standardi su promenjljiva kategorija

 

http://video.google....621349401144790

 

Odgledash ovo i shvatish da mi i nismo zemljani nego neki virus koji je napao ovu planetu.:angry:

Link to comment
Share on other sites

Odgledash ovo i shvatish da mi i nismo zemljani nego neki virus koji je napao ovu planetu.:angry:

 

Odgledah ovaj video malo pre i sta da kazem...

Ustao jutros i napravio klincu mleko,nemam kravu u dvoristu pa pravim od onog kupovnog od krave sa videa,

Onda nasekao malo suvog mesa i salame za dorucak,naravno od svinje koju nisam gajio nego isto sa videa,

Onda obukao kozne cizme opet od one krave sa videa i skocio do pijace,

tamo kupio jedno pile kao sa videa i mogu vam reci da ga je moja zena lepo spremila,

Posle sam isao tamo gde ide i car peske a posle toga sam se okupao i tako ujedno pomogao pri zagadjenju naseg dela dunava,

Posle sam se malo vozio autom da i atmosferu trujem...

Onda malo kasnije sam odgledao ovaj video i sad ne znam sta da radim...

Sutra cu opet da pravim klincu mleko a voli i suvo meso,bos da idem ne mogu jos je zima,Imam staru septicku u dvoristu ali je zatrpana kad smo dobili kanalizaciju...i tako....kad malo razmislim za ovih milijardi godina od kad ova planeta postoji nije moglo da joj se desi nista gore od nas...

Link to comment
Share on other sites

Ocito da nisu edukovani i svesni onoga sto je uradjeno,njima je to sve prirodno i normalno cim su snimali i javno pustili snimak.Mislim da je streljati prejaka rec,sta onda treba urediti svima nama dilema je velika pogledajte ovo i sve ce vam biti jasno moralni arsini i standardi su promenjljiva kategorija

 

http://video.google....621349401144790

 

 

Nisam mogao ni do pola da odgledam,smučilo mi se...Da li smo mi zaista najveće zlo na zemlji?Ovaj film pokazuje da je izgleda baš tako. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Sta vas to cudi,u Borkovcu vlada totalna anarhija.

Tamo na mestu gde cuvar drzi camac covek peca na jedanaest stapova i dok sam obilazio jezero samo na jednom mestu sam video da se peca na tri stapa.

Na dobrodolu i jarkovcima isti cuvar hoce da se tuce zbog camaca,sem kad na uvali pecaju panduri iz Rume onda je dozvoljen camac za njih.

Razvlaci se camcima,nosi se sve a najvise se ulaze od svih voda kojima upravlja RSV

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...