Jump to content

Merenje Temperature Vode


dcarp

Recommended Posts

Xaxaxa pametniji odgovor i nisam ocekivao . Ja rekoh odgovorices na konkretno pitanje kad ono prozivanje i trazenje kavge . Gluposti . To sta ja znam i sta ja shvatam nije tema vec dobio si par pitanja na koja nemas odgovor tako da u pravu si zavrsavamo ovaj diskus . Samo da te zamolim da nepricas o stvarima za koje nemas adekvatno objasnjenje . u zdravlje ovde zavrsavam pricu sa tobom o temperaturi vode . 

Ja sam sa tobom zavrsio pricu jos kad si napisao da je saran glupa riba. Time si sve rekao.

Ja nikog nisam prozivao ni trazio kavgu, to si ti sam sebi umislio jer ne znas komunicirat na forumu. Nije do mene. Do tebe je.

 

I nemas ti mene sta da molis da ja ne pisem o necemu jer ja takvim kao ti adekvatna objasnjenja necu ni da dajem. Rekao sam ti, na vodu pa sam trazi odgovore. A koliko vidim, vise si na netu nego na vodi.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa tobom zavrsio pricu jos kad si napisao da je saran glupa riba. Time si sve rekao.

Ja nikog nisam prozivao ni trazio kavgu, to si ti sam sebi umislio jer ne znas komunicirat na forumu. Nije do mene. Do tebe je.

 

I nemas ti mene sta da molis da ja ne pisem o necemu jer ja takvim kao ti adekvatna objasnjenja necu ni da dajem. Rekao sam ti, na vodu pa sam trazi odgovore. A koliko vidim, vise si na netu nego na vodi.

 

Xaxaxaxa opet ista prica od odgovora nista a gluposti pljuste i dalje. Sva sreca pa nepadam na ove jeftine provokacije . Mi smo pricu zavrsili kada samo dosli do toga da ti odgovor neznas da das . Pogledaj gore kako ljudi lepo pisu o ovoj temi nisu tako sujetni i puni sebe. E da ako nisi upucen tehnologija je napredovola pa mogu da budem u isto vreme i na netu i na pecanju ,ZAmisli koje zezanje i pecam i blejim na netu . I opet ti ponavljam saran sa komercijale je najgluplja riba na svetu .  

Link to comment
Share on other sites

jes vala ja upecam na b.jarku u osam sati jednog golaca  a moj kum pored mene  u 9:15 istog tog opet  sreca golac pa se lako  poznaje .na maradiku  divlha voda  upecam ribu  vadim i kuca drugi stap kum uzima i vadi drugog   naravno pustim prvog i kum daje da izvadim drugog  riba oseti promenu ruke beg i puf ode predvez .za 45 min hvatam tog sarana na 140m od obale trecina sirine jezera sa mojom boilom u ustima od pre  45m i novom boilom .divljak 9 kg .ma suva teligencija .

 

 

a sto se tice  tem. vode  cepanje atoma tu igra ulogu u proizvodnji piva .znaci idi na dobro poznate zimovnike i pecaj inace ces cuti razne gluposti .

Link to comment
Share on other sites

evo i mene, jer svakako je tema bolja od oglasa...  :yahoo:

 

Vidim pise se kako zimi treba pecati tamo gde saran jeste a ne meriti temperaturu vode. Sarana uvek treba pecati tamo gde jeste, to je valjda logicno, a oni koji ne znaju gde je saran zimi mozda nije lose da znaju podatak gde je voda toplija. Mozda. Sto se mene tice faktora je milion i ja licno ne bih merio temperaturu, mrzi me. Sto se tice aktivnosti svakako da je aktivnost slabija na niskim temperaturama. Ali... Znam coveka koji peca na Dunavu iskljucivo zimi, jako duge kampanje zimi po snegu pravi, ima redovne ulove,redovnije nego leti. Iskljucivo nocu. 

 

 

I opet ti ponavljam saran sa komercijale je najgluplja riba na svetu .  

:good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nece me mrzeti da odem da izmerim temperaturu vode mada je subjektivni osecaj da trenutno Dunav leci reumu a saran sasvim solidno radi,mozda bolje nego letos jer su velike ribe......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...