Jump to content

Servis


Recommended Posts

ja nemam  losa iskustva sa mikijem iz m.g servisa .kod njega odrzavam moj pribor za pecanje vec dugi niz godina.uvek unapred kaze cenu za bilo kakve popravke.i naravno za godisnji servis masinica.

A posto mu je servis masinica???

Link to comment
Share on other sites

A posto mu je servis masinica???

servis masine je 800 kinti bar je meni pre mozda dva meseca toliko uzeo. Ja sam par puta nosio pribor ko Mikija u MG samo bolonjez i mec stapove svaki put vrhunska obrada verujte mi bolje nego original. Ja sam trazio da mi stavi originalan deo (shimano catana bx 450) je bio u pitanju na svakom segmentu stapa stoji serijski broj i sve se porucuje zato me je i kostalo 45e jedan segment(deo stapa ili ti vrh) i 7 novih sirih provodnika i servis exagea shimano kostao me je 45e ali zbog vrha. I naravno ciscenje i poliranje stapa i rukohvata od plute. Po meni nije puno stap imam skoro 9god originalna verzija je sa mnogo uskim vrsnim provodnicima i preko zime mi mnogo ledi i nervira me zato sam trazio sireg promera a polomio sam ih na pecanju svih 7 zajedno sa vrhom (ne pitajte kako). Ako neko zeli slike da mu pokazem neka ostavi broj u pp poslacu na vacap. Ja sam prezadovoljan. Usluga vrhunska covek je normalan lepo saradjuje sa musterijama odradi svoj posao fenomenalno i naplati. Pa sada ako je nekome to skupo ne mora tamo da radi. Dva stapa sam odradio kod njega i servisirao sam 3 masine i nemam ama bas ni jednu zamerku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...