Jump to content

Fox Rx


Recommended Posts

Zanima me razlika izmedju Fox RX sa kosim slovima i FOX RX sa obicnim slovima, ali me pritom zanima sustinska razlika, a ne stara serija-nova serija? Zbog cega se tacno vise traze kosa slova-stara serija? Imam FOX SX sa normalnim slovima, ne kosim, a skoro sam gledao sa kosim slovima i nisam video bilo kakvu razliku!! Ovo pitam jer imam neku kombinaciju za RX sa obicnim slovima! Hvala
Link to comment
Share on other sites

kinezi nisu uspeli da kopiraju ta kosa slova , inace sve ostalo su uspesno kopirali tj skroz je identicno . jer je navodno taj sa kosim slovima original i vise cenjen a sa ravnim je kopija .

 

a imao sam i jedan i drugi , skroz isti signalizatori . nema nikakve razlike . 

 

pre bi rekao da je to prica nekog da bi pre prodao stariju seriju .

Link to comment
Share on other sites

Ima razlike . Kad stavis jedne pored druge uporedis i vidis, cujes i vremenom se uvidi razlika. A nije max samo da bi se prodalo ima razlike ali glupo je pisati jer ima uvek ko ima ono drugo pa to ide u rasprave...... a kole je dobio odgovor na pp
Link to comment
Share on other sites

Svašta!!!!!

I jedan i drugi su orginali samo sa kosim slovima je stara serija (čitaj kvalitetnija navodno).

Nova(ravna slova) navodno ima nekih problema .

Imao sa kosim slovima ,a kolega ima sa ravnim nikad ništa već par godina.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da su ti ravnim slovima jeftine kineske kopije, ali to do sada osim nas, niko nije provalio. Ostatak sveta, u neznanju, razgrabio sve kopije i vec godinama na njih peca  - budale. Cak je i Fox, u zabludi, bas te sa ravnim slovima imao na sajtu. Prava je steta sto se niko odavde na nadje sa im objasni koliku su gresku napravili.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Naravno da su ti ravnim slovima jeftine kineske kopije, ali to do sada osim nas, niko nije provalio. Ostatak sveta, u neznanju, razgrabio sve kopije i vec godinama na njih peca  - budale. Cak je i Fox, u zabludi, bas te sa ravnim slovima imao na sajtu. Prava je steta sto se niko odavde na nadje sa im objasni koliku su gresku napravili.

auuuu boki pazi  sad , ja sam hteo nesto slicno ali precutah a ivan kole je dobio odgovor  na pp. a imao sam i jedne i druge na stolu i uporedjivao.....samo nezelim raspravu

Link to comment
Share on other sites

Da ne ulazimo u raspravu necu nista da kazem osim to da stavite i jedne i druge na sto i probate videcete razliku . To nekazem samo ja vec jos par ljudi koji su uporedjivali. Sto ne znaci da su sa ravnim slovima lose ili nevaljaju daleko od toga ali razlike ima ....svakako su extra i sa ravnim slovima a nisam otvarao nijedne....
Link to comment
Share on other sites

auuuu boki pazi sad , ja sam hteo nesto slicno ali precutah a ivan kole je dobio odgovor na pp. a imao sam i jedne i druge na stolu i uporedjivao.....samo nezelim raspravu

Mislim da nisi razumeo sta je hteo da kaze ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako vam i treba kada kupujete te kineze FOX-ove a necete da kupite prave proverene stvari gde  kopija nema a zna se sta je to DELKIM i Prologic :-) :-) !!!!!!!

I da, da ne zaboravim. Ganicu ipak mislim da je Max u pravu!

E ajd sada da cujem.

Link to comment
Share on other sites

Tako vam i treba kada kupujete te kineze FOX-ove a necete da kupite prave proverene stvari gde  kopija nema a zna se sta je to DELKIM i Prologic :-) :-) !!!!!!!

I da, da ne zaboravim. Ganicu ipak mislim da je Max u pravu!

E ajd sada da cujem.

u pravu je , svi su u pravu ........ :search:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svojevremeno sam pre par godina ja mom drugaru Nesi nabavavio iz Nemacke 2 kompleta nove serije (sa ravnim slovima) RX-a.

Sem ravnih slova nema ama bas nikakve estetske razlike,a funkcionalno su identicni.

Jedini problem sa novom serijom je sto pistalica osetno brze trosi bateriju i bukvalno nista vise.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolega Trenk je pokusao da postavi ovaj post ali nije uspeo,evo posta:

trenk

Posted Today, 08:26 PM

Srdjan., on 23 Feb 2016 - 10:16 AM, said:snapback.png

Svojevremeno sam pre par godina ja mom drugaru Nesi nabavavio iz Nemacke 2 kompleta nove serije (sa ravnim slovima) RX-a.

Sem ravnih slova nema ama bas nikakve estetske razlike,a funkcionalno su identicni.

Jedini problem sa novom serijom je sto pistalica osetno brze trosi bateriju i bukvalno nista vise.

 

Prve serije FOX mikron-a proizvedene su u UK od onih serija M,MX,MMX....pa do RX ,ispis na tim indikatorima je kosim slovima...u one vrijeme FOX je već imao proizvodnju nekih svojih proizvoda na istoku,tako je i proizv. indikatola prebacio tamo.elektronika je slana na istok a oni su radili plastiku i sastavljali ,otisak na svim serijama mikron-a su ravna slova ...
zadnja serija fox indikatora sa novim dizajnom izašla je 2010
Zbog velikog interesa za starom serijom rx-a. fox je2012 g. izbacio model rx u starom dizajnu sa "ravnim slovima" sa doslovno istom elektronikom ali u nju je dodano nesto navodno poboljšano iz nove serije...(neke osjetljivosti ,jaca boja lampice i dr.
netko je spomenio razliku između kosih i ravnih, na očigled vijerojatno vanjski izgled plastike jedna je više mat a druga sjajnija
 
Link to comment
Share on other sites

i na staroj seriji nikako da se ispis izlize,na zadnji RX DIGITAL koja se pominje 2012 izlize se brzo.sledece kod starix jakih foxica je da vidite dal senzibilitet dugme reaguje kako treba-ono se jedino pokvari i ako je menjao lampice -jer znaju da pregore nemoj nikako uzimati

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...