Jump to content

Nash 2016 Carp Fishing Dvd + Eurobanx 2 Alan Blair Full Movie


dzordz

Recommended Posts

Novi Nash-ov DVD sa titlovima uzivajte :                                                                                                                                                                                                                                                                                

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ovi sto pecaju na bledu il su na ekerima,ili na esidu. Budi bog s budalama kome oni placaju da pecaju za njih..

Pecaju ljudi za sve pare. Bio Alan na ekserima ili ne, jbg covjeku samo ribolov u glavi. Malo jest ćoškast, al peca frajer bas bas...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pecaju ljudi za sve pare. Bio Alan na ekserima ili ne, jbg covjeku samo ribolov u glavi. Malo jest ćoškast, al peca frajer bas bas...

E jbg buraz pre bih rekao da je bezao grobaru sa loapte koji put nego sto je frajer :) , ..

Pa dobro,peca za nesh i ok,al i ovde je vecini samo pecanje u glavi ili gresim?

Link to comment
Share on other sites

E jbg buraz pre bih rekao da je bezao grobaru sa loapte koji put nego sto je frajer :) , ..

Pa dobro,peca za nesh i ok,al i ovde je vecini samo pecanje u glavi ili gresim?

A ne's ga zenit jarane :D

 

Mene je vise iznenadilo ovo pecanje na Bledu posto ja imam totalno suprotne informacije o tom jezeru i sad vidim da su pogresne. Ja sam cuo da se ne smije da hrani skoro nikako i da se koristi samo pva al' sad vidim da je to netacno.

I jako fino je vidjeti da izuzetno lijepe ribe se mogu dobiti na samo metar od obale. Strasno....

Link to comment
Share on other sites

A ne's ga zenit jarane :D

 

Mene je vise iznenadilo ovo pecanje na Bledu posto ja imam totalno suprotne informacije o tom jezeru i sad vidim da su pogresne. Ja sam cuo da se ne smije da hrani skoro nikako i da se koristi samo pva al' sad vidim da je to netacno.

I jako fino je vidjeti da izuzetno lijepe ribe se mogu dobiti na samo metar od obale. Strasno....

Ili sto bi rekao Alen metar ispod obale,ispod setalista :)

Link to comment
Share on other sites

Lik sa skejtom, kakva seljačina.
Osnovna kultura je ne prelaziti ispred objektiva kada neko nešto slika ili snima, pogotovo ako imas prostora da prodjes okolo tog dešavanja.

http://i.imgur.com/tuLvHXA.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene jedan boljih videa šaranskog ribolova u poslednje vreme,posebno mi se dopada snimljenu na Bledu,ne smeta mi to što su bili opušteni,bolje to nego neke mrke face,ali mislim da su jako lepe novce uplatili ta to pecanje na Bledu,vikendica s privatnom obalom,a 3 dnevna karta za 2 štapa 150 eura,što se tiče prihrane dozvoljeno je 5 kg na dan,od toga 1 kg životinjskog porijekla,šatori,kišobrani,ležaljke,sve to je zabranjeno,dakle samo tako kako su oni lovili.,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene jedan boljih videa šaranskog ribolova u poslednje vreme,posebno mi se dopada snimljenu na Bledu,ne smeta mi to što su bili opušteni,bolje to nego neke mrke face,ali mislim da su jako lepe novce uplatili ta to pecanje na Bledu,vikendica s privatnom obalom,a 3 dnevna karta za 2 štapa 150 eura,što se tiče prihrane dozvoljeno je 5 kg na dan,od toga 1 kg životinjskog porijekla,šatori,kišobrani,ležaljke,sve to je zabranjeno,dakle samo tako kako su oni lovili.,

Ako se vratis na dio kada placaju onom liku u prodavnici ili gdje vec, Alan spominje nekih 240 eura. Na 3:04:10 sekundi, kad izlaze iz prodavnice tacnije on spominje cifru.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je 60e dnevnobza 2 stapa. Mozda gresim neka me ispravi neko..... ali video je vrh

54 eura je dnevna dozvola,za 3 dana je 150 ,sad neznam kako je sa nočnom dozvolom,prijašnjih godina bilo je dozvoljeno do 22 sati,no makar mi je Bled relativno blizu mene za te pare tamo mene neče videti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...