Jump to content

Pomoć Za Malog Šarandžiju


Recommended Posts

Poštovanje kolege, hoću da kupim komplet štapova za sina koji bih i ja koristio kao rezervni komplet. Izbor je između Shimano Alivio, Formax Avatar Carp (novitet za 2016) i Cormoran Pro Carp Black. Svi stapovi su 3,6m i 3lb, trenutno 4000 / 4500 din. Trebaju nam za razvlačenje nekih 70/90 m ili izbačaj 80/90m. Za sada uzimam samo štapove. Svaka pomoć je dobrodošla.
Link to comment
Share on other sites

Poštovanje kolege, hoću da kupim komplet štapova za sina koji bih i ja koristio kao rezervni komplet. Izbor je između Shimano Alivio, Formax Avatar Carp (novitet za 2016) i Cormoran Pro Carp Black. Svi stapovi su 3,6m i 3lb, trenutno 4000 / 4500 din. Trebaju nam za razvlačenje nekih 70/90 m ili izbačaj 80/90m. Za sada uzimam samo štapove. Svaka pomoć je dobrodošla.

Video sam ovaj Formax Avatar izgleda izvanredno moje misljenje je da je bolji od daive Black Widov. Ako se razmisljas izmedju ova tri stapa ja bi se odlucio za Avatar! Realno ako kupis shimano alivio njega ces kasnije mnogo lakse prodati samo zato sto je shimano. Jos jednom moj glas ide Formax Avatar Carp. Mislim da je best buy za te novce. Pozdrav i BISTRO

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio alivio 12 ft 3 lb meni je bio odlican.mislim da ce ti odlicno odradjivati posao.ne znam kakav je avatar ali daiwa mi se ne svidja.pogledaj i maver genesis isto dobar stap mislim da je u tom cenovnom rangu.clan foruma Shoga cini mi se da ima maver stapove.
Link to comment
Share on other sites

Daiwa Black Widow odlican stap,ali 3.6 3.5 lb od 3 lb je jako mek odlican stap krut jak,ako ti to treba,ako ti treba mekan onda od 3 lb ali je jako osetljiv i mekan od 3 lb.

Svaka preporuka pecao sam na 5 puta skuplje stapove i tvrdim da je ovaj stap jedan od retkih koji za tako male pare pruza toliko...

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se da ce lako prodati Alivio, puni su ih oglasi, a i zato sto je nov u radnji jeftin, tako da ce ljudi pre kupiti nov, nego polovan za malo manje para.Maveri i moja preporuka, samo sto bi oni izasli skuplje od navedenog budzeta, ali stvarno su best buy. Formax-ove novije modele nisam imao prilike da vidim, a sto se novijih serija Daiwe tice, preporucujem samo varijante 3.5lb posebno kod Black Widow-a.
Link to comment
Share on other sites

Alivio CX 3,6m 3lb.Za masinice jos uvek ne znam.za pocetak cu probati moje Okume distance da vidimo sta stapovi mogu a za konacnu varijantu ne znam.imam neke male formaxove ali to nije nista posebno.prethodno sam koristio Tice spinfokus 4000 ,dobre su bile.mozda ih uzmem ponovo ili Sporteru takodje Tica,ona je bila moj ne dostizan komad pribora dok sam pocinjao,pa na taj nacin ispunim i sebi zelju.u svakom slucaju prvo selter pa onda nove masine,do tada snalazimo se sa onim sto imamo.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...