Jump to content

Imperium Carp Baits A.pejin


Recommended Posts

Za jednodnevno pecanje i po meni je bezveze baciti 2-3 kg bolia . Tebi kad riba treba da legne na hranu ti se pakujes i ides kuci . Uredu je ako pecas 2-3 dana ali za 10h pecanja mi se nesto neslaze . Ti bacis 50 evra u vodu a onaj pored tebe sa spodom i gumenjakom odra ribu . Lepo rece covek gore mamac je 20-30% uspeha sve ostalo je na tebi kao ribolovcu i ostalim faktorima koji uticu na nas ribolov .

Kad sam pisao to rekao sam vecinski za jarak....samo nisam naveo..posto su tamo zabranili spod....samo boila moze..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda jeste, mozda nije?!

Zavisi od opredeljenja!

A dal' je normalno da za opremu das 1-2-3.000 eur???

nije ni za opremu normalno dati ali to traje koliko toliko...sad gledaj na te boile sto kupis treba ti i pva i pelete...onda platis dozvolu goriva sipas onda hrana za tebe i ko jos peca i pice isto...to ti je ne bas sad 100e ali priblizno...pa ti na primer ako imas u priboru imas 1000e ti ga fakticki otplatis za 15tak pecanja...a stap na primer kad kupis moze ta traje 5-10-20 godina zavisi koliko ga pazis...a ti kad odes jednom na pecanje te pare se ne vracaju...

Link to comment
Share on other sites

Ako gledas tako koliko sta kosta i sta je isplativo u ribolovu , onda ovaj sport nije za tebe jer je ne isplativ 100 % .Pogotovo kad pecas po komercijalama gde nema uhvati i pojedi .

Ako gledas na to koliko si mogao ribe da kupis u ribarnici za taj dan sto si potrosio u ribolovu onda batali pecanje .

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako gledas tako koliko sta kosta i sta je isplativo u ribolovu , onda ovaj sport nije za tebe jer je ne isplativ 100 % .Pogotovo kad pecas po komercijalama gde nema uhvati i pojedi .

Ako gledas na to koliko si mogao ribe da kupis u ribarnici za taj dan sto si potrosio u ribolovu onda batali pecanje .

zar nisam vec ? hahahhahahah :D

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece max90...

 

Niko te (nas) nije terao, niti nas ko tera za ubuduce!
Kome je skupo, predje na nesto drugo, manje zahtevno i manje skupo...

 

A do tada, odnosno dok ne predje, cuti i trpi!

I krije od zene sta koliko kosta...  ;)

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice toga...u pravu je nema sta...ali gledaj nek ta 1kg boila kosta 20e...a relativno da bi pecao ceo dan na komercijalnom jezeru treba ti 2,5-3kg...to je 50-60e...pa dal je to normalno dati samo na jedno pecanje ,.,,,

svako ima svoju normalu i o tome nemos da komentarises ,recimo imam druga koji je kupio auto 1995 godiste  nema klimu nema kasetofon razlicite boje branici i platio grdne pare al on misli da su to naj bolja kola .ok teraj to ja cu da bacam boile 

Link to comment
Share on other sites

U pravu je decko racunica je tacna 100% . A tacno je i da je neisplativo 100% 

Zato lepo zabodes se na Savu, Dunav, Tamis i pecas sta hoces i koliko hoces netreba rezervacija mesec dana unapred , nije ti obelezen box sajlama :) pecas koju god hoces ribu svega ima i ako zelis nosis kuci ako nezelis vratis . U bukvalnom smislu kako ti srce zeli . Priroda , suma , livadice . E to je pecanje 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svako ima svoju normalu i o tome nemos da komentarises ,recimo imam druga koji je kupio auto 1995 godiste  nema klimu nema kasetofon razlicite boje branici i platio grdne pare al on misli da su to naj bolja kola .ok teraj to ja cu da bacam boile 

hahahahhaa ne brini ti brigu za auto nego se spremaj za takmicenje na "PLOVAK" ...pa da budes tamo bar prvi a ne da kukas kako ti pobegne prvo mesto za jednu ribicu..

Link to comment
Share on other sites

hahahahhaa ne brini ti brigu za auto nego se spremaj za takmicenje na "PLOVAK" ...pa da budes tamo bar prvi a ne da kukas kako ti pobegne prvo mesto za jednu ribicu..

kao prvo izvinjavam se sto izlazimo iz teme al samo da kazem nesto i vracamo se  na rad po POSLOVNIKU.

Kao drugo10% od plate  imas manje da znas .

kao trece ja pecam RIBU  dal na plovak ili na dubinku 

kao cetvrto gde je tvoj pribor i boile da bi komentarisao decka koji eto u drzavi koja je.... bori se da zaradi dinar dal da finansira svoj sport ili zivot nije nas briga .

e sad ko voli neka izvoli licno ja ne pecam  na kupovne boile  a baci se u vodu dosta ,a eto komentarises kako je suludo baciti 60e u vodu  a ne razmisljas da si na poklon dobio nesto sto vredi dosta i opet nisi imao ribu.

 

zato use i svoje kljuse  a kolegi A. Peinu srecan rad 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bogami Sremac ti je sad zaprzio corbu Bozo 

hahaha najvise me pogodilo ovo za platu....sve je ok sto je napisao ali ne kontam gde sam ja pomenuo bilo cije ime od tih proizvodjaca boila a on navodi u tom njegovom postu kako sam ja imenovao nekoga...?? :)

Link to comment
Share on other sites

Mozes uzeti najbolju boilu ako nemas u glavi badava sve,poznajem ljude koji prodaju boile i pecaju na istu za 5 eur i lome sve zivo,poznajem ljude kojima je boila za sebe 20 eur i opet lome.

 

Nepostoi magicna boila za sve vode,to prodavci pricaju pricu cak i baka ne prolazi svugde.

 

ako gledas tako jedina boila koja prolazi svugde i na koju uvjek mozes da se oslonis je KUKURUZ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

proizvodjac je proizvodjac a Fejsbuk bajt guru je .........nesto,ne znam............npr.Maksi bajt je proizvodjac,repro materijal je njegov a ovi sa KP kazu komponente od Nutre,Solara,SBS,dakle nije proizvodjac. Koliko sam primetio prvo pitanje postavio covek iz Babusnice,mozda gresim ,mozda ne,ali ja tamo ne videh nigde sarane i amure,ako upadnes u njihovu reku mozes samo da se okvasis .

Link to comment
Share on other sites

proizvodjac je proizvodjac a Fejsbuk bajt guru je .........nesto,ne znam............npr.Maksi bajt je proizvodjac,repro materijal je njegov a ovi sa KP kazu komponente od Nutre,Solara,SBS,dakle nije proizvodjac. Koliko sam primetio prvo pitanje postavio covek iz Babusnice,mozda gresim ,mozda ne,ali ja tamo ne videh nigde sarane i amure,ako upadnes u njihovu reku mozes samo da se okvasis .

Da ne ulazim u pricu oko ovih sa fb/kp ali ovo za proizvodjace nisi u pravu. Proizvodjacem se smatra onaj ko ima gotov proizvod po svojoj tehnologiji i recepturi. Ne proizvodi svaki proizvodjac i sve sirovine i komponente za svoj proizvod niti to cine Nutra, Solar itd

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da ne ulazim u pricu oko ovih sa fb/kp ali ovo za proizvodjace nisi u pravu. Proizvodjacem se smatra onaj ko ima gotov proizvod po svojoj tehnologiji i recepturi. Ne proizvodi svaki proizvodjac i sve sirovine i komponente za svoj proizvod niti to cine Nutra, Solar itd

 

100 % potpuno u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Da ne ulazim u pricu oko ovih sa fb/kp ali ovo za proizvodjace nisi u pravu. Proizvodjacem se smatra onaj ko ima gotov proizvod po svojoj tehnologiji i recepturi. Ne proizvodi svaki proizvodjac i sve sirovine i komponente za svoj proizvod niti to cine Nutra, Solar itd

Po tvome Solar kupuje CC morove mikseve pravi boile i prodaje? ili Meleg kupuje SBS,Solar i Nutru pa prodaje pod svoje? ne mesati proizvodjaca i bajt gurua...........

Link to comment
Share on other sites

Po tvome Solar kupuje CC morove mikseve pravi boile i prodaje? ili Meleg kupuje SBS,Solar i Nutru pa prodaje pod svoje? ne mesati proizvodjaca i bajt gurua...........

Izvrces moje reci al' ajde....govorio sam o komponentama a ne o gotovim proizvodima. To konkretno znaci da je odredjeni mix, dip, aroma....od nekog proizvodjaca njihov finalni proizvod iako ne proizvode i sve komponente koje proizvod sadrzi. Znaci ne proizvode i brasna, ulja, aditive, emulgatore.....i ostale komponente koje koriste...i to su vec neciji gotovi proizvodi........

Link to comment
Share on other sites

Izvrces moje reci al' ajde....govorio sam o komponentama a ne o gotovim proizvodima. To konkretno znaci da je odredjeni mix, dip, aroma....od nekog proizvodjaca njihov finalni proizvod iako ne proizvode i sve komponente koje proizvod sadrzi. Znaci ne proizvode i brasna, ulja, aditive, emulgatore.....i ostale komponente koje koriste...i to su vec neciji gotovi proizvodi........

 

cak ni cc moore to neproizvodi vec prepakuje.sve je kina. sve su preprodavci,osim par stvari poput haitsov originalni robin red.

josh nesto prva firma u svetu i dalje najbolja za brasna je sensas

Link to comment
Share on other sites

jedan covek pod imenom Baja Lazic iz sremskog sela Sase je jedini proizvodjac hrane  .doduse nije poznat sire samo na lokalu inace seljak poljoprivrednik koji za svoju praskastu hranu od kako on tvrdi 28 komponenti sve uzgaja na svojoj njivi video sam anis i kikiriki ostalo ne razlikujem sem kukuruza zitai .kupuje samo ambalazu 

Link to comment
Share on other sites

Izvrces moje reci al' ajde....govorio sam o komponentama a ne o gotovim proizvodima. To konkretno znaci da je odredjeni mix, dip, aroma....od nekog proizvodjaca njihov finalni proizvod iako ne proizvode i sve komponente koje proizvod sadrzi. Znaci ne proizvode i brasna, ulja, aditive, emulgatore.....i ostale komponente koje koriste...i to su vec neciji gotovi proizvodi........

Ti izvrces moje reci,uopste nisu komponente u pitanju jer Fejsbuk maheri ne prodaju komponente nego finalni hom mejd proizvod....mrzi me da gledam na KP oglas al znam da pise nesto tipa  od sveze Nutre,SBS itd. .......da se razumemo,nemam nista ni protiv koga ali mora se razgraniciti Proizvodjac od Bajt gurua sa Fejsbuka

Link to comment
Share on other sites

Dal je moguce da zamarate mozak ovom temom mesec dana. Ljudi idite pecajte,svadjate se sa kormoranima,gnjurcima jebite mater srbiji sume sto na ribe itd. SMRT FAŠIZMU
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...