Jump to content

Pomoc


Recommended Posts

Pukla mi je na satoru guma-kanap koja ide kroz sipke koje ulaze jedna u drugu. Moze i bez nje, ali sam velika picajzla i to me opasno nervira! Da li negde ima da se kupi ili da li neko to menja?
Link to comment
Share on other sites

Druze to ti je obicna guma nije neka nauka mislim da je ima svuda sto ti je rekao Reljic oni sto rade cirade imaju to na metre.

 

 

Sent from my iPhone 6 + using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ma guma ima da se kupi original i ja mu mogu uzeti i poslati ali kako je zameniti posto i ja imam isti problem ibezbedio sam gumu ali neznam kako je moguce zameniti je. Pa ako neko zna nije lose da objasni
Link to comment
Share on other sites

Nasao sam i resenje tako prosto a ako ti treba kole guma nije problem mogu ti poslati a za resenje cu postaviti alike kad mi bude ihoat proradio
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa problem nije provuci probaj da vidis dali ces resiti tek tako i lastez ne ide duzinom cele cevi vec svaki lastez je poseban po svakom spoju. Jer da ide komplet kroz sve cevi onda logicno bi bilo kad pukne lastez kompletno bi sve cevi padale a ne samo dve nego bi se sve raznizale. A kako mategniti te dve .... ? Ivan koletu samobezbedio lastez tako da ako nekom treba nek se javi poslacu a za montazu mogu samo licnoza sad
Link to comment
Share on other sites

Na vecinom satora lastis ne ide kroz cev mada ima i takvih,u sam cev ima jedna vrsta cepa koi zaglavi sam lastis da stoi unutra.

Drugar moj je uspeo da iscupa te cepove zameni gume ili lastike i onda ponovo vratimo untra,e kod njega nije bilo pokidan nego sama guma unutra istrulela a kanap oko same gume je bio zdrav.

Mozda je i kod vas isto.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...