Jump to content

Strategy Hi Performance S-Class


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Stap best buy. Neverovatno kako stap nosi olovo od 120 gr bez problema u verziji 13. 3,5 i ide neverovatno . Stap koji moze da stane na crtu mnogo mnogo skupljim stapovima ....neverovatno sta se dobija za te pare.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Ne znam kako sam prevideo pitanje.Ako nije kasno...Pecana sa njima vise puta Fazanerija I jednom Becmen.Evo I sad u nedelju sam na 24 h tamo pa opet proba na malo vecu daljinu.Na Fazaneriji prakticno da nisam imao spadanja ali na Becmenu jesam.Od 20 riba 13 napolje ali jos ne znam konkretan razlog.Mislim da nije do njih vec do sistema,velicine udice-sugerisano mi,a I do olova.Dok sam imao spadanja koristio sam olovo od 80 gr a kasnije 100-ku I na njoj samo jedno spadanje.Bas cu da utvrdjujem u nedelju.Uzete vece udice pa kom obojci kom opanci.

Sto se tice izbacaja Becmen prepi.a na 5-ci.Cak I sa solidnim PVA.Da naglasim da mozda ja I nisam neki strucnjak u toj prici jer nikada u zivotu I nisam imao prilike I potrebe za pecanjem na tim daljinama.Sto ce reci da je I taj segment zadovoljavajuci.

Kvalitet?Sta reci?Mat zavrsna obrada I ja nikada do sad nisam imao mat stap pa mi cudno deluje.Vec pri kupovini,a uzeh ih u Al Carponeu,jedan stap je imao par sitnih ogrebotina.Meni to nije smetalo,a citaj tanak sam sa zivcima I kad nesto odlucim mora sad I odmah. :crazy: Drugi od tri stapa malo skripuce u halteru I ne znam razlog.E treci je skroz korektan. :rofl:

Toliko.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li bi ste pre uzeli strategi hi performance 13ft 3.5lb ili pro logic c2 13ft 3.5lb?

 

zavisi gde pecas i za sta ti treba . Strategy ti je jaci i robusniji ,a c2 tanji lepsi i meksi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...