Jump to content

Laka A Udobna Stolica?


Tonac

Recommended Posts

Pecam na Dunavu i imam bar 2 km pesaka do mesta, znaci kolima mu ne mogu prici ... 

 

Kako stoje stvari sa stolicama, trebala bi mi jedna da je lagana  a da je udobna , imam oko 100kg i visok sam 184 ako nekome to sta znaci.

 

Cena nije toliko vazna koliko mi je vazno da nije teska konjina da placem noseci, jer ionako nosim dnevnu i spavacu sobu sa sobom u ribolov.

 

 

Hvala drugari.

 

 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao iste kriterijume kada sam trebao stolicu da kupim . Sasvim slucajno mi je naletela ova http://unipartautostore.com/camp-4-snobby-camping-chair.html . Iznenadjujuce je kvalitetna ,jaka i udobna . konstrukcija je znatno jaca od onih kineskih i od onih sto se prodaju u jysk-u. ima tri polozaja sedenja, moze se i nastelovati pod uglom oko 150  ° . Jednom sam spavao 10 sati . kada zavrsis pecanje,spakujes je u futrolu,futrolu na ledja i napred. jako kompaktna stvarcica. jedini problem je taj sto se ne moze prilagoditi bas svakom terenu,jer nema teleskopske nogice . inace,imam 103 kg :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pecam na Dunavu i imam bar 2 km pesaka do mesta, znaci kolima mu ne mogu prici ... 

 

Kako stoje stvari sa stolicama, trebala bi mi jedna da je lagana  a da je udobna , imam oko 100kg i visok sam 184 ako nekome to sta znaci.

 

Cena nije toliko vazna koliko mi je vazno da nije teska konjina da placem noseci, jer ionako nosim dnevnu i spavacu sobu sa sobom u ribolov.

 

 

Hvala drugari.

Daiva infinity laka udobna moderna oko 130 jevreja cena. Izguglaj pa ces videti. Bistro

Link to comment
Share on other sites

Ja imam fox warrior arm cheir i meni je ok! Mislim da nije teska i glomazna, ima jake drzace za ruke , jedino sto ne mozes bas da zalegnes u njoj! Visoka je sto mi je bitno jer imam muke sa kicmom i ustajanjem iz niskih stolica!!
Link to comment
Share on other sites

Bojane,jel bi ti nosio daiwu infinity 2 km peske ? :)

Drugar je skoro uzeo i po meni je bas bas lagana i udobna je. Mi je ne nosimo vise od 15m od auta do platforme i to je to mozda meni tako deluje jbm li ga ako ima gde da pogleda mozda mu i odgovara. Ovo je nova serija nije ona stara kupljena je pre 4 meseca i stvarno je bas bas lagana a velika i komforna. E sad i flasu vode ako nosis 2km u jednom momentu ce ti postati teska za takvo pesacenje je onda najbolja neka planinarska koja ima svoju futrolu i okacis o grbacu

Link to comment
Share on other sites

Mozda vam ovo moze pomoci da ne teglite teske stolice ispod miske i u ruci.....ja imam ovaj kais i mogu vam reci da sam prezadovoljan,takodje pecam na teskim terenima  gde je nemoguce prici kolima pa znam na kakvim ste mukama

 

2276_thickbox.jpg

2275_thickbox.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja imam srednju-standard i kad je sklopis, deo gde su zadnje nogice ima sipku i lepo provuces ruku, zabacis na rame i nosis! Imam je vec 3-4 godine i iako imam 107kg nije se rasklimala ni za milimetar!! Medjutim, 2km je bas mnogo za nosenje bilo cega!!
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne postoi dovoljno laka stolica za da mozes da je vuces 2km po vukojebini,plus tu je sva oprema.

A zasto moras da imas bas saransku stolicu jeste udobna ali mnogo je to muka, mozda bi ona vikend stolica sto se skuplja kako kisobran idealna za to.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...