Jump to content

Glm Meleg


Recommended Posts

Pa kako da nebude cudno,uglavnom je hemija manje vise kod melega iste cene kod drugih proizvodjaca plus minus par procenata,a glm je jeftiniji 4 puta.Moje pitanje je glasilo da li ga je koristio neko cisto da vidim iskustva drugih...jel ako se klasificira kao brasno od zelene skoljke trebalo bi da svi proizvodjaci budu tu negde sa cenom...jer brasno je brasno.
Link to comment
Share on other sites

Pise druze koliko se dozira, ako ne na pakovanju onda na Melegovom sajtu u opisu proizvoda, i tacno je da po preporuci ide duplo veca kolicina nego recimo Moorov ili Nutrin. Na tebi je da izaberes na sta ces da trosis pare.

Link to comment
Share on other sites

Isto kao i kokain,hahahhha........cist kosta 200e a Shit koji nasi prodaju kosta 50e,Srpska posla........

Imam ja semu za stotku,prvoklasna roba  :yahoo:  :yahoo: salim se naravno . I meni je zapalo za oko to sto je jeftin i privukao me je cenom. cinjenica je da se oduvek svi koncentrati razblazuju. pocev od hrane,sokova pa do parfema (one koje mi koristimo,a ne za dipovanje silikonskog kukuruza :) ).Jedini problem je taj sto je ozbiljna industrija bilo koje vrste toliko vesta u mesanju svega toga, da mi sa stanovista obicnog korisnika nikad ne mozemo provaliti koliko je ''cist'' taj proizvod koji nama treba i koliki je realan procenat onoga sto zelimo u proizvodu koji smo kupili . Jedino odneti u laboratoriju na analizu ,pa videti . a to kosta malo vise od jednog pakovanja glm-a. i mene je isto privukao cenom,ja cu ga kupiti na prolece .ako ne probam-necu saznati odgovor. 

Link to comment
Share on other sites

Licno mislim da uopste nije jeftin. Minimalno doziranje od 20gr mi je davalo dosta slabije rezultate. 30/35gr je po meni minimum a to je 210-220 din/kg. Nimalo jeftino. Nutrin od 50gr u pakovanju je znatno koncentrovaniji i 6gr je dovoljno sto kosta oko 120 din/kg.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto vidim da se opet spominje to doziranje,da malo i ja kazem koju,to sto na Nutri ili DT-u pise hvala lepo.cak i sa 8 grama sto je gornja granica koja je navedena ne moze nista da se uradi,bez pola bocice nema pravih rezultata...tako da mene to kosta 500 din po kili.Tako da ta prica 5g necega na kilu mix,znate i sami da je smesno.
Link to comment
Share on other sites

Posto vidim da se opet spominje to doziranje,da malo i ja kazem koju,to sto na Nutri ili DT-u pise hvala lepo.cak i sa 8 grama sto je gornja granica koja je navedena ne moze nista da se uradi,bez pola bocice nema pravih rezultata...tako da mene to kosta 500 din po kili.Tako da ta prica 5g necega na kilu mix,znate i sami da je smesno

Ako je proizvod veoma koncentrovan ta kolicina ne mora da bude smesna...ocigledno ga riba bolje oseti nego sto se nama cini....problem je sto se tako mala kolicina mora sto pravilnije rasporediti u celom miksu da bi dalo rezultate

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto vidim da se opet spominje to doziranje,da malo i ja kazem koju,to sto na Nutri ili DT-u pise hvala lepo.cak i sa 8 grama sto je gornja granica koja je navedena ne moze nista da se uradi,bez pola bocice nema pravih rezultata...tako da mene to kosta 500 din po kili.Tako da ta prica 5g necega na kilu mix,znate i sami da je smesno.

Probaj DMPT da stavis 5 gr na 1kg mixa pa javi kako si prosao :D

Link to comment
Share on other sites

Znaci niko nije probao,a mi se raspisali sve u sesnajst.

Vise ljudi sa ovog foruma je probalo ovaj prozivod i ''pije vodu'' i kako je napisano na bocici za divlju vodu a za komercijale mozes povecati dozu.Sve ti lepo pise na sajtu,ne vidim gde je tvoja zabrinutos.

Posto vidim da si iz NS, a i Meleg sa prodavnicom je tu i sve ti je dostupno,pitaj Violetu ili Andjela ako je tu,a mozda i Zorana,zasto je toliko jeftin.

Link to comment
Share on other sites

Vise ljudi sa ovog foruma je probalo ovaj prozivod i ''pije vodu'' i kako je napisano na bocici za divlju vodu a za komercijale mozes povecati dozu.Sve ti lepo pise na sajtu,ne vidim gde je tvoja zabrinutos.

Posto vidim da si iz NS, a i Meleg sa prodavnicom je tu i sve ti je dostupno,pitaj Violetu ili Andjela ako je tu,a mozda i Zorana,zasto je toliko jeftin.

Ajd mi odgovori zasto povecati dozu za komercijalu, a smanjit za divlju vodu? Ozbiljno pitam i bez zajebancije!

Link to comment
Share on other sites

Evo probacu ja da ti odgovorm...ali mislim da su to budalastine sto vecina misli vezano za komercijale.Za divlju vodu ti ne treba "top hrana"jer nije "razmazen" kao ovi na revirima a i stavljaju jacu bojlu na revirima da bi istaknuli mamac u odnosu na ostale.Pre cu napucati tu bojlu za divlju vodu posto sam tamo skoro uvek kad sam na pecanju a i radujem se vise divljaku nego onom debeljku sa revira.
Link to comment
Share on other sites

A i Dukasu da kazem kad budem hteo savet od trgovca odnosno gospodina Melega obraticu se njemu,mene je zanimalo misljenje kolega sa foruma koji su ga koristili i koja su njihova iskustva.

Druze gomila reci i postova nizbogcega i pomalo deluje kao da zelis da isprovociras i da te uopste neznima taj glm . Nebranim nikoga niti drzim niciju stranu . Kupis , probas ako odgovara ekstra ako nije po tvojoj volji nisi puko mnogo para i sta da mu radis , bacamo mi i mnogo vece pare na razne gluposti tako da tih 1400 din i nije strasno :) Drugarski ti kazem stvarno dzaba cete uci u raspravu oko nicega . Pozzzzz

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...