Jump to content

Svetsko 2018G


Recommended Posts

Ja mislim da bi Billy trebao finansijski da stane na stranu jedne ekipe u ligi....evo moje recimo. Ipak je toliko para uzeo od oglasa i kojekavih marketinga na ovom sajtu, da bi red bio da umesto placanja extra progita omoguci nekim mahovima poput Ace i mene da pecamo ligu. To bi bilo lepo zaista mislim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne ne nemoj odma da kvarite ideju,sad kao ti i aca,janko i marko.... pa onda on je moj drug,po rodjackoj i stranackoj liniji,kao mi smo u istj stranci on meni ligu ja njemu zimnicu i te fore... ne ne... .
izbor mora da bude fer i posten i na vodi  da se odredi i da se svi sloze oko toga,da bi svi stajali iza toga

Link to comment
Share on other sites

jel si pecao na adi da kazes da nema ribe ?

Izvinjavam se svima, pogresno sam se izrazio. U svakoj vodi ima ribe ali pitanje koliko na celoj povrsini vode. Ima mnogo voda ali se tesko na njima peca riba, pogotovo kad je takmicenje pa svi krenu da bombarduju. Koja god voda bude samo nek vade ribu da bi bilo sto kvalitetnije takmicenje. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

A gde su slike jata cverglana pa kada uleti ta nukleana b9mba na htaniliste. Ko ne zna shvatice! Ajde billy dresi kesu za nas sampione... povedio sam te na zabarima...pobedicu te i u bijijaru...decko nemoj da si stipsa. Bg na vodi i ostali fazoni. Mi smo obraz bepgrada zato ne stedi! Evo Aca pravi tajger, ja cu boile, Vlada maradona dipove... i ko moze da nas pobedi??? Ko??? Talijani? Pa nemaju oni pojma
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se svima, pogresno sam se izrazio. U svakoj vodi ima ribe ali pitanje koliko na celoj povrsini vode. Ima mnogo voda ali se tesko na njima peca riba, pogotovo kad je takmicenje pa svi krenu da bombarduju. Koja god voda bude samo nek vade ribu da bi bilo sto kvalitetnije takmicenje. Pozdrav

tako vec da , ribe ima i ima dosta da se normalno peca , na tu kolicinu vode , e sad sto je sljunkara i jako teska za pecanje to je druga stvar .pozz

Link to comment
Share on other sites

A gde su slike jata cverglana pa kada uleti ta nukleana b9mba na htaniliste. Ko ne zna shvatice! Ajde billy dresi kesu za nas sampione... povedio sam te na zabarima...pobedicu te i u bijijaru...decko nemoj da si stipsa. Bg na vodi i ostali fazoni. Mi smo obraz bepgrada zato ne stedi! Evo Aca pravi tajger, ja cu boile, Vlada maradona dipove... i ko moze da nas pobedi??? Ko??? Talijani? Pa nemaju oni pojma

decko ti si neozbiljan mag vlajko i ja smo ozbiljni ... stvarno moze lepa prica da se napravi ovde preko foruma da se jedna ekipa isfinansira za ligu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...