Jump to content

Svetsko 2018G


Recommended Posts

  • 1 month later...

Ima li kakvog napretka ili novih vesti???

Prošla nova godina,pola januara.brzo će proći i februar a nema nikakvih informacija

Izgleda da je nas glavni moderator i vlasnik ažuran samo kad treba da pravi druzenja

pa tu se uzima ozbiljna količina €...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pa tu se uzima ozbiljna količina €...

Zamolio bih kolegu kontrolora za malo ozbiljnosti.

Ne znam koliko ima smisla i zainteresovanih ekipa za ovu nasu ligu s'obzirom da je Saranska asocijacija organizovala Regionalnu ligu 6 jezera-3kola. Nasa ideja je bila da se peca 3jezera na kojima se peca I Saranska liga Peskara Zrenjanin dva kola I Conopljansko jezero jedno kolo. Da se peca 72h i da koatizacija bude oko 70e. E sad je pitanje da li bi bilo zainteresovanih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo, nacionalno prvenstvo 2018e godine će činiti 6 prvoplasiranih ekipa iz nacionalnog 2017, i 6 prvoplasiranih iz regionalne lige 2017. Tako da ako neka nova ekipa hoće da peca sledeće godine, ove godine morala bi da peca regionalno i završi mežu prvih šest. Jel?

Link to comment
Share on other sites

Ako sam dobro razumeo, nacionalno prvenstvo 2018e godine će činiti 6 prvoplasiranih ekipa iz nacionalnog 2017, i 6 prvoplasiranih iz regionalne lige 2017. Tako da ako neka nova ekipa hoće da peca sledeće godine, ove godine morala bi da peca regionalno i završi mežu prvih šest. Jel?

Dobro si razumeo ????
Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, do sada nije bilo više interesenata. Kada sam pričao sa Vladom rekao mi je da kada bi bilo interesovanja, do 14 ekipa bi moglo da peca prvu ligu, sve preko toga, moralo bi da se organizuje raspecavanje (druga liga). A ova priča za sledeću godinu gde bi regionalna liga služila kao raspecavanje, predpostavljam da je uvedena iz razloga, što će biti mnogo više zainteresovanih ekipa za nacionalno, baš zato što je Svetsko prvenstvo kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, do sada nije bilo više interesenata. Kada sam pričao sa Vladom rekao mi je da kada bi bilo interesovanja, do 14 ekipa bi moglo da peca prvu ligu, sve preko toga, moralo bi da se organizuje raspecavanje (druga liga). A ova priča za sledeću godinu gde bi regionalna liga služila kao raspecavanje, predpostavljam da je uvedena iz razloga, što će biti mnogo više zainteresovanih ekipa za nacionalno, baš zato što je Svetsko prvenstvo kod nas.

Sve je tako kao sto si napisao. A regionalna liga je uvedena da bi se sistemom eliminacije gde ucestvuje dosta ekipa dobio neki odredjen kvalitet za I ligu, a ne da bude kao do sad - ko uplati, peca I ligu. Po meni realnije i postenije je sa uvodjenjem regionalne lige,a pred nama je, pa cemo videti koliko ce to zaziveti. Nadam se da hoce.

Link to comment
Share on other sites

Pa čekaj ako sam ja dobro razumeo

Nema velikog interesovanja za prvu ligu pa liga ima 12ekipa posto se toliko skupilo

A onda se organizuje regionalna liga na 6 jezera gde treba da ima najmanje po 10ekipa sto je 60 ekipa da se popuni prva liga...

Za ligu nemoze da se skupi više od 12 ekipa a za regionalnu treba da bude najmanje 60

Link to comment
Share on other sites

Bulaja me preduhitrio za nagrade. Uz plasman ide i solidna novcana nagrada. Taman da se ekipa koja se plasira lepo spremi za I ligu, a ujedno nece placati kotizaciju za I ligu (ili ce biti nesto zanemarljivo u odnosu kako je sad). Automatski troskovi koje ce ekipa u I ligi imati bice dosta manji.
Link to comment
Share on other sites

Pa čekaj ako sam ja dobro razumeo

Nema velikog interesovanja za prvu ligu pa liga ima 12ekipa posto se toliko skupilo

A onda se organizuje regionalna liga na 6 jezera gde treba da ima najmanje po 10ekipa sto je 60 ekipa da se popuni prva liga...

Za ligu nemoze da se skupi više od 12 ekipa a za regionalnu treba da bude najmanje 60

Za to sam i rekao videcemo kako ce to zaziveti, ali pretpostavljam da ce uvodjenjem novcanih nagrada i samo interesovanje biti vece. Dosta je ekipa kod nas koje hoce da pecaju za lovu, pa se ide i na tu kartu. Neke ekipe verovatno nece ni pecati da bi se plasirala na DP, vec iskljuvivo zbog nagradnog fonda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...