Jump to content

Svetsko 2018G


Recommended Posts

Da, dobro pitanje u vezi obaveze ucestvovanja na DP ako se ekipa plasira. U vezi toga konkretnu informaciju jos nemam, ali znam da postoji novcana nagrada za regionalnu ligu. Ne bih da pricam na pamet, dacu samo primer za ligu 2015 na Ribolovackom carstvu. Pobednik lige je automatski ostvario pravo ucesca na DP 2016. Isto je i ove godine. Ekipa koja je osvojila ligu nije bila u obavezi da ucestvuje na DP, i da nije ucestvovala isla bi drugoplasirana i tako redom do ekipe koja hoce da ucestvuje. Konkretno, mi smo 2015. osvojili ligu, i da nismo hteli isla bi drugoplasirana, ako nece drugoplasirana, ide treceplasirana itd... A nagrada za osvajanje lige bila je nesto preko 60000 din. i to je bila zagarantovana suma isli na DP ili ne.

 

Mislim da je tako i sa regionalnom, pobedniku sledi novcana nagrada, jedino nisam siguran da li je u obavezi da mora da ucestvuje na DP ili moze da se prenese na nizerangiranu ekipu. Oko toga cim budem znao nesto vise napisacu.

Link to comment
Share on other sites

a jel znas da se pred svetskog 2007 ubacilo 15 tona sarana I bilo ribe I previse.dal znas da ve se I sada poribiti isto toliko.davez sigurnonece ostaviti tek tako.mislis badava je humanitarni bio na adi-ja se nadam I sledece da ce biti tamo?

I ove godine ce IHCCS biti na Adi vec smo počeli sa organizacijom

Link to comment
Share on other sites

Da, dobro pitanje u vezi obaveze ucestvovanja na DP ako se ekipa plasira. U vezi toga konkretnu informaciju jos nemam, ali znam da postoji novcana nagrada za regionalnu ligu. Ne bih da pricam na pamet, dacu samo primer za ligu 2015 na Ribolovackom carstvu. Pobednik lige je automatski ostvario pravo ucesca na DP 2016. Isto je i ove godine. Ekipa koja je osvojila ligu nije bila u obavezi da ucestvuje na DP, i da nije ucestvovala isla bi drugoplasirana i tako redom do ekipe koja hoce da ucestvuje. Konkretno, mi smo 2015. osvojili ligu, i da nismo hteli isla bi drugoplasirana, ako nece drugoplasirana, ide treceplasirana itd... A nagrada za osvajanje lige bila je nesto preko 60000 din. i to je bila zagarantovana suma isli na DP ili ne.

Mislim da je tako i sa regionalnom, pobedniku sledi novcana nagrada, jedino nisam siguran da li je u obavezi da mora da ucestvuje na DP ili moze da se prenese na nizerangiranu ekipu. Oko toga cim budem znao nesto vise napisacu.

Pobednik RL nije u obavezi da ide na DP naredne godine,moze da uzme pare i ode.U tom slucaju ide drugoplasirana ekipa ili ko vec prihvati.

Da bi se Regionalno prvenstvo održalo mora da se popune bar 3 jezera.

Što se tiče nagrada na regionalnom prvenstvu one izgledaju ovako:

1.mesto 6000€

2.mesto 4000€

3.mesto 2000€

Pošto će se finale pecati sektorski pobednici sva 3 sektora dobijaju po 1000€.

Sama liga se sastoji od 3 kola na odabranom jezeru (1kolo=200€ 3x200€=600€) pobednici sa svih jezera idu u finale koje je gratis.

Link to comment
Share on other sites

Pobednik RL nije u obavezi da ide na DP naredne godine,moze da uzme pare i ode.U tom slucaju ide drugoplasirana ekipa ili ko vec prihvati.

 

Na osnovu ovoga gore izrecenog, RL ce se svoditi samo na takmicenje ko ce uzeti pare!

Nisam bas siguran da ce tu biti i zainteresovanih za DP... 

Link to comment
Share on other sites

ma ko bi pecao jezera po srbiji za 200e po kolu,gde bi pobednik mozda bio sa par riba,a 90% ekipa bez ulova. Ni za ovo ne moze da se skupi pet ljudi

sa 6 jezera palo na 3 a na kraju pitanje i to da li ce se popuniti

Koliko kockara ima kod vas, bice to puno! Kad vide cifru na kraju, ima da lete ko muhe na govno! Glupost je napravljena sa tim da je dato pravilnikom da se peca ta RL i da se ne mora ucestvovati na kraju u DL! Tu ce se okupljat kockari a ne oni kojim je zaista plasman u samu DL cilj, pa kasnije i reprezentativni dres. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko kockara ima kod vas, bice to puno! Kad vide cifru na kraju, ima da lete ko muhe na govno! Glupost je napravljena sa tim da je dato pravilnikom da se peca ta RL i da se ne mora ucestvovati na kraju u DL! Tu ce se okupljat kockari a ne oni kojim je zaista plasman u samu DL cilj, pa kasnije i reprezentativni dres. 

Da če biti kockara ,hoče ,ali u startu puknit 600€ + hrana koja za ligu ne može biti đigibau(otprilike 500€ po kolu,ako imaju sponzore druga priča),može se probati i nešto jeftinije ali...  + troškovi puta ,nije to zanemariva suma baš,tako da....ako sam dobro razumio da je kotizacija po kolu 200€

Link to comment
Share on other sites

Regionalna liga jeste lepa ideja ali gledajuci odnos visine kotizacija i nagradnog fonda ne mogu se oteti utisku da je ovde u pitanju samo dobar nacin popune kase SA SSRS.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...