Jump to content

Državno Prvenstvo Srbije 2017


Recommended Posts

Ne peca gomila odlicnih sarandzija, pravila se menjaju u hodu (ligu je trebalo prekinuti i proglasiti je nevazecom jos na pola kada je odluceno da se druga dva kola pecaju bez dirigovanog zreba, kada je odluceno da se bodovi ne rasporedjuju po pravilniku za ekipe bez ulova). Trebalo je prekonuti sve kada je postavljena pista na Conoplji - gde su se boksovi sudarali na 70 metara, a neki drugi ostajali sami (sudarali su se oni gde se vec znalo da ce biti tesko uhvatiti ribu). Placamo danak amaterizmu, neznanju i cudimo se sto nam je liga takva, a rezultati je prate... I kako onda da pricamo o raspecavanju, o zonskim, drugim i ostalim ligama. A pritom je jedan covek potrosio OGROMAN sopstveni novac da pomogne, pogura... Ma uzas sve u svemu. I sve pred sledecu godinu i Svetsko u Bg. Pa kako cemo tu birati reprezentaciju? Kalasima i uzijima??? Master reset svega, ali da svi moraju da uzmu ucesce u pravljenju nove organizacije i profesionalizacija onih koji upravljaju Asocijacijom. Jer ako cemo na svake 2-3 godine da se bijemo, napustamo takmicenje, smenjujemo i optuzujemo, onda smo sve ovo i zasluzili. Sarandzije jos jednom omogucuju da se potvrdi - malo nas je, al smo govna.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Baca,kakva govna? Jel neko pita nesto bilo kog pecarosa?naravno da ne,zasto onda smo govna? Govno moze biti samo onaj ko radi sve ovo,ovu sprdacinu.....npr,da sam ja dao 2000e da pecam i uspem i dodje neki mamlaz i kaze,ti ne pecas nisi kadar,zamisli situaciju? Ne mogu ni zamisliti!
Link to comment
Share on other sites

Onaj ko je resio da ekipu koja je posteno izborila plasman izbaci iz reprezentacije treba tužiti. Sud da razreši da li ono što je napisano je pravilo ili pojedinci mogu da budu kraljevi samovolje i diktature. Gospodo iz vrha organizacije,kakva nam je drzava vi niste ništa bolji.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dokle god bude praksa da takmicari "sponzorisu" odlazak na svetsko prvenstvo bice mesta za ovako ne prijatne situacije. Uzmimo primer - kako da selektor kaze meni da ja nemogu da nastupam jer nisam izborio plasman na drzavnom prvenstvu a usput ja treba da sponzorisem put ili trenerke ili ..... itd. U nekim drugim zemljama mozda i moze ali kod nas ne. Ko placa taj i odlucuje. Mnogo mladih momaka peca odlicno ali zbog ovakvih stvari ne ucestvuju. Kad se sve sabere i oduzme nije ni cudo sto su rezultati sve losiji i losiji. Svaka cast svima koji su do sada imali dobre rezultate na svetskim prvenstvima ali vreme je za nove ljude na svakom nivou. Nadam se da gresim i da ce u Madjarskoj nasa reprezentacija napraviti odlican rezultat. Sve najbolje od mene i bistro.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da ce ipak pravda pobediti. Braca je objavio da je posle sve prasine koja se podigla i podrske nekih clanova reprezentacije ipak odluceno da njegova ekipa peca svetsko prvenstvo
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da ce ipak pravda pobediti. Braca je objavio da je posle sve prasine koja se podigla i podrske nekih clanova reprezentacije ipak odluceno da njegova ekipa peca svetsko prvenstvo

Mislim, čini mi se da je objavio da će ta ekipa ići da peca takmicenje koje je i trening posto se peca na istoj vodi ko svetsko

Nisu hteli da ih vode na takmicenje,pa je sad ipak odlučeno da idu

Za svetsko nisam siguran da je odlučeno da pecaju

Ta liga je jedan cirkus naj običniji koji treba ukinuti

Nek izaberu između sebe tri ekipe tj dve koje idu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim, čini mi se da je objavio da će ta ekipa ići da peca takmicenje koje je i trening posto se peca na istoj vodi ko svetsko

Nisu hteli da ih vode na takmicenje,pa je sad ipak odlučeno da idu

Za svetsko nisam siguran da je odlučeno da pecaju

Ta liga je jedan cirkus naj običniji koji treba ukinuti

Nek izaberu između sebe tri ekipe tj dve koje idu

Da ne ispadne kao sa Majkicem? Ok,ok .krenu da pecaju,spuste loptu,i posle par sati aj dosta vam je,nije po zamisli trenera,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa vidiš da je sve moguće

Puste ih da krenu da da nameste šatore,krevete,stolice,rod podove.... i onda ih zamene kažu sator stoji malo nakrivo

Ili krene kiša kažu neznate pecate po kiši

Mora da vas zamenino

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa vidiš da je sve moguće

Puste ih da krenu da da nameste šatore,krevete,stolice,rod podove.... i onda ih zamene kažu sator stoji malo nakrivo

Ili krene kiša kažu neznate pecate po kiši

Mora da vas zamenino

Sator je tu najvazniji,jos ako ne iskopaju kanalic oko njega,odmah zamena ,pre zvizduka,. Glupo je vise bilo sta i komentarisati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav on,mozda je to njegova skola....niko ne spominje imena,kazu da su se Ti neki naj vise slikali sa DOT raketama ove godine i da samo to koriste,dzakaju olovo na 150m i preklapaju preciznim DOT spodom
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav on,mozda je to njegova skola....niko ne spominje imena,kazu da su se Ti neki naj vise slikali sa DOT raketama ove godine i da samo to koriste,dzakaju olovo na 150m i preklapaju preciznim DOT spodom

Baca i Usain Bolt je najbrzi covek na planeti al nije fudbaler  :shok:

Link to comment
Share on other sites

Pa sta je ovo,niko ne zna ko su paceri koji su teli na mufte da idu na svetsko? Nisam upucen u ekipe jer nisam pratio "ligu" od kako su namestali sprdaju,ko napisao ovde da se svi nekog plase pa cu te,koga se plase,ko je baja,hahahahah
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...