Jump to content

Državno Prvenstvo Srbije 2017


Recommended Posts

Neka neko objasni koje pozicije su A a koje pizicije su B sektor. Cini se da je taj koji je podelio sektore odlicno znao sta radi.

kazu da ce 4 kolo biti izbacena favorite mesta jer kao ne mogu nesto da se dogovore,vrlo mudro I hrabro namestanje tog cirkus takmicenja....
Link to comment
Share on other sites

kazu da ce 4 kolo biti izbacena favorite mesta jer kao ne mogu nesto da se dogovore,vrlo mudro I hrabro namestanje tog cirkus takmicenja....

Druze pre nego sto otpocnes paranoicnu teoriju zavere daj da cujemo sta imaju da kazu ljudi koji su bili i pecali na Peskari. Koliko je meni poznato sektori su odredjeni pre pocetka lige,tako da je prica o namestanju smesna.Ako gresim neka me neko ispravi ali neko ko je upucen u celu situaciju ne neko ko je procitao na FB-u neciju prepisku!

Link to comment
Share on other sites

Raspored mesta po sektorima je odredjen u januaru na sastanku kapitena i jednoglasno usvojen i potpisan od strane svih prisutnih. Ko je u januaru mogao da zna gde ce se riba nalaziti 12. maja?! Jezero je bilo podeljeno najrealnije moguce uz postovanje favorit pozicija i ujednacenosti na osnovu prethodnih godina i takmicenja. Po fips-u nikakve izmene na pisti niti pomeranja nisu dozvoljena 15 dana pre pocetka takmicenja tako da je tako moralo da bude. Po meni je jedini problem sto je prevelik razmak izmedju treceg i cetvrtog kola. Da je 4. npr za dve nedelje bilo bi mnogo realnije. Ali ni termin ne moze da se menja nazalost. Toliko za sada, premoren sam da pisem nesto vise. Ostale detalje cemo kasnije objasniti
Link to comment
Share on other sites

Pratio sam celo prvenstvo i bio sve vreme u kontaktu sa nekoliko ekipa. Sto se sektorskog pecanja tice sve je jos ranije bilo odredjeno i to stoji. Ispao je nesporazum oko favorit pozicija, posto je jedna ekipa pecala 2 puta favorit mesto, tako da u poslednjem kolu ostaje 5 ekipa sto bi trebale da pecaju favorit mesta, a ima samo 4 favorit pozicije. A tako je na kraju ispalo jer su se dogovorili da izbace sve krajnje pozicije, pa je epilog takav kakav jeste. Izmedju ostalog moja ekipa je pecala favorit mesto (pozz 6) u A sektoru i nulirala. Takodje i druga ekipa sto je pecala favorit poziciju u A sektoru je nulirala, pa ni te nazovimo favorit pozicije to nisu ni bile. Druga stvar je sto se riba nabila u jednu stranu jezera, pa je samim tim doslo do velike razlike i ogromnog nezadovoljstva kod ekipa u A sektoru, ali to je sastavni deo pecanja. Jeste da borba nije bila ravnopravna, ali eto makar su sektori ispali dobro podeljeni. A opet, pitanje je kako ce biti sledece kolo,kada se ekipe zamene u sektorima, verovatno ce se riba raspodeliti po celom jezeru, pa eto razloga vise za nezadovoljstvo ekipa iz A sektora... Pokusavam da sagledam objektivno celokupnu situaciju, i verujem da je veoma tesko bilo napraviti da svi budu zadovoljni, kako god da su u ovom slucaju bile podeljene pozicije, neko bi profitirao, a neko ostao uskracen.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo crno izbacivanje favorit pozicija? Posto su sad bili izbaceni coskovi i sledeci put ce biti isto tako. Jedina stvar koja moze da se promeni da se koliko/toliko izjednace uslovi jeste da se pomeri termin 4. kola za sto je pre moguce ukoliko to bude bilo izvodljivo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A1 - box 6

A2 - box 7

A3 - box 8

A4 - box 11

A5 - box 12

A6 - box 13

A7 - box 14

 

B1 - box 15

B2 - box 16

B3 - box 17

B4 - box 2

B5 - box 3

B6 - box 4

B7 - box 5

 

Evo po mestima,ali ako sam negde pogresio neka neko ispravi!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakvo crno izbacivanje favorit pozicija? Posto su sad bili izbaceni coskovi i sledeci put ce biti isto tako. Jedina stvar koja moze da se promeni da se koliko/toliko izjednace uslovi jeste da se pomeri termin 4. kola za sto je pre moguce ukoliko to bude bilo izvodljivo.

upravo tako . To sam i ja reko kako je sad pecano isto tako sa zamenom pecaju ali u sto blizem terminu i tu nema sta
Link to comment
Share on other sites

Zreb je dirigovan tako da svakako ce sledeci put svi koji su sada pecali u A pecati u B. Setite se samp exyu druzenja koje je bilo pre tri nedelje. Identican je rezultat bio po pozicijama sa jedinim izuzetkom sto su Cule i Boki Nesic uspeli na 11 da upecaju jednu ribu. Sve ostale pozicije na toj polovini jezera su nulirale isto kao i sada. Riba je iz nekog razloga na onoj drugoj polovini vec neko vreme i na to niko ne moze da utice.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I pre nedelju dana je bilo druzenje od 12 ekipa pecalo se 24h,manje vise je bilo slicno pecanje sa tim sto je mesto br.5 nesto bolje pecalo u odnosu na sve ostale kao u ovom slucaju mesto br 17.  Ali generalno polovina jezera tacnije taj B sektor slabo daje ribu u zadnje vreme kao sto se i sada desilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...