Jump to content

Svastara


ganic

Recommended Posts

Naravno,sta tu ima lose? Ko je tebi prirastao za srce?

Svako ko me poznaje zna da ja na to i pecam kada imam potrebu jer samo sa ta dva miksa nikad nisam imao problema sto se tice pravljenja dobrih mamaca.

Prebacio sam postove ovde da nekvarimo temu. 

Nema nista lose sto podrzavas Autosport i Mesarosa daleko od toga to je prodavnica koja traje godinama i bez koje ne bi imali dosta proizvoda na nasem trzistu, a Goran je dokazani ribolovac.

Nego mi je cudno da ti kao kontras kakav jesi,koji uvek ima nesto da prebaci kako to(nije bitno sta) nista nevalja i kako je sve TO sranje,nisi takav kontras kad je Autosport u pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sa strane se bolje vidi,bolji je pogled...

Forum je kao specijalizovan za šaranski ribolov trebao da isprati to poribljavanje da snimi.... trebao je malo finansijski i da podrži to poravljavanje a ne samo da se uzima od sarandzija treba nešto i da se vrati....

Link to comment
Share on other sites

Gospodine , mi smatramo da je sajt duzan da pomogne saranskom ribolovu ... sajt dobro radi ima puno clanova , reklame se naplacuju , takmkcenja itd itd , mi smatramo da nije velika obaveza da vodeci na sajtu malo vise pomogne i informise oko saranskog ribolova u nasoj drzavi .
Link to comment
Share on other sites

Nikog mi ne napadamo samo objektivno kažemo da treba ponekad i ispratiti i pomoći nešto ako ne finansijski onda bar reportazom mada ni finansijski nije na odmet kad već sajt živi od šaranskog ribolova

Da se pospesi šaranski ribolov na delu a ne samo na recima

Link to comment
Share on other sites

Gospodo,kad bi svi ucinili koliko i Gosn Bili za saranski ribolov u Srbiji,gde bi nam bio kraj...a nikoga nemoze niko nagovarati da daje svoj novac i sponzorise odredjene stvari...a i ne znam gde ste vi videli tolike novcane koristi od rada sajta...molim vas jos jednom da prestanete da napadate sajt i Bilija jer nema razloga za tako nesto...naostrite udice pa ga pobedite na vodi ako mozete,a ne ovako...Evo sanse vec na Lapovcu od 19-22 aprila,ponavljam ako smete...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...