Jump to content

Svastara


ganic

Recommended Posts

Ja sam lepo procitao tvoje postove, i to po dva-tri puta, kako bih shvatio poentu tvojih postova, i dosao (argumentovano) do zakljucka da si kontradiktoran, sto se pazljivim citanjem tvojih postova lako da zakljuciti...

...za razliku od tebe koji moj post ocigledno nisi procitao ni sa minimalnlom paznjom, jer da jesi, video bi da nijednom recju nisam spomenuo ni mladje ni starije kolege, nikoga poimence, vec koristio pojam "svi", uz napomenu da ce se mozda neko od tih "svi" prepoznati... I uz jos jednu dodatnu napomenu da sve napisano nije vezano samo za pecanje!

 

Molio bih te da ubuduce, pre nego sto nekoga "optuzis", ili kako kolega to blaze rece "podignes tenziju", pazljivo i sa razumevanjem procitas sta je napisano!!!

Pa pre bih rekao da ti nisi procitao moje postove jer ocigledno ih koristis u pogresnom kontekstu . Nerazumem zasto je tenzija ? Zar se ovde svaki tekst smatra tenzijom i optuzivanjem ??? Kolega ti ste mene totalno pogresno protumacio . Vrlo dobro sam ja procitao tvoj post i shvatio sta si hteo reci i kazem s cime se slazem a sa cime se neslazem . Otkuda ti ideja da dizem tenziju ili optuzujem ??? Kazem samo sta nije u redu pa kome se svidja svidja a kome se nesvidja sta da mu radim . Kakve veze ima dal je neko poceo juce da peca ili peca 20god bitno je da peca i mislim da je dobrodaso i ovde ...  A sve je pocelo kad su se ljudi izrazili svoje negodovonja prema novim pravilima jezera zabar izmedju ostalog i ja sam jedan od njih . Dakle vise niko nista nemoze da napise . Neznam onda zasto pominjes demokratiju i slobodu govora u svom postu ? Neznam sta se tebi tu nesvidja . Objasnite mi samo kojim putem ste vi dosli do demokratije a prica je bila oko meredova i dezinfekcionih sredstava ??? 

Link to comment
Share on other sites

svaka druga tema izgledace kao ultegra xtd. prema tome bez glasanja neka ide samo sto pre i sve ove postove tamo i krece akcija ....:)

neka bude i kafana ili ako kontejner ne odgovara moze i hladnjaca nebitno samo krenite jer ova tema krece da bude interesantna poput XTD

Link to comment
Share on other sites

Sada vec BEZOBRAZNO izvrces reci. Niko nema nista protiv polemike o jezeru Zabar i njihovom novom pravilniku sve dok je to umesno i u skladu sa pravilima foruma. Zamolio bih te da spustis loptu.

Pozdrav

Sta je bezobrazno u mom postu ???? Komentarisali smo o pravilima zabara i neko je rekao da mu je okej a bilo je i ljudi koji su rekli da im to nije okej . Sta je tu bezobrazno molim te mi reci ? Evo ljubazno te molim ...

Link to comment
Share on other sites

Sta je bezobrazno u mom postu ???? Komentarisali smo o pravilima zabara i neko je rekao da mu je okej a bilo je i ljudi koji su rekli da im to nije okej . Sta je tu bezobrazno molim te mi reci ? Evo ljubazno te molim ...

Ako ti ne znas sta si napisao ti procitaj posebno drugi deo tvog posta koji Sam citirao.
Link to comment
Share on other sites

Da li mi moze neko reci nesto o Shimano Ultegra XTD?

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Sta te konkretno zanima?  :unknw: -da ti kazem ja nesto dok se Jane nije probudio  :rofl:  :rofl:  :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta te konkretno zanima? :unknw: -da ti kazem ja nesto dok se Jane nije probudio :rofl: :rofl: :rofl:

Sve druze,sveeeeee....xaxaxa . Da li se krivi rucica na njoj ? I da li je ima negde na popustu sad? To me najvise zanima,pisem deda mrazu listu zelja,pa se razmisljam da je stavim na listu. Xaxaxa

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Sve druze,sveeeeee....xaxaxa . Da li se krivi rucica na njoj ? I da li je ima negde na popustu sad? To me najvise zanima,pisem deda mrazu listu zelja,pa se razmisljam da je stavim na listu. Xaxaxa

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Nisam toliko dokon da guglam pa da ti SVEEEEE 8P  detaljisem,al ajd ono na prvu loptu sto sam primetio:

-iako sam jak u ruke nisam uspeo da iskrivim rucku  :rofl:

 

-crna mat boja ne deluje mi da ce da se ljusti i grebe tako lako kao sto sam procitao da neki tako napisase....

 

-model 5500 malo slabije slaze najlon debljine 0,40 sto je i logicno,ali ako uzmemo u obzir velicine spulni 14 000 i 5500 i onda prema tome na njih namotas najlon srazmeran velicini spulna(14 000/0,40 a recimo na 5500/0,25) onda ta razlika u slaganju najlona je NEPRIMETNA gotovo zanemarljiva

 

-piksne/biksne i kug.lagere necu da komentarisem jer nisam otvarao niti pomisljam o tome  :fool:

 

-super slow i slow oscilation sistem vec je raskrinkan tako da se zna sta koji model poseduje  :a018:

 

-rez spulna je ista kao i spulna na masinici,reduciri su ok

 

-za ostale karakteristike,mane,nedostatke,tjuning....ocekujem da se jos NEKO nadoveze  :a058:

Sa nestrpljenjem ocekujem...  :pivopija:

Link to comment
Share on other sites

Nisam toliko dokon da guglam pa da ti SVEEEEE 8P detaljisem,al ajd ono na prvu loptu sto sam primetio:

-iako sam jak u ruke nisam uspeo da iskrivim rucku :rofl:

 

-crna mat boja ne deluje mi da ce da se ljusti i grebe tako lako kao sto sam procitao da neki tako napisase....

 

-model 5500 malo slabije slaze najlon debljine 0,40 sto je i logicno,ali ako uzmemo u obzir velicine spulni 14 000 i 5500 i onda prema tome na njih namotas najlon srazmeran velicini spulna(14 000/0,40 a recimo na 5500/0,25) onda ta razlika u slaganju najlona je NEPRIMETNA gotovo zanemarljiva

 

-piksne/biksne i kug.lagere necu da komentarisem jer nisam otvarao niti pomisljam o tome :fool:

 

-super slow i slow oscilation sistem vec je raskrinkan tako da se zna sta koji model poseduje :a018:

 

-rez spulna je ista kao i spulna na masinici,reduciri su ok

 

-za ostale karakteristike,mane,nedostatke,tjuning....ocekujem da se jos NEKO nadoveze :a058:

Sa nestrpljenjem ocekujem... :pivopija:

Ako ne mogu da iskrivim rucicu,kako meni odgovara ,onda je definitivno ne pisem Deda mrazu na listu zelja. Ipak pisem Pro Spead za prvu zelju.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ma moze to na strugu da se napravi

Da dam tolike pare i da ne moze rucica da joj se iskrivi...Ma Pro Speed uzimam,mogu da iskrivim rucicu i ima 40000+ lagera, onih za krunjac za kukuruz..ne salomivi.Ma zakon!

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...