Jump to content

da se predstavim


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao sto je red evo da se predstavim svima koji vole i citaju o ovom nasem hobiju

 

Davor Lončarević

47 godinica na kičmi

penzioner

Iz Kutine kao i Nenad

Ribolovom se bavim oko 40 godina

vode koje volim

Jezera Poploceno, Banova Jaruga

slikice ulova sa nasih voda pogledajte na nasoj stranici kluba ŠRK'' AMUR '' Kutina gdje mozete i sudjelovati kako po temama tako i na chatu

http://amur-kutina.forumcroatian.com/

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da postoji ovakvo jedno mesto na netu.Volim ribolov ali vise od svega volim mir koji sobom donosi voda.Nigde ne idem bez pribora za pecanje,ama bas nikuda.Nisam clan nijednog sportskog tima a nemam ni neku specijalnu vrstu ribolova ,znaci ribolovac-rekreativac,mada sam imao i lepe ulove gotovo svih vrsta riba.

Najvise volim velike vode,jezera i more.

Pozdrav svim prijateljima vode

 

Dusan Veljkovic,Krusevac

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

 

Ja sam Rade, imam 29 god, pecao sam dok sam bio klinac pa sam batalio.

Bežao sam iz škole da bi plovkario po Dunavu dok me ćale nije navatao na pola puta do odredišta, konfiskovao opremu i skinuo mi vrhove od štapova! :lol:

 

Volim da pecam šarana na reci (to mi je opsesija) :dance:

Izlazim na revire dok je lovostaj da ne bi poludeo od vezivanja sistema i gledanja filmova o ribolovu :D

Zabacim i po koji put za soma, brka je super riba ;)

Varaličarim takođe predatore naših voda (štuka, smuđ...)

 

Pozdrav ekipi sa exYUcarpa, a sada da pročitam sve teme! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ako je red, red je.

Ja sam Zarko, otac me je vodio od malih nogu na pecanje, da bih aktivno zadnjih 5 godina poceo da pecam iskljucivo samo sarana. Moje dve najbolje vode za pecanje su na prvom mestu Dobrodol, pa Borkovac.

Zahvaljujem se ljdima sa exYUcarpa sto sam postao njihov clan.

Pozdrav! :p

Link to comment
Share on other sites

Lijep pozdrav swima.

Nisam bio aktivan do sada, pa da se predstavim...

 

Zovem se Marko Jeren, imam 24.godine i živim u Zagrebu. Ribolovom se bavim od svoje 6.godine, a šaranolovom preko desetak. Osim što dosta pažnje posvečujem slobodnim ribolovima, pažnju usmjeravam i na natjecateljski ribolov. Natječem se HŠL te lovim neke kupove po Hrv. Lovim na vodama gdje me srce odvede....

Osim ribolovom, bavim se trenerskim poslom u Taekwondo klubu Dubrava te zdravom prehranom za sportaše i rekreativce. Studiram na Kineziološkom sveučilištu - smjer Kondicijska priprema sportaša.

Za sada toliko od mene...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...