Jump to content

Jezero Čonoplja


Recommended Posts

Rekoh ja da nema predaje..Kristijane organizuj mu grejalicu ako mozes, plinsku bocu ima...

Znaci peca Billy jos?! oticu onda sutra do njega da vidim jel ziv! mozda i odpecam malo sa njim

ponesi mu

1.grejalicu

2.zadnji branik

3.dva fara za juga

:lol: :lol: :lol:

:angry-banghead:

Link to comment
Share on other sites

:Upravo me probudio dramatichan SMS : 23.00,12,200 i oko 5 kg sva tri shtapa van vode,mokar do gole koze.

Kad se rasanim pogledacu ko mi je poslao taj SMS. :D :D :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam s Bilijem oko podne i ubedio ga da ne odustaje...btw, auto je slupao usput u Sirigu, (nije strasno), odvezao se do conoplje i predao suraku auto da otera kod majstora, u toku noci odrali ga lokalni lopovi u SO, skinuli mu farove s jugica...jbmte sreco!!!

E zato mora da se desi nesto.. :banana-dance:

 

Pre mesec dana kada je bio u SO lokalni lopovi su mu provalili auto i iz istog otuđili torbu u kome je bio ribolovački pribor i još neke sitnice. :angry-banghead: :angry-banghead:

Kao što je i rečeno u prethodnim postovima Goran je do ovih riba krvavo došao i definitivno zaslužuje ribu svog života :violin:

Samo napred Gogi.

Link to comment
Share on other sites

Sada sam se čuo sa Goranom imao je jutros šarana 23 kg. baterija u tel mu je prazna,pa neznam detalje javiće se ako uspe da napuni telefon.

Bravo za Gorana. :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

info od DJU SPIDERA

 

 

Gorantos u opakoj seriji od jutros,ima 6-7 komada

Peca na Vinkovom mestu,osim tog rekorda jezera od 23,ima i po jos nekog malog od 15 :doh:

Sve je uslikao ribocuvar,cekamo slike popodne :!: :banana-gotpics: :banana-gotpics:

Link to comment
Share on other sites

Cekamo fotke a u medjuvremenu Goran nastavlja punim gasom, trenutno se susi u cuvarskoj kucici, kaze da je vetar katastrofa, sam je na jezeru preko 30 sati, samo se cuvari smenjuju..da je bar deda Vinko tu...

:violin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...