Jump to content

Jezero Čonoplja


Recommended Posts

Hvala Gorane i Bacid na informacijama... Na Safariju ih je uvek bilo i imam jedan stos, koji se odnosi na izbor mamaca... Jeste li probali na Melegov geranijum ili frozen g1, boile su prilicno tvrde a cverglan ih ne voli.. mnogo sam velikih sarana izvukao tokom leta kad ih je najvise, iako sam tu boilu ne volim ali na safariju je jede i to bas lepo...

Druga stvar jeste li probali da hranite cistim starim kukuruzom ili malo prelivenim? Slazem se sa prethodnim iskustvima, ali me zanima jos ovo?

Lepe ribe jos jednom svaka cast, a lepi bogami i cverglani :-)...

Link to comment
Share on other sites

Hvala Gorane i Bacid na informacijama... Na Safariju ih je uvek bilo i imam jedan stos, koji se odnosi na izbor mamaca... Jeste li probali na Melegov geranijum ili frozen g1, boile su prilicno tvrde a cverglan ih ne voli.. mnogo sam velikih sarana izvukao tokom leta kad ih je najvise, iako sam tu boilu ne volim ali na safariju je jede i to bas lepo...

Druga stvar jeste li probali da hranite cistim starim kukuruzom ili malo prelivenim? Slazem se sa prethodnim iskustvima, ali me zanima jos ovo?

Lepe ribe jos jednom svaka cast, a lepi bogami i cverglani :-)...

Probao sam ja,G1 (doduse ne frozen).ali to su bojle malog precnika i cverko to omaze dok si rekao piksla. Nasao sam jednu bojlu koju cverglan nije hteo ni da pipne (ali nije ni saran hteo da je pipne) a to je Starbaitsov tuti fruti!

Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor
Boila koju takodje terpan nece da dira je Melegova Strawberry fish iz Fast Hybrid serije, mada nije hteo ni saran na nju, sto ne znaci da nece drugi put, jer iz proslih iskustava znam da je to dobar mamac!!!
Link to comment
Share on other sites

Probao na nashov squid octopus i ni terpani , ali ni sarani nisu bili bas zainteresovani za taj pop up. Mislim da je najdelotvornija tvrda boila veceg precnika , uz cesce zabacivanje van hranilista , sto su vec rekli Goran, Bacid i Jane.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...